ایبرا به سازنده فیفا ۲۱: از چه کسی برای استفاده از نام و چهره‌ام اجازه گرفتید

04/09/1399 01:58:00 ب.ظ

ایبرا به سازنده فیفا ۲۱: از چه کسی برای استفاده از نام و چهره‌ام اجازه گرفتید بیشتر بخوانید🔽

ستاره فوتبال جهان، زلاتان ابراهیموویچ که در آخرین سال های سومین دهه زندگی اش همچنان در اوج است، سازندگان بازیهای فوتبال فیفا را محکوم کرد که از نام و شهرت و چهره او بدون اجازه وی استفاده و سودآوری کلان می کنند. زلاتان ابراهیموویچ بازیکن آث میلان که در ۳۸ سالگی همچنان در اوج است و آقای گل رقابت‌های سری آ ایتالیا، بار دیگر با انتشار یک توییت جنجالی، در صدرخبرهای ورزشی جهان قرارگرفت.

او در صفحه توییتر خود که بیش از۷ میلیون نفر آنرا دنبال می کنند، نوشت: « چه کسی به شرکت ای ای اسپورت اجازه داده است تا از نام و چهره من استفاده کند؟ تنها می دانم که هیچگاه اجازه‌ای برای استفاده از نام و چهره‌ام را به این شرکت نداده‌ام.»

وی در توییت دیگری تاکید کرد که باید در این باره تحقیقات تازه ای شروع شود. اشاره وی به بازی ویدئویی فیفا ۲۱ است. در حمایت از او برخی از ستاره های فوتبال از جمله، گرت بیل، ستاره پیشین رئال مادرید تاکید کرده اند که شرکت بازی‌های ای ای اسپورت که بازی‌های مشهور به فیفا، پرطرفدارترین بازیهای فوتبال مجازی، را برای پلی استیشن و ایکس باکس می سازد باید در این باره توضیح دهد. ابراهیموویچ گفت: « کسانی هستند که از نام و نشان ما بدون اینکه موافقت و رضایت ما را داشته باشند، استفاده و سودآوری می کنند.»

هنوز شرکت ای ای اسپورت به سخنان ستاره سوئدی فوتبال جهان واکنشی نشان نداده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.