ایران به دنبال مذاکره است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توهم جدید ترامپ: ایران به دنبال مذاکره است

به گزارش ایلنا به نقل از هیل، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در تجمع هواداران خود در شهر «سینسیناتی» در ایالت اوهایو با طرح ادعاهایی مضحلک مدعی شد که ایران به دنبال مذاکره با دولت او برای دستیابی به یک توافق است.

وی با تکرار مواضع بی‌اساس پیشین خود گفت: «برای حفاظت از امنیت شهروندان آمریکایی من ایالات متحده را از توافق وحشتناک هسته‌ای با ایران خارج کردم. توافقی احمقانه و وحشتناک».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درسته!!ایران تا به خاک سیاه ننشیند هیچ کاری نمیکند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش پنجم): برنامه موشکی سپاه پاسدارانفرق آن موقع وحالا در این بود تمامی مراکز فرماندهی و ستاد ارتش تحت مدیریت فرماندهی ستاد کل ارتش_ایالات_متحده_امریکا بود این موارد مشخصا در تمامی تاریخ_شفاهی تهیه شده درمورد ایران_قبل_از_۵۷در دانشگاه_هاروارد ذکرشده است.حالاچی؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بنزین ایران از طریق بورس انرژی صادر شدبنزین ایران از طریق بورس انرژی صادر شد برای اولین بار در تاریخ صنعت نفت ایران بنزین در بورس انرژی ایران عرضه و به میزان ۳۰۰۰ تن به فروش رفت کی خریده ؟ با چه قیمتی و چه وقت پولشو خواهد داد و چطور . ایدوارم پولشو نقد بده و سر وقت. بازم خلاقیت های رسانه ای حکومت اخوندی بنزین بی کیفیت شما رو کی میخره اخه؟ اگه خربد چطور میخواد صادر کنه؟ پس جمع کنید این بازی ها رو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شاهدختی از خاورمیانه: همسر حاکم دوبی در لندن به دنبال حضانت فرزندانششاهدخت هیا بنت حسین، همسر حاکم دوبی حدود یک ماه است که از دربار حاکم دوبی فرار کرده و به لندن پناه آورده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تحریم ظریف دلیل دیگر دروغگویی⁩ در باب دعوت به ⁧مذاکره⁩ استمعاون اول رییس‌جمهوری ظریف را نماینده توانای دیپلماسی مقبول و قانونمند ایرانی دانست و گفت که تحریم⁩ وی از سوی ⁧دولت ترامپ⁩ نشانه جدیدی از ماجراجویی یک قدرت زورگوست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یک مقام آمریکایی: واشنگتن با تحریم ظریف درهای مذاکره احتمالی با تهران را نمی‌بندد♦️ یک مقام آمریکا: واشنگتن با تحریم ظریف درهای مذاکره احتمالی با تهران را نمی‌بندد ⚡️ وی گفت دولت پرزیدنت ترامپ با تحریم محمدجواد ظریف، که تصمیم‌گیرنده عمده تلقی نمی‌شود، درهای مذاکره احتمالی هسته‌ای با ایران را نمی‌بندد. انقد گوه خوری نکن ، بابا آمریکا🤫 نتیجه سیاست لبخند، مذاکره و مصالحه در مقابل کفار حربی مانند آمریکا و انگلیس و فرانسه تحریم وزیر خارجه دولت لیبرال و غربگرای روحانی است. hsr واقعاً آمریکا خیلی خره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ظریف از ادامه کاهش تعهدات ایران به توافق هسته‌ای خبر دادمحمدجواد ظریف،‌ وزیر امورخارجه ایران، گفته است که «در شرایط کنونی» جمهوری اسلامی به کاهش تعهدات خود در توافق هسته‌ای و نقض برجام ادامه خواهد داد. \r\n به گزارش ایرنا، وزیر امور خارجه ایران گفت در جریان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »