ایران چهارمین کشور پر تورم جهان شد

07/05/1399 09:40 ق.ظ

معاون اقتصادی و محاسبات مرکز آمار ایران اعلام کرد ایران در لیست 4 کشور پر تورم جهان است. - خبرگزاری آناتولی

معاون اقتصادی و محاسبات مرکز آمار ایران اعلام کرد ایران در لیست 4 کشور پر تورم جهان است. - خبرگزاری آناتولی ایوب فرامرزی، معاون اقتصادی و محاسبات مرکز آمار ایران امروز سه‌شنبه اعلام کرد:"در حال حاضر قیمت 475 کالا با توجه به نرخ تورم با سرعت متوسط 26 درصد در حال صعود است که این مقدار سرعت، ما را در لیست 4 کشور پر تورم جهان قرار می‌دهد و عدد بسیار...

ایوب فرامرزی، معاون اقتصادی و محاسبات مرکز آمار ایران امروز سه‌شنبه اعلام کرد:"در حال حاضر قیمت 475 کالا با توجه به نرخ تورم با سرعت متوسط 26 درصد در حال صعود است که این مقدار سرعت، ما را در لیست 4 کشور پر تورم جهان قرار می‌دهد و عدد بسیار بزرگی است".

وی در یک برنامه تلویزیونی در شبکه خبر ایران گفت:"نرخ تورم ماهانه به 6.4 درصد رسیده است و درصورت پیشروی با همین روند، این عدد تا پایان سال می‌تواند بسیار بزرگ شود".

ادامه مطلب:
aa_persian »

معاون وزیر بهداشت ایران: وضعیت اصلا خوب نیست؛ تهران منبع پخش بیماری به کل کشور استهشدارهای مقامات بهداشتی ایران نسبت به گسترش مجدد ابتلا به کرونا همچنان ادامه دارد و امروز ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت ایران گفته است که 'تقریبا کل کشور وضعیت قرمز دارد' و 'وضعیت اصلا خوب نیست' و تهران را منبع پخش کرونا در کل کشور خواند.

کرونا در ایران؛ کیانوش جهانپور: وضعیت قرمز در ۲۵ استان کشور

قرار نبود دارایی‌های کشور با رانت و اختلاس و دزدی حیف و میل شود

درخواست رئیس کمیسیون بهداشت از روحانی برای تعویق کلیه کنکورها در کشوررئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست کنکورهای سراسری کشور در زمان دیگری برگزار شود.

هشدار هواشناسی نسبت به وقوع رگبار در نقاط مختلف کشورسازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور از امروز تا پنجشنبه (۶ تا ۹ مردادماه) هشدار داد.

برایان هوک در کویت با وزیر خارجه آن کشور دیدار کردبرایان هوک در کویت با وزیر خارجه آن کشور دیدار کرد برایان هوک پیشتر با هدف ایجاد اتحاد برای تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات متعارف به ایران و بحث اختلاف‌ها میان قطر و دیگر کشورهای عربی مذاکراتی را دنبال کرده است.