اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می شود/ قائدی یک پیشنهاد جدی دارد

18/07/1399 03:59 ب.ظ

سرپرست باشگاه استقلال: اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می‌شود قائدی یک پیشنهاد جدی دارد وقت جنگ و دعوا و حاشیه سازی نیست و سعی می‌کنم همه مسائل را در یک فضای آرام جلو ببرم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: از مظلومی خواستیم تکلیفش را با تیم ملی جوانان روشن کند و اگر مغایرت قانونی نداشته باشد، او سرپرست تیم در لیگ بیستم خواهد بود. او ادامه داد: در چند روزی که این سمت را پذیرفتم جلسات متعددی در خصوص نحوه تامین منابع مالی داشتیم. اتفاقات خوبی افتاده است و داریم تلاش می کنیم از طرق مختلف این منابع را تامین کنیم.

تامین این منابع ارزی، کم نیستند و از ماه های اخیر بر روی دوش باشگاه انباشته شده و ما برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی مان نیازمند منابعی هستیم. تصورم این است دوستانی که قول دادند و قبول مسئولیت کردند، اگر این مسئولیت تا انتها وجود داشته باشد، با پرداخت به بازیکنان و مربیان سابق این پنجره را باز کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان این که همه تلاشم این است که بازیکنان جدید هر چه سریع تر در اختیار کادر فنی قراربگیرند، گفت: شبانه روز از راه های مختلف در حال کار هستیم. از راه هایی که در توان هیات مدیره و مجموعه است داریم تلاش می کنیم که واریزی ها را انجام دهیم و پنجره را باز کنیم.

او در پاسخ به این سوال که پرویز مظلومی قرار است سرپرست تیم شود؟ عنوان کرد: او اکنون سرمربی تیم ملی جوانان است و ما به اصول و اخلاق پایبندیم و سعی می کنیم حرفه ای رفتار کنیم. از ایشان خواستیم تکلیفش را با تیم ملی جوانان روشن کند و اگر مغایرت قانونی نداشته باشد، او سرپرست تیم در لیگ بیستم خواهد بود. headtopics.com

قایدی، نه قائدی.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ماس: اگر روسیه در پرونده ناوالنی همکاری نکند تحریم می‌شود | DW | 07.10.2020وزیر خارجه آلمان روسیه تهدید کرد در صورت عدم همکاری برای روشن شدن پرونده مسموم شدن آلکسی ناوالنی، منتقد سرشناس دولت پوتین، برقراری تحریم علیه این کشور غیر قابل اجتناب خواهد بود. واای روسیه تنش لرزید🤣 اين آقاي وزير امور خارجه از قتل نويد_افكاري و صدها انسان ديگر كه به طرزي بسيار فجيع تر به دست جمهوري اسلامي سلاخي شدند هم چيزي گفت؟ آها، يادم آمد! گفت به معاملات بازرگانيش با ايران ادامه خواهد داد. قربون برم خدا رو، يك بام و دو هوا رو. چند سوال: ۱.آلمان روسیه کشور جدیدی است؟ ۲.وزیر خارجه آلمان روسیه پست جدیدی است؟ ۳.چرا خبرگزاری دویچه وله انقدر بد توئیت می‌کند؟ ۴.آیا مایل به حضور در کلاس‌های نهضت سوادآموزی هستید؟ ۵. چرا یک نفر توئیت‌های دویچه وله را بازبینی نمی‌کند؟ ۶.آیا دویچه وله فارسی... خسته شدم😂😂😂

فکری: حتی اگر سرمربی استقلال نمی شدم هم می رفتم و خانه نشین می‌شدم/ حرف باشگاه نساجی عوض شدسرمربی تیم استقلال گفت: حتی اگر سرمربی استقلال نمی شدم هم می رفتم و خانه نشین می شدم چرا که صداقتی که دوست داشتم مدیران نساجی با من داشته باشند را نداشتند.

فکری: حتی اگر سرمربی استقلال نمی شدم هم می رفتم و خانه نشین می‌شدم/ حرف باشگاه نساجی عوض شدسرمربی تیم استقلال گفت: حتی اگر سرمربی استقلال نمی شدم هم می رفتم و خانه نشین می شدم چرا که صداقتی که دوست داشتم مدیران نساجی با من داشته باشند را نداشتند.

تجربه قدرت در ۱۶ سالگی؛ دختر نوجوان برای یک روز «نخست‌وزیر» شدنخست‌وزیر فنلاند در حالی برای یک روز جایش را به یک دختر نوجوان داد که این کشور از نظر برابری جنسیتی یکی از بهترین جایگاه‌ها را در میان کشورهای جهان دارد.

الزامی شدن نشستن یک در میان در هواپیماها از اول آبان/ قیمت بلیت تاثیر می پذیردوزیر راه و شهرسازی گفت: خروج کالا از بنادر اهمیت زیادی دارد چون حجم انبارها در بنادر زیاد نیست و به همین خاطر نگران هستیم رسوب به حدی شود که دیگر قادر به جذب کالا نباشیم که امیدواریم در این زمینه تصمیمات گرفته شده عملیاتی شود. چرا میخواد تا آبان ماه صبر کنه؟ کرونا پیمان_نوین پيشگيرى از شيوع با جيب ملت. چقدرم پررو هستن اينا بهانه ای فقط برای گران کردن بلیط در ایران هیچوقت قوانین درست اجرا نمی شود هم اکنون دایره های قرمز برای فاصله گذاری در سوپر مارکت نه تذکر دارد نه رعایت

پایتخت یک هفته‌ دیگر تعطیل شود | خبرگزاری ایلنا

به گزارش ایسنا، احمد مددی در حاشیه تمرین استقلال اظهار کرد: سعی کردیم یک مراسم معارفه خوب را برای محمود فکری بگیریم چرا که او از سرمایه های باشگاه است. همه اعضای محترم هیات مدیره و پیشکسوت های عزیز حضور داشتند و این نوید بخش روزهای درخشان استقلال است که ان‌شاءالله باشگاه از حواشی اخیر رهایی پیدا کند و اتفاقات مثبت برای این تیم بیفتد.

او ادامه داد: در چند روزی که این سمت را پذیرفتم جلسات متعددی در خصوص نحوه تامین منابع مالی داشتیم. اتفاقات خوبی افتاده است و داریم تلاش می کنیم از طرق مختلف این منابع را تامین کنیم. تامین این منابع ارزی، کم نیستند و از ماه های اخیر بر روی دوش باشگاه انباشته شده و ما برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی مان نیازمند منابعی هستیم. تصورم این است دوستانی که قول دادند و قبول مسئولیت کردند، اگر این مسئولیت تا انتها وجود داشته باشد، با پرداخت به بازیکنان و مربیان سابق این پنجره را باز کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان این که همه تلاشم این است که بازیکنان جدید هر چه سریع تر در اختیار کادر فنی قراربگیرند، گفت: شبانه روز از راه های مختلف در حال کار هستیم. از راه هایی که در توان هیات مدیره و مجموعه است داریم تلاش می کنیم که واریزی ها را انجام دهیم و پنجره را باز کنیم.

او در پاسخ به این سوال که پرویز مظلومی قرار است سرپرست تیم شود؟ عنوان کرد: او اکنون سرمربی تیم ملی جوانان است و ما به اصول و اخلاق پایبندیم و سعی می کنیم حرفه ای رفتار کنیم. از ایشان خواستیم تکلیفش را با تیم ملی جوانان روشن کند و اگر مغایرت قانونی نداشته باشد، او سرپرست تیم در لیگ بیستم خواهد بود.

مددی درباره دیاباته و میلیچ گفت: این مساله به منابع مالی هم برمی گردد. این دو بازیکن خیلی به برگشتن به تیم علاقه مندند اما باید منابع مالی شان را تامین کنیم. می دانید که این دو بازیکن هم حرفه ای هستند و تا مطالباتشان را نگیرند، نمی آیند.

او در پاسخ به سوالی درباره بدهی های باشگاه استقلال بیان کرد: ما در حال تلاش هستیم که در یک فضای شفاف مسائل را جلو ببریم. اکنون وقت جنگ و دعوا و حاشیه سازی نیست و سعی می کنم همه مسائل را در یک فضای آرام جلو ببرم. بدهی های داخلی مان را در فرآیند حرفه ای سازی به حداقل رساندیم. در موضوع بدهی های ارزی هم یک بدهی قابل توجه داریم که در حال تامین آن هستیم.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که ۵۰ هزار دلاری که در فرودگاه از سعادتمند ضبط شد، به باشگاه استقلال برگشت یا خیر؟ گفت: این مبلغ در تعزیرات است و مکاتبات خیلی خوبی صورت گرفته است. جا دارد از وزیر ورزش تشکر کنم چرا که خود او شخصا وارد عمل شد و در هیات دولت با وزیر محترم دادگستری رایزنی داشت. فکر می کنم تا پس فردا این مبلغ به باشگاه برگردد.

او در پاسخ به این سوال که علی کریمی مبلغ ده میلیارد از باشگاه استقلال درخواست کرده است؟ عنوان کرد: من خبر ندارم. اجازه دهید او برگردد و رو در رو با او صحبت کنم. اما چیزی که وجود دارد این است که ما علی کریمی را می خواهیم و اینجا خانه خودش است. بارها هم اعلام کرده است اگر در ایران بماند فقط برای استقلال بازی می کند. حتما با او مذاکره می کنیم و اگر در ایران بماند جذبش خواهیم کرد. حتما آقای کریمی دغدغه های ما را می داند و به عنوان یک استقلالی به ما کمک خواهند کرد. او حرفه ای است و متوجه این موضوعات است.

مددی درباره سندی که گفته می شود درباشگاه استقلال جعلی بوده است گفت: من از این مسئله اطلاعی ندارم.

او درباره مهدی قائدی بیان کرد: او از جوان های با استعداد ما است و یک پیشنهاد بسیار جدی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس دارد اما ما هم مذاکراتی در هیات مدیره داشتیم و هنوز به جمع بندی نرسیده ایم. در حال حاضر بازیکن تیم ما است. ان‌شاءالله این اتفاق نیفتد. هدفمان تامین منابع مالی باشگاه است اما امیدواریم این بازیکن را برای تیم داشته باشیم.

انتهای پیام