ایران: در جریان عملیات‌های اخیر علیه مراکز هسته‌ای، دوربین‌های آژانس آسیب دید

24/06/1400 03:30:00 ب.ظ

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که در جریان حملات اخیر علیه مراکز هسته ای این کشور شماری از دوربین های نصب شده از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی آسیب دیده است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که در جریان حملات اخیر علیه مراکز هسته ای این کشور شماری از دوربین های نصب شده از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی آسیب دیده است. - خبرگزاری آناتولی 15.09.

2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در حاشیه نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این کشور در گفتگو با خبرنگاران گفت که درپی حملات اخیر علیه مراکز هسته ای کشورش شماری از دوربین های نصب شده از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی آسیب دیده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، اسلامی در اینباره اظهار داشت: در جریان عملیات های اخیر تروریستی تعدادی از این دوربین‌ها (نصب شده توسط آژانس) آسیب دیده بود و این مسئله منجر به دو گزارش فوق العاده سختگیرانه و مخرب شده بود، برای اینکه رفع ابهام و شفاف سازی کنیم ملاقات با مدیرکل انجام شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

خاموشی‌های زنجیره‌ای در ونزوئلا؛ وزیر نیرو: در حال جنگ با تروریست‌ها در جبهه برق هستیموزیر نیروی ونزوئلا از رخداد یک حمله تروریستی به شبکه برق این کشور خبر داد که در نتیجه آن بخش‌های قابل توجهی از مرکز کشور از جمله پایتخت را غرق خاموشی کرد.

«ترک اجباری منازل»؛ هزاران نفر در شهر قندهار علیه طالبان تظاهرات کردندروز سه‌شنبه ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) هزاران نفر از ساکنان شهر قندهار در افغانستان در اعتراض به «فرمان طالبان» دست به تظاهرات زدند. طالبان درقندهار مردم را مجبور به ترک خانه هایشان کردن

سفر گروسی؛ صدور قطعنامه علیه ایران در شورای حکام منتفی شد | DW | 13.09.2021قدرت‌های غربی اعلام کرده‌اند که بحث صدور قطعنامه علیه ایران در شورای حکام را کنار می‌گذارند تا از تشدید تنش با تهران به امید از سرگیری مذاکرات احیای برجام اجتناب شود. واکنشی به تمدید نظارت‌ بر فعالیت‌‌های اتمی ایران. قدرت های پوشالی غربی! همه تون بدون استثنا نوکران گلوبالیسم هستید! هر چی ارباب بگه همونه! فعلا' هم که مافیای گلوبالیسم یهود دارد گوه به خورد شما غربی های بی شخصیت میدهد! خاک بر سر همه تان بدبخت های مفلوک! متاسفم برای حکومت کشورم که باانتخاب بدترین نوع دیپلماسی دراین43سال کاری کرده که کشورقدرتمندی مثل ایران توموضع ضعف قراربگیره!!ازهرنظر که فکرشو بکنی، تعامل بادنیاوغرب واروپاوشرق وروسیه باباج دادن به اونهافرق داره!!!اصلامگه اروپاهایی کی هستندکه بخوان باصدقه باایران برخورد کنند!! اونوقت که این آخوندها بمب اتمیشون رو ترکوندند، بعد میفمید که شیادی آخوند در چه حد هست ولی دیگه خیلی دیره. هی حالا با این کثافتها لاس بزنید اونهم برای مقاصد اقتصادی. اینها شیطان رو درس میدن، شما ها که جای خود دارید.

مقاومت علیه طالبان؛ تظاهرات سکنه شهرک سازمانی ارتش در قندهار | DW | 14.09.2021دستور طالبان به تخلیه واحدهای سازمانی یک شهرک نظامی در قندهار، هزاران تن را به خیابان کشاند. سه هزار خانواده در منطقه 'فرقه‌کهنه' مکلف شده‌اند که خانه‌ها را خالی کنند. شبه‌نظامیان جنگ قدرت بین خود را نیز تکذیب کرده‌اند.

افشاگری در مورد تدابیر مارک میلی علیه اقدامات احتمالی ترامپ | DW | 15.09.2021بر پایه گزارش‌های منتشرشده درباره کتاب 'خطر'، مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا به دلیل نگرانی از وقوع جنگ با چین در ماه ژانویه ۲۰۲۱ مخفیانه اقداماتی علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت ایالات متحده انجام داده است. ترامپ صادق ترین و درستکارترین سیاستمدار معاصر من بود یادش گرامی

وال استریت ژورنال: در نشست شورای حکام علیه ایران قطعنامه صادر نمی‌شودخبرنگار وال استریت ژورنال به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گزارش داد که در جلسه شورای علیه هیچ قطعنامه‌ای علیه ایران صادر نخواهد شد.