اگر کنار بکشیم، افراد غیرشایسته زمام امور را به دست می‌گیرند

28/03/1400 01:33:00 ب.ظ

چمران: اگر کنار بکشیم، افراد غیرشایسته زمام امور را به دست می‌گیرند

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: باید خودمان در سرنوشت‌مان دخالت کنیم. اگر کنار بکشیم، دیگرانی که شایسته نیستند زمام امور را در دست می‌گیرند. وی ادامه داد: با شرایطی که من می‌بینم حضور مردم خوب است و به لطف الهی ساعات خوب و پراستقبالی را برای رأی دادن می‌گذرانیم.

چمران با تاکید بر اینکه مردم باید دخالت در سرنوشت‌شان را خودشان در دست بگیرند، افزود: اگر کنار بنشینیم دیگرانی که شایسته نیستند، زمام امور را در دست می‌گیرند و مشکلاتی را که هم اکنون شاهد هستیم، در کشور به وجود می‌آورند.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: این افراد فریاد و آه همه را به آسمان می‌رسانند. چمران با اشاره به تلاش رسانه‌های خارجی برای کم‌رمق کردن این دوره از انتخابات گفت: تاریخ 42 ساله انتخابات را که بررسی می‌کنیم می‌بینیم رسانه‌های بیگانه منهای چند دوره، مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می‌کردند.

وی تصریح کرد: در آن چند دوره دشمنان به تحولاتی دل بسته بودند که به نفع آنها باشد و امید به این تحولات باعث شد حتی خاندان پهلوی نیز به پای صندوق‌های رأی بیایند. عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی افزود: این بار چون احساس‌شان این است که یک فرد انقلابی می‌خواهد برای ریاست جمهوری بیاید و همچنین در شوراها، افراد انقلابی تصمیم به تحولات دارند تلاش می‌کنند تا مردم را از انتخابات دور کنند. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انتخابات ریاست‌جمهوری؛ سعید جلیلی هم به نفع رئیسی کنار رفت

تنیس؛ رافائل نادال از مسابقات ویمبلدون و بازی‌های المپیک توکیو کنار کشیدرافائل نادال جمعه گذشته در دیدار نیمه نهایی مسابقات تنیس اوپن فرانسه مغلوب نوواک جوکوویچ، مرد شماره یک فعلی تنیس جهان شد و از راهیابی به فینال این تورنمنت باز ماند.

همتی: اگر رای نیاورم باز هم در خدمت مردم خواهم بودعبدالناصر همتی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از اینکه رای خود را به صندوق انداخت، گفت: اگر رای نیاورم باز هم در خدمت مردم و پیگیر شعارهایم خواهم بود. سعی کن باز هم در خدمت مردم باشی چون رای نماری😁😁😁 مثل خدمات قبل كه راه فرستادن پولهاى كشور به تروريستهاى حماس و حوثى و حزب الله و غيره رو انجام ميدادى ؟ زورِ آخرو میزنه ..

نگرانی خامنه‌ای از «تحریم» انتخابات: اگر رأی ندهید نظام ضعیف می‌شودعلی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی در سخنان تلویزیونی روز چهارشنبه 26 خرداد به مخالفان سیاست‌های انتخاباتی خود شدیدا تاخت و آنها را متهم به سفسطه‌گوئی، تحلیل رای_بی_رای رأی من سرنگونی نه_به_جمهوري_اسلامي ولی خودمون سید علی .. فارسی خوب حرف می زنی ..از اون مهاجرهای با استعداد بودی .. از مهاجری یهو شدی اشغالگر ..

اولدوز پوری: گفتند اگر بخوانی، بلایی سرت می‌آوریم که قابل جبران نباشد

همتی: قدرتمندان اگر با کمترین رأی در قدرت بمانند دیگر هرگز برای رأی شما احترام قائل نمی‌شوندکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای خطاب به مردم نوشت: اگر قدرتمندان متوجه شوند با کمترین رای می‌توانند در قدرت بمانند دیگر هرگز برای رای دادن شما احترام قائل نخواهند شد و یاد می‌گیرند با کمترین رای و بیشترین زور بر شما حکومت کنند. قدرتمندان تاحالا خیلی به رای ما احترام نگذاشتن آقای همتی… به دست و پا افتاد مرد بی دست وپا مگه قبلا احترام قائل میشدن؟ نه_به_جمهوري_اسلامي