ایران انفجارهای امروز کابل را محکوم کرد

22/11/1399 07:06 ب.ظ

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران انفجارهای امروز در کابل پایتخت افغانستان را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران انفجارهای امروز در کابل پایتخت افغانستان را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی سعید خطیب‌زاده سخگوی وزارت امور خارجه ایران، انفجارهای امروز در کابل پایتخت افغانستان را که منجر به کشته و مجروح شدن تعدادی از شهروندان این کشور شد، محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه ایران، خطیب زاده ضمن محکوم کردن انفجارهای امروز کابل، کشته شدن تعدادی از شهروندان افغانستان را به دولت و مردم این کشور تسلیت گفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران آورده است: «از همه نیروهای علاقمند به سرنوشت و آینده افعانستان می‌خواهیم اجازه ندهند خشونت‌ها گسترش یافته و مردم عادی قربانی این موج خشونت برنامه ریزی‌شده شوند».

ادامه مطلب:
aa_persian »

کار خود آخوند های شیعه است

واکنش ایران به اقدام تروریستی امروز در غرب کابلسخنگوی وزارت خارجه با ابراز مراتب انزجار از این اقدام تروریستی که افراد عادی خصوصا دانش‌آموزان و دانشجویان را مورد حمله قرار داد به بازماندگان قربانیان این حادثه تسلیت گفت و برای مجروحین این اقدام تروریستی سلامتی مسئلت کرد پسفطرت داعشی تو اگه بیل زنی باغچه خودتُ بیل بزن شما هم با همونهایی که این بمب گذاریها رو میکنند (طالبان) نرد عشق ببازید! تف تو آموزه های دینی تون که به شما فقط دروغ, دزدی, جنایت یاد میده! نه_به_جمهوري_اسلامي براى عاملين و عملگانتان هم كه مأموريتشان رادرست انجام دادند طلب اجر اخروى از امام عصر اروحنا فدا بنمائيد .

انفجارهای بی‌پایان کابل؛ سه انفجار در سه ساعت در اولین روز هفتهانفجار دوم در منطقه «کارته پروان» مرگبارترین انفجار امروز کابل بود چهره واقعی سگ های هار طالبان همینه، رژیم آخوندی هم پشتیبانی مالی و تسلیحاتی از این گروه میکنه

کاخ سفید: امروز با ایران مذاکره غیرمستقیم می‌کنیمکاخ سفید: امروز با ایران مذاکره غیرمستقیم می‌کنیم می‌دانیم که این یک روند طولانی خواهد بود اما مطمئنا آن را بعنوان یک علامت مثبت می‌بینیم آمریکا میزان طولانی‌بودن روند مذاکرات را با چشمان باز رصد می‌کند هنوز احساس می‌کنیم این مذاکرات یک گام روبه جلو است پشت به پشت هم میشینن. فقط دنبال کسشعرن نه_به_مذاکره

استفاده عمومی از اینترنت نسل پنجم در ایران از امروز آغاز می‌شودبه گفته آذری جهرمی، مشهد، کیش و شیراز شهرهای بعدی برای استفاده عمومی اینترنت نسل پنجم هستند که در اسفندماه افتتاح می‌شوند. یه دکل زدن میگی استفاده عمومی؟ هنوز نصف بچه ها به اینترنت دسترسی ندارن . تیتر خنده داری زدی یورو نیوز خبرهای ایران موازی با ایران ما رو میدی؟ کدوم استفاده؟ اینترنت درحال تدریجی قطع شدن کامله.. انقدر سرعتش کم شده. بعد تو میای این خبر رو میزنی؟ منابعت تو حلقت!! چه فایده وقتی باید برای همه چیز از VPN. استفاده کرد

آمار تجمیعی واکسیناسیون کرونا در ایران تا امروزآمار تجمیعی واکسیناسیون در ایران اسپوتنیک: نوبت اول ۲۷۰ هزار و ۵۶۷ دُز و در نوبت دوم ۱۴۳ هزار و ۵۵۰ دز سینوفارم: نوبت اول ۸۱ هزار و ۹۱۴ دز و در نوبت دوم ۷ هزار و ۵۰۶ دز کوواکسین بهارات: نوبت اول ۵۶ هزار و ۶۷ دز و در نوبت دوم به ۳۶۴۴ دز خدا‌شکر‌‌امید‌وارم‌آمار‌واکسناسیون‌از‌ آمار‌کرونایی‌ها‌بیشتر‌باشه‌🤲🏻🤲🏻🤲🏻 واکسن ماشالله چشم نخوره انشالله چقد زیاد hesamodin1 شرف و وجدان رو بی خیالی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران انفجارهای امروز در کابل پایتخت افغانستان را محکوم کرد.استانبول/خبرگزاری آناتولی

سعید خطیب‌زاده سخگوی وزارت امور خارجه ایران، انفجارهای امروز در کابل پایتخت افغانستان را که منجر به کشته و مجروح شدن تعدادی از شهروندان این کشور شد، محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه ایران، خطیب زاده ضمن محکوم کردن انفجارهای امروز کابل، کشته شدن تعدادی از شهروندان افغانستان را به دولت و مردم این کشور تسلیت گفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران آورده است: «از همه نیروهای علاقمند به سرنوشت و آینده افعانستان می‌خواهیم اجازه ندهند خشونت‌ها گسترش یافته و مردم عادی قربانی این موج خشونت برنامه ریزی‌شده شوند».

گفتنی است فردوس فرامرز، سخنگوی پلیس کابل امروز صبح اعلام کرد: سه انفجار جداگانه در مناطق «قلعه‌ی عبدالعلی»، «قوای مرکز» و در نزدیکی «چهارراهی برکی» در شهر کابل پایتخت افغانستان رخ داده است.