فرمانده کل سپاه

فرمانده کل سپاه

اگر دشمنان ادامه دهند جاهایی که دوست دارند را به آتش می‌کشیم

فرمانده کل سپاه خطاب به آمریکا: اگر دشمنان ادامه دهند جاهایی که دوست دارند را به آتش می‌کشیم

07/01/2020 10:14:00 ق.ظ

فرمانده کل سپاه خطاب به آمریکا: اگر دشمنان ادامه دهند جاهایی که دوست دارند را به آتش می‌کشیم

فرمانده کل سپاه خطاب به آمریکا گفت ما انتقام خود را می‌گیریم اما بدانند که اگر ادامه دهند آن جاهایی که دوست دارند و به آن عشق می‌ورزند را به آتش می‌کشیم. آنان می دانند منظور من چیست پس خوب به حرف ما توجه کنند.

وی افزود: او میثم و عمار و یاسر بود. جلوه‌ای از زیباترین فضائل عالم در وجود یک شخصیت ممتاز بود. سردار سلیمانی هرگز مقابل دشمن سست نشد و نلرزید قلبش آرام بو،د برای ۴۱ سال لباس جهاد را از تن به در نیاورد. می‌دانست لباس جهاد لباس عزت مسلمین است. گستره شخصیت او فراتر از مرزهای ایران و اسلام بود و از او شخصیتی ساخت که همه بشریت از او با ستایش به عنوان اسوه مقاومت و دفاع از مظلومان یاد می‌کنند.

کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند | DW | 28.07.2021 مولوی عبدالحمید: ریشه ناآرامی‌ها و چالش‌ها در ندیدن واقعیت‌هاست | DW | 28.07.2021 بنیاد برومند: ۵۴۰ ایرانی تبعیدی در چهار دهه گذشته ربوده یا کشته شده‌اند | DW | 28.07.2021

فرمانده کل سپاه یادآور شد: آنها که را می‌خواهند با پرتاب سنگ‌ریزه خورشید را خاموش کنند، اشتباه می‌کنند این سنت جنایتکاران است که نمی‌توانند با خورشید مبارزه کنند، قاسم سلیمانی خورشید جهان اسلام است و راهی را گشوده است که به پیروزی جان اسلام و شکست استکبار می‌انجامد.

وی خاطرنشان کرد: توصیف ابعاد شخصیت او برای بنده ممکن نیست، سلیمانی فرمانده‌ای با صلابت و با وقار بود، او در عین حال بسیار متواضع بود او همه رذائل را کشته بود، در عین حال که جدی و سخت‌گیر بود دریای مهربانی بود، عاطفه او زبانزد همه بود او سینه‌اش مقابل کفار همچون سخره‌های استوار و کوه‌های بلند بود در مقابل مردم نرم‌خو و نازنین می‌درخشید چگونه طاقت بیاوریم مظهر این همه زیبایی را از خود جا کنیم هر چند او راه صعود را می‌پیماید. headtopics.com

سردار سلامی تاکید کرد: امروز چهره کرمان آسمانی است، کویر امروز دریاست. می‌دانیم شهادت حاج قاسم و یارانش نقطه آغاز قاسم سلیمانی است، قاسم یک شخص نبود و نیست قاسم یک راه است که تازه گشوده شده است و برای ماه فتح قله‌های بزرگ را نوید می‌دهد.وی گفت: دشمن باید به این نکته بیندیشد شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی زنده‌تر است، شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی برای دشمن خطرناک‌تر است، اما سپهبد بزرگ ما و فرمانده رشید و نازنین ما چه کرده است که دشمن او را اینچنین ناجوانمردانه هدف آشکارترین ترور عالم قرار می‌دهد او فراتر از مرزها به دنبال شکست آمریکاست.

فرمانده سپاه یادآور شد: سپهبد شهید ما دیوار شکست‌های چهاردهه آمریکا از مسلمانان است او دشمنان را در بیابان‌ها و خیابان‌ها تا شرق مدیترانه و شمال دریای سرخ تعقیب کرد. او نهضت فلسطین را احیا کرده است او احیاگر میدانی نهضت فلسطین بود و سیاست آمریکا را با شکست بزرگ مواجه کرده است  او  از جغرافیای بزرگ جهان اسلام اجازه نداده صهیونیست‌ها و استکبار رویای به باطلشان جامه تحقق بپوشانند او سیطره آمریکا بر عراق را اجازه نداده است و از شکست یمن برابر ائتلاف سعودی جلوگیری کرده است.

وی گفت: هیچ نقطه امنی در هیچ کجا برای آمریکا نخواهیم گذاشت به آمریکایی‌ها می‌گوییم همه سرمایه‌گذاری‌هایتان با این ترور به آتش کشیدید امروز یک نیرو و اراده عمیق ایجاد شده است و قلب‌ها سرشار از نفرت آمریکایی‌هاست.سلامی گفت: ما انتقام خود را می‌گیریم اما بدانند که اگر ادامه دهند آنجاهایی که دوست دارند و به آن عشق می ورزند را به آتش می کشیم. آنان می دانند منظور من چیست پس خوب به حرف ما توجه کنند.

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

حاجی فرمانده منظورت اسرائیل هست؟ بعد اسرائیل هم میشینه ما را تماشا میکنه!!!

ترامپ به ایران: اگر حمله کنید به گونه‌ای پاسخ خواهیم داد که تا به حال ندیده‌ایددونالد ترامپ روز یکشنبه 5 ژانویه، بار دیگر تهدید کرد، در صورت هدف قرار دادن پایگاه‌های آمریکایی یا 🤮🤮😠😠💩💩💩 چرا اينقدر از ايران ميترسى دیگه داری گوه زیادی میخوری.فعلا ببند دهنتو تا ببینیم آینده چی میشه

ظریف: زمانی پاسخ آمریکا را خواهیم داد که حداکثر درد را احساس کندوزیر امور خارجه ایران اعلام کرد این کشور انتقام خود را در زمان و مکانی خواهد گرفت که آمریکا بیشترین درد را احساس کند. - خبرگزاری آناتولی خبر_فوری I ظریف: آمریکا برای حضور در شورای امنیت سازمان ملل ویزا صادر نکرد.

ارتش آمریکا روند خروج نيروهايش از عراق را به طور رسمی به بغداد ابلاغ كردارتش آمريكا شامگاه دوشنبه 6 ژانویه 2020 در نامه‌ای رسمی که توسط ویلیام سیلی، فرمانده ائتلاف بین خدایش چند.چندین شماها؟؟؟ یکی.میگه تکذیب شد یکی میگه تایید شد... الان کجا بر کجائه!؟ حقيقت ندارد! خبر درست بدهيد ردش کردن

پمپئو: تردید ندارم که ایران پیام ترامپ را دریافته است | DW | 05.01.2020واکنش‌ها به کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس در حمله پهپادی آمریکا در بغداد ادامه دارد. اتحادیه اروپا ظریف را به بروکسل دعوت کرد عمان خواستار گفت‌وگوی ایران و آمریکا در راستای رفع تنش شد. همون به تخمم خودمونه منظورش 😁😁😁آخه اینا هی دست مارو می گیرند می کشن خوب ما چیکا کنیم آقا پاپ ییهو از کوره در میریم 😂😂😂 دست خودمون نیست خداییش پند خوبی است .ولی خوب یکم سخته قبول کردن نصحیت از جانب کسی که خویشتن‌دار نبود وقتی که یکی فقط دستش رو کشید.

اگر یکی از متحدان ترامپ به استقبال سردار سلیمانی می‌رفت، دستور حمله لغو می‌شدنیویورک تایمز در گزارشی به تصمیم ترامپ در راستای ترور سردار سلیمانی پرداخت و نوشت: ترور سردار سلیمانی مخالفانی داشت اما چندین نفر از نزدیک‌ترین نزدیکان ترامپ مانند «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور و «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا، مشوقان اصلی ترامپ برای اجرای این تصمیم بودند.

الخزعلی: پارلمان عراق اگر به خروج آمریکا از این کشور رای ندهد، دیگر ارزشی ندارددر راستای اعمال فشار پیکارجویان حشد الشعبی بر نهادهای رسمی عراق، قیس الخزعلی فرمانده شبه‌نظامیان گفتن این حیوان زدن یا دستگیر کردن! اگر پارلمان عراق به خروج امریکا رای بدهد دیگر ارزشی ندارد. خب امریکا هم اینو میگه.