ایران 2 - بوسنی صفر/ اسکوچیچ علیه بایوویچ

22/08/1399 10:07 ب.ظ

تیم ملی ایران با نتیجه دو بر صفر از سد بوسنی عبور کرد.

تیم ملی ایران با نتیجه دو بر صفر از سد بوسنی عبور کرد. پیش از آغاز مسابقه بوسنی و ایران با هماهنگی‌های صورت گرفته به احترام زنده یاد محمود یاوری و کیوان نیک‌نفس یک دقیقه سکوت توسط بازیکنان دو تیم صورت گرفت. در نیمه اول مصاف اندیشه های باویوویچ و اسکوچیچ برنده نداشت دو تیم بدون گلزنی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم اما اوضاع متفاوت بود کاوه رضایی با گلزنی در دقیقه 46، گل اول ایران را به ثمر رساند. در ادامه تلاش های بوسنی برای جبران نتیجه فایده نداشت و قایدی با گلزنی در دقیقه 91 تیر خلاص را به سفید پوشان بوسنی وارد کرد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

پیروزی قاطع تیم اسکوچیچ در سارایوو/ زور بوسنی به ایران نرسیدپیروزی قاطع تیم اسکوچیچ در سارایوو زور بوسنی به ایران نرسید دیدار دوستانه تیم ملی ایران و بوسنی با برتری ۲ بر صفر به سود شاگردان دراگان اسکوچیچ تمام شد. یکی از بهترین بازیکنان بوسنی, کرونا داشته و غیبت داشته. مربی بوسنی هم که می گفت مدتهاست کرونا دربوسنی است ماعادت کردیم. این بازیها برای تیم ملی برای سلامتیشون خطر دارد.رقابتها سال 2022, فدراسیون برای ارزانتر بودن و عدم استقبال کشورهای دیگر دراوج کرونا تیم رامی فرستد اردو

ایران دو، بوسنی صفر؛ دومین پیروزی دوستانهتا زمانیکه ج.ا هست، ایران تیم فوتبال ندارد. اتحاد برای نوید

فوتبال ایران و سوریه؛ از تیم اسکوچیچ چه می‌دانیم؟ - BBC News فارسیتیم ملی ایران که در ماه‌های مهر و آبان سال ۱۳۹۹ دو بازی دوستانه مقابل ازبکستان و بوسنی انجام داده بود، امروز سومین بازی دوستانه خود با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ را در تهران مقابل سوریه برگزار کرد و حالا این سه بازی، مجموعه مهمی از فرصت فنی اسکوچیچ برای شناخت ظرفیت‌های فنی تیمش در آستانه بازیهای دور برگشت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به حساب می‌آید.

برتری راحت ایران مقابل سوریه/ رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی اسکوچیچ با تیم ملیتیم ملی ایران توانست در دیداری تدارکاتی با ۳ گل تیم ملی سوریه را شکست دهد. 👏👏👏

پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ملی پوشان بوسنی و هرزگوین | DW | 12.11.2020تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب یک دیدار رسمی و دوستانه مقابل ملی پوشان بوسنی و هرزگوین در زمین حریف با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد. گل های ایران را کاوه رضایی و مهدی قائدی به ثمر رساندند.