ایرادهای سریال ستایش بسیار جدی است/ ضعف مدیریتی و نظارتی بر فیلم‌ها و سریال‌ها حاکم است

23/07/1398 10:57:00 ق.ظ

یک کارشناس رسانه مطرح کرد؛ ایرادهای سریال ستایش بسیار جدی است/ ضعف مدیریتی و نظارتی بر فیلم‌ها و سریال‌ها حاکم است

علیرضا دباغ می‌گوید: ایرادات سریال ستایش را بیشتر در بخش هنری و تخصصی آن می‌بینم که بسیار هم جدی هستند. یکی از این موارد هم نگاه سردستی به موضوعات است. درباره ساخت فصل سوم مجموعه «ستایش» به خبرنگار ایلنا گفت: به زعم بنده فصل سوم مجموعه ستایش توانسته بیشتر از فصل دوم، مخاطبان را با خود همراه کند.

در واقع جذابیت قصه و شخصیت‌پردازی‌هایی که در سری اول به خوبی صورت پذیرفت، سبب دنبال کردن سری‌های بعدی این مجموعه شده و مخاطبان منتظر هستند ببینند سرنوشت شخصیت‌های اصلی داستان چه می‌شود.

وی در ادامه صحبت‌هایش، ساخت فصل‌های جدید برای مجموعه‌های پرطرفدار تلویزیون را اقدامی مثبتی معرفی کرد و اظهار داشت: ساخت فصل‌های مختلف برای سریال‌های پرطرفدار، در دنیا مرسوم بوده و از قضا برای ستایش نیز رخ داده است. البته در این راه باورپذیر بودن شخصیت‌ها و ملموس بودن سیر داستان برای مردم از جمله نقاط مثبتی به شمار می‌آید که سبب همراهی آنها با سری سوم این مجموعه شده است. شخصیت‌هایی مثل حشمت فردوس که علاوه بر زن ستیز، مرد سالار و خشن بودن، وجهه بازاری دارد که مردم با آن آشنا هستند و بعضاً نمونه‌های مختلفی از این افراد را دیده‌اند. و یا خود ستایش که نمونه‌ای از فداکاری مادران این سرزمین به‌ شمار می‌رود. به نوعی این مدل از شخصیت‌پردازی، برای مردم ما ایجاد جذابیت کرده و سبب برقراری ارتباط با مخاطبان شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

بازیگر سریال «برکینگ بد» پس از ناکامی در سینما به تلویزیون برمی‌گرددبازیگر سریال «برکینگ بد» پس از ناکامی در سينما به تلویزیون برمی‌گردد نخستین پروژه سینمایی اش «نیاز به سرعت» (Need for Speed) بود که مورد استقبال تماشاگران قرار نگرفت. حتی فیلم سه بعدی «خروج: خدایان و پادشاهان» نیز آن طور که انتظار می رفت در گیشه نفروخت

جدیدترین نرخ دلار در صرافی‌هابانک‌ها امروز (۲۱ مهرماه) هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۳۲۷ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۴۹۰ تومان می‌خرند

اتحادیه اروپا حملات ترکیه را محکوم کردبه گفتۀ دیپلمات‌های اتحادیه اروپا، این اولین قدم در راستای اجرایی کردن مجموعه‌ای از مجازات‌ها علیه حملات آنکارا و فشار بر ترکیه برای توقف عملیات نظامی خود در منطقۀ کردنشین روژاوا است. ترکیه متنبه شد اساسا این اتحادیه اروپا غیر از محکومیت کار دیگه ای بلده گدا زادگان حقیر!!!

سال گذشته شورای شعر و ترانه نوزده‌هزار پرونده‌ی شعری را بررسی کرد/ عموم ترانه‌ها از دویست تا سیصد کلمه تشکیل شده‌اند که فقط جابجا می‌شوندمحمد الهیاری فومنی درباره وضعیت کیفی ترانه‌ها می‌گوید: موسیقی امروز در حال فاصله گرفتن از جنبه شعری است و تعریف مرسومی که از ترانه سراغ داریم نیز در حال تغییر است. امروز بیشتر با کلامی مواجهیم که بر اساس ملودی نوشته شده یا قرار است ملودی بر آن سوار شود. این آثار هیچ ویژگی‌ شعری ندارند و با چهارچوب‌ها و مولفه‌های مرسوم و آنچه به عنوان ترانه و شعر در ذهن داریم، کاملا متفاوتند.

سیلاب و آب‌گرفتگی در شرق استان گیلانایرنا - رشت - بارش باران و طغیان رودخانه ها در شرق استان گیلان موجب سیلاب و آب‌گرفتگی خیابان‌ها در روستای «میان پشته» رودسر و همچنین «روستای اطاقور» لنگرود شده است.

انتخابات لهستان؛ بخت اقتدارگرایان از اپوزیسیون بیشتر استحزب حاکم تاکنون نیز به دلیل کاهش فقر به برکت برخی سیاست‌های شبه‌سوسیالیستی ملایم و به دور از سختگیری، توانسته است محبوبیت زیادی در کشور به دست آورد.