ایران سفیر آمریکا در یمن را تحریم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت امور خارجه ایران نام سفیر آمریکا در یمن را در فهرست تحریم‌های این وزارتخانه ثبت کرد. - خبرگزاری آناتولی

09.12.2020وزارت امور خارجه ایران با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نام کریستوفر هنزل، سفیر آمریکا در یمن را به‌دلیل نقش وی در بحران انسانی در این کشور وارد فهرست تحریم‌های خود کرده است.

این وزارتخانه در بیانیه خود به حمایت‌ تسلیحاتی، مالی و سیاسی آمریکا از ائتلاف بین‌المللی به‌رهبری عربستان سعودی در یمن اشاره کرده و ایالات متحده را در تداوم بحران انسانی و کشتار مردم بی‌گناه در یمن مقصر دانست. در این بیانیه آمده است: کریستوفر هنزل از این تاریخ مشمول تبعات و الزامات مندرج در «قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» خواهد بود.

وزارت خزانه‌داری آمریکا نیز دیروز سه‌شنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور حسن ایرلو، مسئول نیروی قدس سپاه پاسداران و سفیر ایران در نزد حوثی‌ها در یمن را در فهرست تحریم‌های خود درج کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بیچاره سفیر آمریکا دیگه نمیتونه روز خوش ببینه

این جوک بود یا جدی؟

خیلی جااااااااااااااااااااااالبه حساب کن آمریکا تو یمن سفیر داره:))) خداااااااااااااااااا خودت نزول کن 🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنان سفیر ایران در عراق؛ ترکیه سفیر ایران را احضار کرد | DW | 28.02.2021ترکیه در واکنش به سخنان سفیر ایران در بغداد درباره احترام به مرزهای عراق، سفیر جمهوری اسلامی در آنکارا را احضار کرد. یک دیپلمات ترکیه می‌گوید، آخرین کسی که می‌تواند درباره احترام به مرزهای عراق درس بدهد سفیر ایران است. آخوند های شیعه مانند سگ دیوانه هستند که پاچه همه را میگیرند لا تركيا تتخلى عن ايران ولا ايران تتخلى عن تركيا يحتاج احدهما للآخر وبينهما حلف عميق تصريحات وتصعيدات متفق عليها تمكنا من ادارة ازمة سوريا ونجحا في ادارة أزمة ناغورني قرهباخ لكنه اعلام ضروري مصاحب لمفاوضات العراق مع الناتو هرروز میشاشن به آقا ☹️
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ایران در پکن‌: خبرهای خوبی درباره روابط ایران و چین در راه استسفیر کشورمان در چین با بیان این که سالگرد انقلاب با عید بهاره ‎چین و آغاز پنجاهمین سال برقراری روابط دیپلماتیک دو کشور همراه شده گفت: خبرهای خوبی در روابط دو کشور در راه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا سفیر ایران در یمن و دانشگاه جامعةالمصطفی را تحریم کردوزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز سه‌شنبه حسن ایرلو، سفیر ایران در یمن را در فهرست تحریم‌های مرتبط با تروریسم قرار داد. دانشگاه «جامعةالمصطفی العالمیه» و يوسف على موراج، شهروند پاکستانی ساکن در ایران نیز در فهرست این تحریم‌ها قرار گرفتند. بجای این تیتر خبر الکی و جهت دار، بنویس بودجه جامعه‌المصطفی از بودجه آموزش و پرورش کشور بیشتر است. امریکا غلط کرد!😇 باند ترامپ در آستانه ورود به زباله دانی تاریخ است!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در سازمان ملل: در مقابل تهدیدات رژیم ایران، آمریکا همراه اسرائیل خواهد ایستادسفیر آمریکا در سازمان_ملل: در مقابل تهدیدات رژیم_ایران، آمریکا همراه اسرائیل خواهد ایستاد آمریکا می‌گوید اسرائیل حق دفاع از خود در مقابل تهدید‌های خارجی از جمله گروه های مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران را دارد. تا قبل این قرار بود غربیها حمله کنند و ما🇮🇷 دفاع کنیم قربونت برم خدا ابر قدرتها از این به بعد دفاع میکنند سفیر امریکا در سازمان ملل -با آن قیافه احمقانه اش!-غلط کرد!😇 اسرائیل رژیمی جعلی و نامشروع است فلسطین فقط متعلّق به فلسطین است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در اسرائیل: انتصابات بایدن در پرونده هسته‌ای ایران نگران‌کننده استسفیر آمریکا در اسرائیل انتصابات آتی جو بایدن در سیاست خارجی را به‌ویژه در پرونده هسته‌ای ایران نگران‌کننده خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »