ایتالیا بعد یک هفته به کشتی ۱۸۰ مهاجر آواره پناه داد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایتالیا بعد از یک هفته به یک کشتی که ۱۸۰ مهاجر در آن بودند اجازه داد در ساحل پهلو بگیرد. شش نفر از مهاجران از شدت استیصال خودکشی کرده بودند و در کشتی میان مسافران نزاع و درگیری شده بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ایتالیا بعد از یک هفته به یک کشتی که ۱۸۰ مهاجر در آن بودند اجازه داد در ساحل پهلو بگیرد.

این کشتی که متعلق به یک نهاد خیریه فرانسوی کمک به پناهجویان آواره در دریای مدیترانه است، روز جمعه اعلام وضعیت فوق‌العاده کرد و از کشورهای حاشیه مدیترانه کمک فوری خواست. شش مهاجر از شدت استیصال اقدام به خودکشی کردند. آنها چندبار از ایتالیا و مالت درخواست کردند که آنها را بپذیرد اما پاسخ منفی شنید. به دنبال این اتفاق، شش نفر از مهاجران که بسیار ناامید بودند سعی کردند خودشان را بکشند و شمار دیگری از مسافران هم با هم درگیر شدند.می‌گوید از تاریخ ۲۵ ژوئن در طول پنج روز به تدریج این مهاجران را از قایق سرگردان به کشتی اوشن وایکینگ منتقل کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری مهاجران در مدیترانه؛ اعلام وضعیت اضطراری در کشتی «اوشین وایکینگ»از روز پنج‌شنبه تا کنون چندین درگیری در عرشۀ کشتی، عمدتا بین گروههای قومی روی داده و شش اقدام به خودکشی نیز ثبت شده است. امدادگران می‌گویند وضعیت به حدی بد شده که دیگر نمی‌توان نه امنیت مهاجران و نه خدمه کشتی را تامین کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ساخت یک مدرسه دو اتاقه در «مچی دپ»، روستایی که نامش در اینترنت نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ثبت رکورد مرگ و میر کرونایی در ایران؛ 163 نفر در یک روز جان باختندبا اعلام آخرین آمار رسمی وزارت بهداشت ایران امروز بیشترین میزان مرگ و میر با 163 کشته بر اثر کرونا در ایران ثبت شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زور روسیه به ایران و آمریکا چربید/برگزاری رقابت های جهانی کشتی ۲۰۲۰ در صربستانعلی‌رغم مخالفت کشورهای ایران و آمریکا برای برگزاری رقابت‌های جهانی بزرگسالان طی سال جاری میلادی، اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد قصد برگزاری رقابت‌های جهانی کشتی ۲۰۲۰ را در صربستان دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرسپولیس یک - شاهین صفر/ یک گام دیگر به سمت پوکرهفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس یک - شاهین صفر/ یک گام دیگر به سمت پوکر
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ از امضای یک فرمان اجرایی برای تاسیس «باغ ملی قهرمانان آمریکایی» خبر داد🔺پرزیدنت ترامپ از امضای یک فرمان اجرایی برای تاسیس «باغ ملی قهرمانان آمریکایی» خبر داد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده از امضای یک فرمان اجرایی برای تاسیس «باغ ملی قهرمانان آمریکایی »، یک پارک وسیع برای قرار دادن تندیس‌های بزرگترین قهرمانان آمریکا خبر داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »