اگر کمی در عرصه اقتصادی مدیریت کنیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم

16/06/1398 06:45 ب.ظ

محسنی اژه‌ای: چند سال گفت‌وگو کردید، نتیجه آن چه شد؟ باید ببینیم چه کسانی می‌خواهند به دین و ولایت لطمه بزنند و منکرات را ترویج کنند و معروف‌ها را زیر پا بگذارند. اگر این‌ها را شناختیم و در این مسیر قدم برداشتیم، پیرو امام حسین (ع) هستیم

مراسم معارفه رئیس کل دادگستری ایلام با حضور محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه برگزار شد. معاون اول قوه قضاییه خاطرنشان کرد: حضرت اباعبدالله الحسین (ع) وقتی دیدند محور حق، از دست حق پرستان گرفته شده است و محور ولایت به دست نااهلان افتاده است، قیام خود را آغاز کردند.

محسنی اژه‌ای ادامه داد: امام حسین (ع) کاری کرد که تا ابد برای همگان حجت را تمام کرد.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: عزاداری‌ها و سینه زنی‌ها و زنجیر زدن‌ها بسیار مهم است و مقدمه‌ای است برای اینکه نهضت امام حسین (ع) زنده نگه داشته شود. پایه نهضت امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر بود.

محسنی اژه‌ای خاطرنشان کرد: باید ببینیم امروز چه کسانی می‌خواهند عزت ایران، اسلامیت و جمهوریت این نظام را توامان حفظ کنند و روز به روز بر اقتدار آن بیفزایند و خدای ناکرده چه کسانی ممکن است خواسته یا ناخواسته از مسیر دیگری حرکت کنند. امروز باید توجه شود که از طریق تریبون‌های مختلف و فضای مجازی و غیردیجیتال چه چیز‌هایی را به خورد نسل جوان می‌دهند و راه مقابله با آن چیست و چگونه می‌خواهند بنیان خانواده‌های اسلامی ما را که تا به امروز مستحکم بوده، سست کنند. پایه‌های خانواده اگر سست شود، پایه‌های اجتماع هم سست می‌گردد. headtopics.com

ادامه مطلب:
isna_farsi »

قهرمان اسرائیلی جودو با سعید ملایی ابراز همدردی کرد؛ اگر ملایی نمی‌باخت، حریف او می‌شد«ساگی موکی» قهرمان اسرائیلی مسابقات جهانی جودو در توکیو، با سعید ملایی همتای ایرانی خود ابراز همدردی کرد. سعید ملایی در جریان مسابقات جهانی جودو، در مرحله نیمه نهایی وزن ۸۱ کیلوگرم از حریف بلژیکی شک

ترکیه: اگر کمک نکنید اروپا ممکن است با موج جدید آوارگان سوری مواجه شودترکیه: اگر کمک نکنید اروپا ممکن است با موج جدید آوارگان سوری مواجه شود ترکیه میزبان ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار آواره سوری است و بخش هایی از شمال سوریه را در کنترل خود دارد. ترکیه می گوید ۳۵۰ هزار سوری تاکنون به این مناطق بازگشته اند.

اگر زنی مردی را به سکس وادار کند، تجاوز محسوب می‌شود؟اگر مردی بدون رضایت زنی نزدیکی جنسی همراه با دخول انجام دهد، تجاوز محسوب می‌شود. اگر زنی مردی را بدون رضایت او مجبور کند تا با او سکس همراه با دخول انجام دهد، چطور؟ بنا بر قوانین موجود در انگلستان و ولز این کار تجاوز محسوب نمی‌شود اما نویسندهٔ تحقیق تازه‌ای در مورد این پدیده می‌گوید باید تجاوز محسوب شود. شما اون زن را پیدا کن قضاوت در مورد تجاوز بودن یا نبودنش باخودمون!!

اگر بنا باشد با فشار به مردم، کشور را اداره کنیم، هرکسی بلد استعلی ربیعی در یادداشتی گفت: نگرانی این است که اهداف آمریکا و تحریم‌ها تحت عناوین وسوسه‌آمیز و با ظاهری انقلابی توجیه شوند و برخی از جریان‌ها سعی کنند به طور غلط انزواطلبی را فرصت بدانند.

اگر بنا باشد با فشار به مردم، کشور را اداره کنیم، هرکسی بلد استعلی ربیعی در یادداشتی گفت: نگرانی این است که اهداف آمریکا و تحریم‌ها تحت عناوین وسوسه‌آمیز و با ظاهری انقلابی توجیه شوند و برخی از جریان‌ها سعی کنند به طور غلط انزواطلبی را فرصت بدانند.

آذرمنصوری: شاید در تهران و شهرهای بزرگ لیست ندهیمتهران- ایرنا- آذرمنصوری قایم مقام حزب اتحاد ملت ایران اسلامی می گوید: قطعا ما با هر وضعیتی در انتخابات شرکت نمی کنیم. اگر ببینیم در تهران فضا به گونه ای است که نمی توانیم نیروهای موثرمان را بفرستیم ممکن است در تهران اصلا لیست ندهیم یا در شهرهای بزرگ وقتی نفرات موثر ما حذف شوند ممکن است لیست ندهیم. امکان دارد در تهران مثلا تنها به پنج نامزد برسیم و از همان تعداد حمایت می کنیم. ما مسوول مشارکت حداکثری مردم نیستیم.