اگر از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنیم، یارانه قطع می‌شود؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسئولان وزارت کار با انتشار گزارشی، اطلاعات مربوط به اجرای طرح کالابرگ را به همراه جزئیات دیگری از اجرای این طرح اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: کلیه افراد هفت دهک مشمول دریافت یارانه کالابرگ الکترونیکی در صورت استفاده از کالابرگ الکترونیکی با قطع یارانه مواجه نخواهند شد.

مسئولان وزارت کار با انتشار گزارشی تصویری در سایت اطلاع رسانی دولت، اطلاعات مربوط به اجرای طرح کالابرگ را به همراه جزئیات دیگری از اجرای این طرح اعلام کردند. کلیه فروشگاه‌های رفاه، جامبو، افق کوروش، وال مارکت، هفت و گندم فعلا جزء شبکه متصل به برنامه کالابرگ الکترونیکی وزارت تعاون هستند و باید در زمینه خرید یازده قلم اعلام شده مشمول این طرح با مشتریان مشمول همکاری به عمل آورند.وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده است که تنها مرجع اعلام کننده جزئیات مربوط به یارانه‌ کالابرگ الکترونیکی مقامات این وزارتخانه هستند.

چندی پیش داوود منظور نیز با اعلام این مطلب وزارت تعاون را تنها منبع انتشار اخبار این حوزه معرفی کرد.آخرین جزییات کالابرگ الکترونیکی و نحوه‌ی استفاده از نرم‌افزار موبایلی «شما»+لینک دانلود بارها وعده دادید کالاهای مشمول کالابرگ الکترونیکی با نرخ دولتی عرضه شود،‌ اما این کار را انجام نمی‌دهیدتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده نداردتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده نداردانتظار برای اعلام رقم دقیق عیدیِ بازنشستگان...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیح وزیر کار درباره اجرای طرح «فجرانه» کالابرگ الکترونیکی از امروزبه گزارش خبرنگار ایلنا، صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره طرح «فجرانه» اعطای کالابرگ الکترونیک گفت: بر اساس مصوبه جدید دولت به مناسبت دهه فجر بنا شد به مدت سه ماه از ۱۷ بهمن تا ۱۷ اردیبهشت ماه سال آینده یارانه تشویقی برای ۱۱ قلم کالایی که فهرست آن از طریق رسانه‌ها به استحضار مردم رسیده است، از مبلغ ۱۲۰ هزار تومان به مبلغ ۲۲۰ هزار...
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش «یارانه معیشتی» در طرح فجرانه کالابرگ / آغاز طرح از ۱۷ بهمن‌ماهدولت از ۱۷ بهمن‌ماه تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ با اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک با عنوان «طرح فجرانه»، در حالی با حذف «شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان جهت دریافت ۱۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی»، اقدام به افزایش اعتبار تشویقی کالابرگ از ۱۲۰ به ۲۲۰ هزار تومان کرده است که از این طریق، تورم ایجاد شده روی اقلام سبد ۱۱ قلم غذایی، پوشش داده می‌شود لذا...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطع روابط سیاسی و اقتصادی با رژیم صهیونیستی از موثرترین اقدامات بازدارنده محسوب می‌شودرئیس‌جمهور گفت: امروز مقابله با جنایات صهیونیست‌ها نیازمند اقدامات بازدارنده است و از نظر ایران قطع روابط سیاسی و اقتصادی با این رژیم از موثرترین اقدامات بازدارنده محسوب می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطع روابط با رژیم صهیونیستی از موثرترین اقدامات بازدارنده محسوب می‌شودرئیس‌جمهور گفت: امروز مقابله با جنایات صهیونیست‌ها نیازمند اقدامات بازدارنده است و از نظر ایران قطع روابط سیاسی و اقتصادی با این رژیم از موثرترین اقدامات بازدارنده محسوب می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روز قیامت از ما سوال می‌شود چقدر توانسته‌ایم برای دفاع از این نظام تلاش کنیمرئیس دفتر نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: یکی از نعمت‌های در دست ما ولایت، نظام جمهوری اسلامی و خون شهیدان است؛ روز قیامت از ما سوال می‌شود چقدر توانستیم برای دفاع از این نظام تلاش کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کانبان چیست و چگونه در مدیریت چابک از آن استفاده کنیم؟در دنیای امروز، مدیران از متدهای مختلفی برای مدیریت پروژه‌ها پیروی می‌کنند که مهمترین آنها عبارتند از مدیریت چابک (Agile) و مدیریت به روش واترفال (Waterfall). برای اجرای مدیریت چابک چهارچوب‌های مختلفی وجود دارد از جمله مدیریت به روش اسکرام (Scrum)، مدیریت به سبک کانبان (Kanban)، مدیریت به روش لین (Lean) و ....
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »