ایران: عدم تمدید معافیت‌ها تاثیری بر فعالیت‌های هسته‌ای ندارد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران: عدم تمدید معافیت‌ها تاثیری بر فعالیت‌های هسته‌ای ندارد بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی هسته‌ای ایران اعلام کرد عدم تمدید احتمالی معافیت‌های هسته‌ای ایران از سوی آمریکا تاثیری بر روند کار ایران نخواهد داشت.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران همچنین با اشاره به اینکه سوخت مورد نیاز ایران در روسیه به راحتی می‌تواند منتقل شود افزود: «سوخت ما در روسیه بدون هیچ مشکلی هر وقت نیاز داشته باشیم به ایران می آید و اگر سوخت موجود تمام شود هم قادریم در آینده خودمان بدون نیاز به کمک هیچ کشوری آن را تولید کنیم.» مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا شامگاه چهارشنبه در یک پیام توئیتری نوشته بود: «امروز، من پایان معافیت تحریم‌ها برای همکاری در پروژه‌های مرتبط با برجام در ایران را که ظرف ۶۰ روز اجرایی می‌شود، اعلام می‌کنم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واشنگتن معافیت‌های هسته‌ای ایران را تمدید نخواهد کردبرخی مقامات دولت آمریکا به روزنامه واشنگتن پست اطلاع داده‌اند که دولت ترامپ قرار است معافیت‌های هسته‌ای که به روسیه، چین و شرکت‌های اروپایی اجازه کار کردن در سایت‌های هسته‌ای حساس ایران را می‌داد، تمدید نکند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: معافیت‌های هسته‌ای ایران تمدید نمی‌شوند | DW | 28.05.2020وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد معافیت همکاری در برخی پروژه‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی از تحریم‌ها تمدید نمی‌شود. با این تصمیم همکاری شرکت‌های بین‌المللی در پروژه‌هایی نظیر تغییر کاربری راکتور اراک باید طی ۶۰ روز متوقف شود. این نوع رفتارهای کودکانه دولتمردان کوته فکر امریکا،نشانه روشنی از شکست پروژه 'حماقت حداکثری'آنهاست! امریکا با این رویکرد،هم اذعان به ناکارآمدی تحریم های قبلی می کند،هم خود را با متحدان سنتی خود درگیر می کند و خود را به انزوا می برد!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تاکید مقامات وزارت خارجه آمریکا بر مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای رژیم ایران🔺تاکید مقامات وزارت خارجه آمریکا بر مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای رژیم_ایران در پی اعلام پایان معافیت‌های هسته‌ای برجام از سوی مایک پمپئو، برایان هوک و کریستوفر اشلی فورد بر عزم آمریکا در مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای ایران تاکید کردند درمورد انتقاد هوک از شبکتون چرا واکنشی نشون نمیدید؟ تنها دستاورد برجام شناساندن چهره واقعی ریاکار و دشمن آمریکا به نسل جوان ایران بود. امروز تمام مردم ایران دشمن اصلی خود را شناخته و یکصدا فریاد میزنند مرگ بر آمریکا بعد از برجام و ترور سردار_سلیمانی دیگر هیچ مذاکره ای با آمریکاییها نخواهد بود. چقدر احمقن که فکر میکنن ایران دنبال سلاح هسته ایه !!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پایان معافیتهای آمریکا برای همکاری بین‌المللی درسایت‌های هسته‌ای ایرانبا تصمیم جدید، معافیت‌های همکاری‌های بین‌المللی برای راکتور تحقیقاتی آب سنگین اراک، تأمین اورانیوم غنی شده برای راکتور تحقیقاتی تهران و انتقال سوخت مصرف‌شده و پسماند رآکتور هسته‌ای به خارج از کشور لغو خواهد شد. واقعا مضحکین همکاری های بین المللی،بخشی از تعهدات طرفین برجام است که در آن درج شده است. امریکا با این رفتارهای بچه گانه،هم به شکست 'حماقت حداکثری'و تحریم های قبلی خود اعتراف می کند،هم عملا خود را با متحدین سنتی خود درگیر می کند،و این حماقت حداکثری امریکاست! آیا آمریکا به دنبال خروج ایران از NPT است؟!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا دو شخص در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران را تحریم کردوزیر امور خارجه آمریکا از تحریم دو فرد در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران، با اسامی مجید آقایی و امجد سازگار خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا از پایان معافیت‌های هسته‌ای برجام و تحریم دو مقام دیگر رژیم ایران خبر داد🔺وزیر خارجه آمریکا از پایان معافیت‌های هسته‌ای برجام و تحریم دو مقام دیگر رژیم ایران خبر داد ⚡️مایک پمپئو از به پایان رسیدن اعتبار معافیت‌های هسته‌ای ایران طبق برجام خبر داد و گفت دو تن دیگر از مسئولان هسته‌ای رژیم_ایران تحت تحریم قرار گرفته‌اند. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 معلومه دیگه چیزی برای تحریم کردن نمونده که هر روز دارن افراد رو تحریم می کنن... ولی نفت_کشها_در_ونزوئلا رو.... نگم برات😂😂😂 این نوع رفتارهای کودکانه دولتمردان کوته فکر امریکا،نشانه روشنی از شکست پروژه 'حماقت حداکثری'آنهاست! امریکا با این رویکرد،هم اذعان به ناکارآمدی تحریم های قبلی می کند،هم خود را با متحدان سنتی خود درگیر می کند و خود را به انزوا می برد! حقیقتا شما پر رویی رو تمام کردین تمام شدن معافیت برجامیکه از خارج شدین😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »