ایران ترمز آمریکا را کشید

02/04/1401 09:59:00 ب.ظ

برد دلچسب تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ایران ترمز آمریکا را کشید تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار از هفته دوم لیگ ملت‌ها مقابل تیم قدرتمند آمریکا به میدان رفت و با حساب سه بر صفر (۲۵ بر ۱۸، ۲۹ بر۲۷ و ۲۷ بر ۲۵) پیروز شد.

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت‌ها مقابل آمریکا پیروز شد. ست اول این دیدار پایاپای شروع شد اما به تدریج ملی‌پوشان ایران پیش افتادند و در امتیاز ۱۲ بر ۷ اولین وقت استراحت فنی را گرفتند. این برتری در ادامه بیشتر شد و ایران ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید.

ایران در ابتدای ست دوم هم تیم برتر میدان بود اما حریف در امتیاز ۱۷ بازی را به تساوی کشاند. در ادامه رقابت پایاپایی شکل گرفت و دو تیم امتیاز به امتیاز پیش رفتند اما در نهایت ملی‌پوشان کشورمان ۲۹ بر ۲۷ پیروز شدند. رقابت در ست سوم نزدیک‌تر پیش رفت و دو تیم برای کسب امتیاز تلاش زیادی کردند. در حالی که ایران ۲۶ بر ۲۵ جلو بود، مرتضی شریفی و اسفندیار به هم برخورد کردند که بازی دقایقی متوقف شد تا به وضعیت آنها رسیدگی شود. این ست در نهایت با برتری ۲۷ بر ۲۵ ایران به پایان رسید.

به این ترتیب ایران اولین شکست آمریکا در لیگ ملت‌ها را رقم زد. یانکی‌ها در تمام دیدارهای هفته اول و اولین دیدار هفته دوم به پیروزی رسیده بودند و اولین شکست خود را مقابل ایران تجربه کردند. تیم ملی ایران تا قبل از این دیدار دو برد و سه باخت داشت و با این پیروزی تا اینجای کار سه برد و سه باخت را ثبت کرده است.

امیرحسین توخته، محمدطاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه و محمدرضا حضرت‌پور ترکیب ابتدایی تیم ملی در این دیدار بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

تیم ملی پومسه سوم آسیا شد/ ایران از دریافت جام خودداری کرد!تیم ملی پومسه سوم آسیا شد ایران از دریافت جام خودداری کرد! تیم ملی پومسه ایران در اعتراض به عملکرد کمیته برگزاری هفتمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا از رفتن روی سکو و دریافت جام سومی این رقابت‌ها خودداری کرد.

آمریکا: در سفر بایدن به خاورمیانه موضوع ایران مطرح خواهد شدسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری به سوالاتی در زمینه آخرین تحولات در روابط تهران-واشنگتن و فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد.

قوه قضاییه ایران آمریکا را به پرداخت خسارت میلیاردی به خانواده‌های «دانشمندان اتمی» محکوم کردقوه قضاییه ایران اعلام کرد آمریکا را بابت کشته‌ شدن «دانشمندان هسته‌ای و صدمات به خانواده‌های آنها» به پرداخت چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار خسارت محکوم کرده است. یکم بخندیم آدم نمیدونه بخنده یا کیروشو بکنه تو حلق این آخوندا یانک منهتن نیویورک اعلام کرد بیایید خسارت را بگیرید👌👉😆

برنامه‌ریزی برای ازسرگیری مذاکرات/ دعوت ایران از آمریکا/استقبال از مذاکره برای حل بحران اوکراینامیرعبداللهیان: *قطار مذاکرات هسته‌ای برای لغو تحریم‌ها به ایستگاه‌های سخت و نزدیک به نقطه پایان خود رسیده است *امیدواریم در آینده نزدیک مذاکرات احیای برجام از سر گرفته شود *بار دیگر آمریکا را به واقع‌بینی برای رسیدن به مرحله نهایی مذاکرات دعوت می‌کنیم خاک عالم برسرتون نواکیرروس فکر کنم مذکرات رو از دست اون باقری عنتر گرفتن دادن دست این یکی عنتر. دیگه حرفی نمیزنه، یا اینکه باقری دیگه یه کاری کرده که مطمئنه هیچکی نمیتونه درستش کنه.

رئیس جمهور: آمریکا بداند با ملت ایران نباید با زبان زور سخن گویدرئیس جمهور با بیان اینکه از وضعیت زندگی مردم عزیزمان در شهر و روستا اطلاع دارم، تصریح کرد: بنده مرتب در میان مردم حضور دارم و واقعاً نه فقط هیچ شبی، بلکه هیچ ساعتی نیست که از زندگی مردم غافل باشم و شبانه روز دنبال این هستیم که هر چه سریع‌تر مشکلات کاهش پیدا کند. گمشو بابا یاًس و ناامیدی رو جمهوری اسلامی و حکومت دروغین آخوندی بوجود آورده نه قلم و بیان دیگران. قلم و بیان فساد و دروغ و جنایت شما رو آشکار کرده. برای همينه که از آزادی بیان و قلم وحشت دارین. رژیم آخوندی که فقط زبان زور را می فهمد را با ملت ایران یکی نکن. آخوندها و جیره خواران مسلح شان فقط زورشان به ملت مظلوم و بی دفاع ایران می رسد.

سرمربی جدید استقلال وارد ایران شد+ عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimسرمربی جدید استقلال وارد ایران شد بیست‌ودومین دوره لیگ برتر از اواخر مرداد آغاز می‌شود