ایتالیا، آلمان و فرانسه روند تزریق واکسن کرونای آسترازنکا را موقتا متوقف کرد

25/12/1399 07:12 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی

15.03.2021.هایکو ماس پنجشنبه 25 مارس 2021 در سفری با هدف تاکید بر آمادگی اتحادیه اروپا برای همکاری و کار با نهادهای لیبی در راستای تحقق اهداف مشترک، وارد طرابلس شد..کشورهای فرانسه، آلمان، انگلیس، ایتالیا و آمریکا با انتشار بیانیه مشترکی حمله به فرودگاه اربیل را محکوم کردند..روز دوشنبه، ۲۵ اسفند، همزمان با اعلام توقف استفاده از واکسن آسترازنکا در فرانسه و ایتالیا وزیر بهداشت آلمان نیز از توقف تزریق این واکسن تا اطلاع ثانوی خبر داد. ینس اشپان گفت گر چه موارد لخته شدن خون در رگ‌های مغزی، بسیار کم بوده‌اند اما باید تا بررسی‌های دقیقتر علمی، دست نگاه‌ داشت..

خبرگزاری آناتولی..هایکو ماس هنگام ورود به لیبی گفت: «اروپا منافع زیادی در ارتباط با برقراری صلح در لیبی دارد. اگر با هم کار کنیم، می توانیم تغییر بزرگی ایجاد کنیم. سفر امروز ما بیانگر اتحاد آلمان، ایتالیا و فرانسه است. تلاش برای متحد ساختن لیبی، بزرگترین ماموریت ماست.آماده سازی برای انتخابات دسامبر، اجرا و نظارت بر آتش‌بس وعقب‌نشینی کامل همه نیروها و پیکارجویان خارجی نیز بخشی از همین ماموریت است. فقط زمانی که آینده لیبی باردیگر در دستان مردم این کشور قرار بگیرد، می توان آتش بس را به صلح و آشتی واقعی تبدیل کرد.».

ادامه مطلب:
aa_persian »

حمایت اروپا از کابینه وحدت ملی لیبی؛ وزرای خارجه ایتالیا، آلمان و فرانسه در طرابلسوزیر امور خارجه ایتالیا همراه با همتایان فرانسوی و آلمانی خود ژان ایو لودریان و هایکو ماس در سفری با هدف تاکید بر آمادگی اتحادیه اروپا برای همکاری و کار با نهادهای لیبی در راستای تحقق اهداف مشترک، وارد طرابلس شد. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی:

آمریکا، فرانسه، آلمان، انگلیس و ایتالیا حمله به فرودگاه اربیل را محکوم کردندکشورهای فرانسه، آلمان، انگلیس، ایتالیا و آمریکا با انتشار بیانیه مشترکی حمله به فرودگاه اربیل را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی

تزریق واکسن آسترازنکا در آلمان، ایتالیا و فرانسه احتیاطا متوقف شد | DW | 15.03.2021پس از ثبت هفت مورد لختگی خون نزد افراد، به کارگیری واکسن آسترازنکا در آلمان تا اطلاع ثانوی معلق شد. ایتالیا و فرانسه نیز همزمان به اقدام احتیاطی مشابه‌ای دست زده‌اند. نیست خیلی سریع داشتن اقدام به واکسن زدن میکرد...!!! تا 3 سال دیگه باید صبر کنیم اینجوری

موج سوم کرونا در اروپا؛ مقررات سفر به ایتالیا و آلمان سختگیرانه‌تر شدایتالیا پیش از این، محدودیت‌ مشابهی را برای مسافران کشورهای خارج از اتحادیه اروپا در نظر گرفته بود.

آلمان فرانسه را در فهرست کشورهای کرونایی پرخطر قرار می‌دهداخیراً آمار مبتلایان به کووید۱۹ در فرانسه به شدت افزایش یافته به طوری که در هفت روز گذشته به طور میانگین از هر ۱۰۰ هزار نفر در این کشور ۲۰۰ نفر به این بیماری دچار شده‌اند. این آمار در همین مدت در استان ایل دوفرانس به مرکزیت پاریس از ۶۰۰ نفر عبور کرده است.