ایران گاز وارد خواهد کرد

30/01/1401 01:57:00 ب.ظ

وزیر نفت ایران گفت در صورت نبود سرمایه‌گذاری کافی در حوزه گاز این کشور مجبور به واردات خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

وزیر نفت ایران گفت در صورت نبود سرمایه‌گذاری کافی در حوزه گاز این کشور مجبور به واردات خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی 19.04.

2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی جواد اوجی، وزیر نفت ایران امروز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با شهرداری تهران گفت: طبق پیش‌بینی‌ها برای تحقق هدف تولید روزانه یک میلیارد و 400 میلیون مترمکعب گاز باید در سال‌های آینده 80 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کنیم، در صورت نبود سرمایه‌گذاری کافی مجبور به واردات خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه این 80 میلیارد دلار در مدت هشت سال باید سرمایه گذاری شود، ادامه داد: بسیاری از صنایع مصرف سوخت بهینه‌ای ندارند و ارزش افزوده آنها پایین است. میانگین بازدهی نیروگاه‌ها در کشور 37 درصد بوده درحالی که این عدد در جهان حدود 48 درصد است.

وزیر نفت ایران با بیان اینکه سال گذشته 850 میلیون متر مکعب تزریق گاز شیرین به شبکه انجام شده است، تاکید کرد: «به دلیل بالا بودن مصرف انرژی با کسری 250 میلیون متر مکعب گاز مواجه بودیم و صنایع با محدودیت مواجه شدند». headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فایل صوتی گلاله مرادی از زندان: گفتند فرزندانت را با گاز پیک‌نیک می‌سوزانیمگلاره_مرادی ، شهروندی که به دنبال کشته شدن یک عضو سپاه پاسداران در پیرانشهر، در فروردین ماه سال گذشته، بازداشت شد با انتشار یک پیام صوتی از زندان از اعترافات اجباری خود خبر داده است. اعتراف_اجباری سپاه_پاسداران

اردوغان: ایجاد صلح پایدار در بین روسیه و اوکراین، مفیدترین اتفاق برای بشریت خواهد بوداردوغان: ایجاد صلح پایدار در بین روسیه و اوکراین، مفیدترین اتفاق برای بشریت خواهد بود 📍اردوغان: نخست برقراری آتش‌بس و سپس ایجاد صلح پایدار در بین دو کشور همسایه (روسیه و اوکراین)، مفیدترین اتفاق برای بشریت خواهد بود. 📍اردوغان: برای حصول نتایح قابل اطمینان در مذاکرات (اوکراین و روسیه) استانبول برای طرف‌ها و جامعه بین‌المللی به تلاش‌های خود ادامه می‌دهیم.

کمبود مواد غذایی؛ اتحادیه اروپا به کشورهای آسیب‌پذیر کمک خواهد کرد | DW | 18.04.2022حمله روسیه به اوکراین منجر بە افزایش قیمت مواد غذایی در بسیاری از نقاط جهان از جمله در اتحادیه اروپا شدە است. اما این اتحادیه نە تنها وجود بحران را رد می‌کند، بلکه می‌گوید که به کشورهای آسیب‌پذیر هم کمک خواهد کرد. بالاخره خواهد فهمید.... به همین سادگی

با کوچکترین حرکتی از سوی رژیم صهیونیستی مقصد نیروهای مسلح ما مرکز این رژیم خواهد بودرییس‌جمهور در رژه روز ارتش: *با کوچکترین حرکتی از سوی رژیم صهیونسیتی مقصد نیروهای مسلح ما مرکز این رژیم خواهد بود *رژیم صهیونیستی بداند کوچکترین تحرک شما از نیروهای مسلح ما مخفی نیست *قدرت نیروهای مسلح ما شما را آرام نمی‌گذارد بیا پائین کص شعر نگو مرتیکه سرمون درد گرفت شما لعنتی ها برای غارت اموال مردم ایران این مزخرفات را سرهم میکنید وگرنه در پشت پرده دنبلان اسرائیل را هم می مالید قاسم هم چنین فکری میکرد که تبدیل به کتلت شد دیگه به چه روشی هرروز ترتیبتون رو بدن؟

وزیر خزانه‌داری آمریکا در نشست‌های آتی خواستار افزایش فشار اقتصادی بر روسیه خواهد شدخانم یلن قرار است در روزهای آینده در جلسات بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول و اجلاس وزیران دارایی کشورهای گروه هفت و کشورهای گروه بیست شرکت کند.

مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی: متوسط نرخ دلار در سال جاری ۳۰ هزار تومان خواهد شدمؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی می‌گوید چشم‌انداز روند آتی نرخ ارز در کوتاه‌مدت به نتایج مذاکرات بستگی دارد، اما انتظار نمی‌رود با توافق هسته‌ای نیز نرخ ارز کاهش یابد.