ایران در واکنش به اخراج دو دیپلمات‌اش از کابل؛ دو دیپلمات افغان را اخراج کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایران در واکنش به اخراج دو دیپلمات‌اش از کابل؛ دو دیپلمات افغان را اخراج کرد العربية

این منابع گفته اند، دو دیپلمات ایرانی چند هفته پیش از کابل اخراج شدند و دولت ایران در واکنش به این کار دو دیپلمات افغان را سه روز پیش اخراج کرد.

از سوی دیگر، عبدالوهاب وردک، فرمانده سابق نیروهای هوایی افغانستان به تاریخ 8 ژانویه 2020 به شبکه «طلوع نیوز» گفت، دولت ایران به طالبان کمک نظامی می‌کند و جنگجویان این گروه را در مشهد آموزش نظامی می‌دهد. از طرف دیگر، برخی از مقام‌های افغان نیز در گذشته دولت ایران را به همکاری و حمایت از گروه طالبان متهم کرده بودند. اما مقام‌های ایرانی همواره چنین اتهامات را رد کرده ‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایران روز به روز منزوی تر میشود

دستش درد نکنه

اینهم از زندگی مسالمت آمیز حکومت ولایت ضد بشری خامنه ای ؟ هر دولتی با این رژیم در صلح است ضد ملت ایران وملت خودو شرافت ملی ...خودمی باشد.باید این رژیم ساقط شود والا سپاه پاسداران،به امر ولی فقیه کرونا را ولو با آمپول به همه منطقه و دنیا صادر می کند.کرونای_ولایت_عامل_قتل_ملت

توسعه طلبی و جنگ افروزی تنها هنر ایت الله ها است.

ایران همیش حماقت کرده و تبدیل شده بر منفور ترین چهره برای افغانستان و جهانیان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علی ملیحی، روزنامه‌نگار به دو سال زندان محکوم شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اصابت دو راکت کاتیوشا به اطراف منطقه الخضراء بغدادارتش عراق شامگاه سه‌شنبه 17 مارس 2020 اعلام کرد دو راکت کاتیوشا به اطراف منطقه الخضراء در بغداد آمریکا بخواب زیرا تروریست های نیابتی جمهوری اسلامی بیدارند!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بحران کرونا در ایران: هشدار نسبت به مرگ میلیون‌ها نفر پس از ورود افراطیون به محوطه دو حرمبحران کرونا در ایران: هشدار نسبت به مرگ میلیون‌ها نفر پس از ورود افراطیون به محوطه دو حرم این هشدار پس از آن داده شد که گروهی از شیعیان افراطی شب قبل از آن به زور وارد محوطه دو حرم، که به خاطر مقابله با شیوع ویروس_کرونا بسته شده بود، شدند. سپاه و بسیج ولباس شخصی های رژیم بودن. جمعی از شیاطین درسته ، نه شیعیان این جانیان قاتل با این حرکات نمایشی تمام دنیا را به کام مرگ میبرند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توصیۀ شیخ حسین انصاریان به استفاده از فرصت خانه‌نشینی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimاستاد حوزه علمیه به بیان راهکارهایی جهت استفاده بهتر از خانه‌نشینی در این ایام پرداخت.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افغانستان: 22 نفر که از ایران به کشورمان بازگشته‌اند، کرونا دارند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادریس البا بازیگر بریتانیایی هم از ابتلای خود به کرونا خبر دادادریس البا، بازیگر بریتانیایی در توییتر اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است. آقای البا گفته که حالش خوب است و فعلا علائمی ندارد اما از زمانی که احتمال ابتلا به ویروس را متوجه شده، خود را قرنطی خودشو لوس کرده میخواد جلب نظر کنه...؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »