ایالات متحده به درخواست‌های امنیتی روسیه پاسخ مکتوب داد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایالات متحده روز چهارشنبه ۶ بهمن به درخواست‌های امنیتی روسیه پاسخی کتبی داد در شرایطی که روسیه رزمایش نظامی تازه‌ای را در مجاورت مرز اوکراین آغاز کرده است.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، گفت این سند که جان سالیوان، سفیر آمریکا در مسکو، شخصا آن را تحویل مقامات روسیه داده است، به نگرانی‌های روسیه می‌پردازد و در عین حال دغدغه‌های واشینگتن و متحدان آن را نیز بازتاب می‌دهد.

آقای بلینکن اظهار داشت: «کنار هم قرار گرفتن همه این موارد در یک متن... امکان خوبی برای دقت در طرح نظرات تا حد ممکن است. روسیه نیز با مواضع و دیدگاه‌های ما به خوبی آشنا خواهد شد. این سند هم‌اکنون در اختیار آنهاست. به قولی توپ در زمین آنهاست.» با این حال ساعاتی قبل از اظهارات آقای بلینکن، همتای روسی او تهدید کرده بود که گر آمریکا و متحدانش شروط امنیتی آن کشور در مورد اوکراین و ناتو را نپذیرند «اقدامات تلافی‌جویانه» انجام خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا هر از گاهی در اوکراین جنگ میشه؟؟😳😳🖐

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه در ادامه سرکوب جامعه مدنی، ناوالنی را در فهرست «تروریست‌ها» قرار دادروسیه در آخرین اقدام خود برای سرکوب مخالفت‌ها با ولادیمیر پوتین، الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس کرملین، و چندین تن از یاران او را در فهرست «تروریست‌ها و افراط‌گرایان» قرار داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پاسخ کتبی آمریکا و ناتو به روسیه در ارتباط با بحران اوکراین | DW | 26.01.2022جان سالیوان، سفیر آمریکا در مسکو، پاسخ کتبی این کشور درباره بحران اوکراین را رسما به وزارت امور خارجه روسیه تحویل داد. از سوی دیگر، ناتو نیز در اقدامی مشابه نامه‌ کتبی خود را به مقامات دولت روسیه تحویل داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران اوکراین؛ آغاز مانور نظامی روسیه در کریمه و مرز جنوبی | DW | 26.01.2022در اوج تنش‌ پیرامون بحران اوکراین، روسیه مانور نظامی جدیدی را برای آزمایش توان رزمی خود آغاز کرد. در این رزمایش که در نزدیکی مرزهای اوکراین انجام می‌گیرد شش هزار سرباز و ۶۰ هواپیمای جنگی شرکت می‌کنند. بلوف روسيه نگرفته. بزدلتر از اين لافها هستند. اگر پوتین مردانگی کنه وجنگ ببره تو مرکز فتنه فرانسه وانگلیس و آلمان اون وقت کسانی مثل مرکل دیگه نمی تونن به ما فخر بفروشن و... جنگ راه حل نیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد تنش مرزی روسیه و اوکراینتخلیه نخستین محموله سلاح‌ ارتش آمریکا در خاک اوکراین آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره تنش‌های مرزی اوکراین و روسیه را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز دنبال کنید: Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه از نقش آمریکا در افزایش تنش با اوکراین ابراز نگرانی کردروسیه اعلام کرد که این کشور از نقش آمریکا در افزایش تنش میان مسکو-کی‌یف نگران است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نام ناوالنی به فهرست «تروریست‌ها» در روسیه افزوده شدسخنگوی جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصمیم جدید مقامات روسیه را «غیرقابل قبول» خواند و «سرکوب ادامه‌دار صداهای منتقد در جامعه روسیه» را محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »