اگر لازم باشد، زمینه انتقام سخت را از داخل خانه‌های آمریکایی‌ها فراهم می‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

سردار قاآنی: *اگر لازم باشد، زمینه انتقام سخت را از داخل خانه‌های آمریکایی‌ها فراهم می‌کنیم *ما با تدبیر خودمان از قاتلان سردار سلیمانی انتقام خواهیم گرفت *سبک و سیاق ما با روش‌های دشمن متفاوت است *نیازی نیست ما در همه جا به صورت مباشر حضور داشته باشیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سردار اسماعیل قاآنی، شامگاه امروز ۱۶ دی‌ماه در کنگره بین‌المللی جبهه مقاومت"یادواره شهدای مهاجر مدافع حرم" که در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهدای سلامت( مجتمع سپید سابق) در مشهد برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت یاد شهید سردار سلیمانی، اظهار کرد: مراسم امشب به وجود خانواده شهدای عالی‌مقامی مزین شده است که از نظر جغرافیایی به کشورهای مختلفی تعلق داشتند، اما از نظر موضوعی، همه برای تحقق اهدافی عالی فداکاری کردند و به شهادت رسیدند.

سردار قاآنی بیان کرد: در این هفته به همراه عزاداری حضرت زهرا(س)، یاد شهید سلیمانی که تمام زندگی‌اش توأم با ارادت به حضرت زهرا(س) بود، نه تنها در کشور ما بلکه در تمام کشورهایی که وجدان‌های بیدار در آنها وجود دارد، گرامی داشته شد. این برای کسانی که در میدان مقاومت ایستادگی کردند خیلی ارزشمند است و برای کسانی که در مقابل این جبهه ایستادند، باعث سرافکندگی است. امروز هر انسان آزاده‌ای که نام شهید سلیمانی را می‌شنود او را تکریم و قاتلان او را لعن می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مقاومت منحصر به دفاع نیست، بلکه می‌توان دید جمهوری اسلامی مقاومت را در همه زمینه‌ها نهادینه کرده است، گفت: ما ۴۰ سال است که تحریم هستیم و فشار این تحریم‌ها هر روز بیشتر می‌شود. در دوران جنگ نیز به دلیل تحریم‌، گاهی برای تهیه امکانات اولیه نظامی می‌ماندیم، اما هرگز احساس رسیدن به بن‌بست نکردیم.

سردار قاآنی با بیان اینکه ما مقاومت را از درون خانه‌های خودمان شروع کردیم، اضافه کرد: چه در دوران رهبری امام(ره) و چه در دوران رهبری مقام معظم رهبری، به لطف فرهنگ اسلامی، توطئه های دشمن را به فرصت تبدیل کردیم.‌ جبهه مقاومت هر روز جلوتر می‌رود. زمانی دشمنان ما می‌خواستند در خانه‌های ما باشند، اما امروز فرزندان ما با آنها در بیرون مرزها می‌جنگند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

راست ميگه سبك و سياقشون متفاوته، اونا ميزنن اينارو كتلت ميكنن ، اينا هم وايميسن از دور فحش ميدن:)

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا: ممنوعیت استفاده از هشتگ‌های حمایت از پرواز پی‌‌اس‌۷۵۲ برداشته شد▪️اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا درباره ایجاد محدودیت برای هشتگ‌های حمایت از خانواده‌های قربانیان پرواز PS752، ضمن عذرخواهی اذعان کرد که این محدودیت «به اشتباه» بوده و از برداشته شدن آن خبر داد من_هم_شمعی_روشن_خواهم_کرد IWillLightACandelToo ps752justice از شما سپاسگزارم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازجویی از مسافران ایرانی مقیم خارج از کشور در فرودگاه تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت لوکاکو به تمرینات چلسی پس از عذرخواهی از هوادارانروملو لوکاکو، ستاره خط هجومی باشگاه چلسی، پس از عذرخواهی از هواداران و با اجازه توماس توخل، سرمربی این تیم، به تمرینات «آبی‌های لندن» بازگشت.پس از تنش‌ها‌ی Muhammad Qasim has been communicated in his divine dreams, events of the future for the last 30 years. Many of these events he has seen are coming true now, and have been accurate as per his dream. Why is he seeing these dreams? Is he Al-Mahdi?
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سردار قاآنی: زمینه انتقام از آمریکایی‌ها را از دورن خانه‌هایشان فراهم می‌کنیم‌/ فرزندان جبهه مقاومت ‌این انتقام را بگیرند/ ریشه آمریکا ‌از منطقه کنده خواهد شد‌- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم | Tasnimقاآنی: زمینه انتقام از آمریکایی‌ها را از دورن خانه‌هایشان فراهم می‌کنیم‌ فرمانده نیروی سپاه: هر جا که لازم باشد زمینه انتقام از آمریکایی‌ها را از درون خانه‌های خودشان و با افرادی از کنار دست خودشان فراهم می‌کنیم بدون این که ما حضور داشته باشیم قاآنی:اگر عاقلانی در آمریکا پیدا شدند که با کسانی که جنایت ترور سردار سلیمانی را مرتکب شدند برخورد بکنند، این کار برای آمریکا بسیار کم هزینه‌تر است از این که فرزندان جبهه مقاومت که هیچ مرزی را نمی‌شناسند خودشان بروند و این انتقام را بگیرند sm_1361 انشالله قانی هم مثل خامنه ای دروغ است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ادامه تهدیدهای مقامات جمهوری اسلامی علیه عاملان حذف سلیمانی؛ قاآنی: «به سبک خودمان» انتقام خواهیم گرفتدر تازه‌ترین مورد، اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه در سخنانی با اشاره به نقش دونالد ترامپ، مایک پمپئو، و دیگر مقامات آمریکایی در این عملیات، گفت همه کسانی که «پیدا و پنهان» در آن مشارکت داشتند «زیر ذره‌بین تمام آزادمردان عالم‌اند.» مردک پوفیوز و دقل، یعنی که دو سه تا هواپیمای مسافربری دیگر را هم مورد هدف قرار می‌دهید. دیدیم که چگونه انتقام گرفتید. قاتل ها. نمیدانم چی باید بگم شما باید انتقام بگیرید انتفام سلیمانی انتقام فخری زاده ولی بعد از دوسال هنوز دارید حرف میزنید بگذریم ولی خانواده های پرواز اکراینی حق ندارند انتقام بگیرند از کسانی که بچه ها و جوانهای بی گناه انها را کشتند ؟؟؟!!!!! گور بابای مادرسگ سلیمانی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جلوگیری از ورود مرد شماره یک تنیس جهان به استرالیا؛ حاشیه‌های سفر نوواک ژوکوویچ ادامه داردجلوگیری از ورود مرد شماره یک تنیس جهان به استرالیا؛ حاشیه‌های سفر نوواک ژوکوویچ ادامه دارد پیشتر اعلام شده بود که مدافع عنوان قهرمانی تنیس آزاد استرالیا، پس از دریافت معافیت پزشکی از شرایط سخت واکسیناسیون کرونا، می‌تواند در این گرند اسلم شرکت کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »