ایران: نباید بگذاریم روابطمان با آذربایجان با دست‌های مصنوعی بهم بریزد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در ارتباط با اظهارات رئیس‌جمهور آذربایجان درباره قاچاق مواد مخدر از ایران گفت روابط ما طبیعی است و نباید بگذاریم با دست‌های مصنوعی بهم بریزد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در ارتباط با اظهارات رئیس‌جمهور آذربایجان درباره قاچاق مواد مخدر از ایران گفت روابط ما طبیعی است و نباید بگذاریم با دست‌های مصنوعی بهم بریزد.سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری امروز؛ 18 اکتبر در خصوص اظهارات امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه این کشور درباره اقدام جدی از سوی آمریکا گفت: ما هیچ وقت پیش شرطی را برای آمریکا تعیین نکردیم چون آمریکا عضو برجام نیست. هدف اخذ تضمین‌ها برای این است که هیچ‌کس در واشنگتن، دنیا را به سخره نگیرد.

خطیب‌زاده در پاسخ به سوالی درباره رزمایش پدافند هوایی در جمهوری آذربایجان و خرید تسلیحات از اسرائیل اظهار کرد: این‌که رزمایش توسط کشورهای منطقه برگزار شود، موضوعی طبیعی است و از جمله این‌که اطلاع‌رسانی دقیق صورت بگیرد، نشانه بلوغ آنهاست. سخنگوی وزارت امورخارجه ایران درباره مذاکرات تهران با عربستان گفت: در خصوص آنچه که در میز مذاکرات بین ما و عربستان صورت گرفته و صورت می‌گیرد، اجازه بدهید در همان میز مذاکرات گفت و گوها جلو برود. آنچه برخی رسانه‌ها می‌گویند بیشتر گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است. گفت‌وگوهای بغداد به نقطه‌ای برسد که قابل اعلام باشد. ما در آن موقعیت نیستیم. در خصوص تایید یا عدم تایید آن اظهار نظر نمی‌کنم اما خبر سفری از هیئتی از عربستان سعودی به جمهوری اسلامی ایران تایید نمی‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

منظورشون از دسته‌ای مصنوعی ایرانشهریها که نیستند؟؟؟

متوجه شدند که شاخ و شونه کشیدن جواب نمیده 😂

تازه میفهمین سیاست یعنی چی گنده گوزای کند ذهن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار سفیر روسیه در ایران با نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستانسفیر مسکو در تهران، با نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستان در محل سفارت روسیه در ایران دیدار و رایزنی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بورل: با نقشه دوم برای مساله هسته‌ای ایران موافق نیستممسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر از سرگیری هر چه سریع تر مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین، گفت: با پلان B (نقشه دوم) مطرح شده از سوی مقامات صهیونیستی برای مواجهه با مساله هسته‌ای ایران در صورت شکست مذاکرات وین موافق نیست. اره نروید مذاکره بله اینطور ایران هم مثل عراق از دیکتاتوری آزاد بشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موسوی: مواضع ایران در قبال آذربایجان موضوع جلسه مجلس با وزیر خارجه بودموسوی: مواضع ایران در قبال آذربایجان موضوع جلسه مجلس با وزیر خارجه بود سخنگوی هیات رئیسه مجلس ایران با اشاره به جلسه غیر علنی با وزیر امورخارجه این کشور گفت تحولات منطقه به ویژه مواضع ایران نسبت به آذربایجان و مذاکرات هسته‌ای از محورهای جلسه بود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بورل: به از سرگیری گفت‌وگوها با ایران خوشبین هستمبورل: *به از سرگیری گفت‌وگوها با ایران خوشبین هستم *امیدواریم بزودی نشستی در این راستا در بروکسل برگزار شود *امور پرونده ایران درحال بهبودی است 😂🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش جالب دانشگاه جان‌هاپکینز از محاسبات غلط آمریکا در قبال ایران: فروپاشی نظام ایران "به شدت بعید" است/ ایران، شوروی نیست- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimگزارش جالب دانشگاه جان‌هاپکینز از محاسبات غلط آمریکا در قبال ایران: فروپاشی نظام ایران «به‌ شدت بعید» است؛ ایران، شوروی نیست حکومت ایران بازیگرانی عقلانی دارد که تصمیم‌هایشان در سیاست خارجی و داخلی را بر مبنای منافع ملی و بقای حکومت اتخاذ می‌کنند منافع ملی نه... فقط بقا حکومت ایران مهدی دارد ولا غیر اینطور تحلیل های شیطان بزرگ همیشه درسته. تحلیلگرش کی بوده؟ برادر جان کلینتون اوباما؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

قهرمانی دختر تنیس باز ایران در تور جهانی زیر ۱۸ سالدختر تنیس باز ایران قهرمان تور جهانی زیر ۱۸ سال ایران شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »