ایتالیا با پیروزی در ضربات پنالتی به فینال یورو ۲۰۲۰ راه یافت

16/04/1400 12:44:00 ق.ظ

ایتالیا با پیروزی در ضربات پنالتی به فینال یورو ۲۰۲۰ راه یافت جزئیات بیشتر🔽

در نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۰ جدال دو تیم ایتالیا و اسپانیا پس از تساوی ۱-۱ در پایان ۱۲۰ دقیقه به ضربات پنالتی کشیده شد. تیم فوتبال ایتالیا با پیروزی در ضربات پنالتی توانست به دیدار پایانی یورو ۲۰۲۰ راه یابد.

نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۰ بین دو تیم ایتالیا و اسپانیا در شهر لندن برگزار شد. بازی با برتری نسبی ایتالیا آغاز شد و لاجوردی‌پوشان چندین موقعیت خوب هم روی دروازه اسپانیا ایجاد کردند. با این حال آتزوری از این موقعیت‌ها استفاده‌ای نکردند. تلاش‌های دو تیم در نیمه نخست بی نتیجه بود و شاگردان روبرتو مانچینی و لوییز انریکه در پایان ۴۵ دقیقه نخست بدون اینکه گلی به ثمر برسانند راهی رختکن شدند.

نیمه دوم اما داستان متفاوتی داشت. اسپانیایی‌ها شروع بهتری داشتند اما این ایتالیا بود که روی یک ضد حمله سریع توانست با ضربه دیدنی فدریکو کیزا، در دقیقه ۶۰ دروازه سفیدپوشان اسپانیا را باز کند. ایتالیایی‌ها چند دقیقه بعد می‌توانستند باز هم توسط براردی به گل دوم دست یابند که اونای سیمون، دروازه‌بان اسپانیا به خوبی از دروازه خوب محافظت کرد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یورو ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱؟