ایجاد کانال‌های خصوصی کیفیت آثار را افزایش می‌دهد/ بازیگران می‌توانند نقش مهمی در فرهنگ لباس پوشیدن ایجاد کنند/ هیولا حرف مردم را می‌زند

28/05/1398 08:58:00 ق.ظ

آزیتا ترکاشوند: ایجاد کانال‌های خصوصی کیفیت آثار را افزایش می‌دهد/ بازیگران می‌توانند نقش مهمی در فرهنگ لباس پوشیدن ایجاد کنند/ هیولا حرف مردم را می‌زند

آزیتا ترکاشوند می‌گوید: اکنون مردم به سریال‌های روز دنیا دسترسی دارند و در حال دیدن این آثار هستند. به همین دلیل خواست آنها کار خوب است. باید قبول کنیم که امروز مردم کار خوب را از بد تشخیص می‌دهند. باید در سطح توقع مردم کار کرد که به سمت سریال‌های ماهواره‌ای که سبب ریختن قبح در جامعه می‌شود، نروند. درباره تفاوت بازی در تلویزیون و رسانه نمایش خانگی به خبرنگار ایلنا گفت: به طور کلی یک‌سری ممیزی‌ها...

درباره تفاوت بازی در تلویزیون و رسانه نمایش خانگی به خبرنگار ایلنا گفت: به طور کلی یک‌سری ممیزی‌ها و شرایط بر تلویزیون حاکم بوده که این موارد در سینما و شبکه نمایش خانگی وجود ندارد. به عنوان مثال مواردی در بازیگری وجود دارد که شاید خیلی جزئی باشد و به چشم نیاید اما رعایت کردن همین موارد به کامل کردن نقش، کمک شایانی می‌کند. به عنوان مثال چگونه بیان کردن یک دیالوگ یا حتی ارائه یک ری‌اکشن خاص از جمله این موارد به شمار می‌آید.

وی با اشاره به شخصیتی که به تازگی در سریال هیولا ایفا کرده، ادامه داد: شخصیت خانم زحمت‌کش در سریال هیولا زن اغواگری بوده که در مدیریت نیز کار خود را بلد است. این شخصیت برای ادای کلمه‌ای معمولی نوعی لحن و آوا دارد که امکان ارائه آن در شبکه نمایش خانگی وجود دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انفجار در هتلی در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.

نماینده آمریکا در امور افغانستان حمله داعش به یک مراسم عروسی در کابل را محکوم کردنماینده آمریکا در امور افغانستان حمله داعش به یک مراسم عروسی در كابل را محکوم کرد زلمی خلیل‌زاد در توئیتی نوشت: «ما داعش و حمله فجیع دیروز به یک تالار عروسی کابل را، که ده‌ها خانواده بی‌گناه افغان را کشت ... محکوم می‌کنیم.»

ما صاحب اختیار مردم نیستیم/ نباید در پس مقاومت مردم پنهان شویموزیر امور خارجه تاکید کرد: اگر ما بخواهیم قدرت و سربلندی امروز را داشته باشیم، باید بدانیم وامدار چه کسانی هستیم.

امید اجتماعی مردم روزانه در حال کاهش است/ معتقد نیستم کشور به بن بست رسید‌ه استدبیر جمعیت زنان مسلمان نواندیش در استان فارس با بیان اینکه بعضی رقابت ها در آستانه انتخابات به اوج خود می رسد گفت: در این شرایط هر یک از جناح های سیاسی به جای تخریب باید برنامه عملی خود را برای اداره کشور بیان کنند.

انفجار در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.

ایران حمله انتحاری به مراسم عروسی در کابل را محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله انتحاری به مراسم عروسی در کابل، پایتخت افغانستان را که 63 کشته و 182 زخمی بر جای گذاشت، محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی