اکران فیلم «مامور مخفی» در سینماهای اروپا؛ جاسوس اسرائیلی به تهران می‌رود

15/05/1398 09:59:00 ب.ظ

اکران فیلم «مامور مخفی» در سینماهای اروپا؛ جاسوس اسرائیلی به تهران می‌رود

یکی از نکات بحث‌برانگیز درباره این فیلم، فیلمبرداری بخش‌هایی از آن در تهران است. کارگردان این فیلم گفته است که تلاش او برای دریافت اجازه رسمی برای فیلمبرداری در تهران شکست خورد بنابراین او با افرادی در تهران برای فیلمبرداری تماس گرفت. 19 Juil.

2019 à 6 :53 PDT یوال آدلر کارگردان اسرايیلی فیلم «مامور مخفی» در گفت‌وگویی می گوید که این فیلم واقعا درباره موساد یا اسرايیل نیست بلکه فیلم درباره زنی است که به استخدام یک سازمان اطلاعاتی در می آید. او می گوید: «فیلم بیشتر درباره مفهوم «جاسوسی» است که از نظر من بسیار جالب توجه است. در سطحی عمیق تر فیلم درباره افرادی است که نمی دانند چه جایی در جهان دارند و این حس مشترک من و دایان کروگر است. من اسرايیلی هستم اما بیشتر عمرم را در نیویورک گذرانده ام و مطمئن نیستم به کجا تعلق دارم.»

کارگردان این فیلم می گوید که هدفش آفرینش نوعی «جاسوس تصادفی» بود نه کسی که از نظر ایدئولوژیکی به اسرائیل تعهد دارد یا از نظر مذهبی یهودی است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دایان کروگر توش باباکرم می‌رقصه 😂 برا دانلود اومده، دیدمش، خوب بود. به شدت عرزشی پسنده ، چون با وجودیکه توسط تیم اسراییلی ساخته شده، توش به جاسوسی و ترور و خرابکاری تو ایران توسط اسرائیل اعتراف شده بازیگرهای خوبی داره..

پلیس راهور تهران از ممانعت صدور گواهینامه برای افراد دارای خالکوبی خبر داد♦️پلیس راهور تهران از ممانعت صدور گواهینامه برای افراد دارای خالکوبی خبر داد ⚡️پس از همدان، پلیس تهران هم از ایجاد محدودیت برای متقاضیان گواهینامه خبر داد که دارای خالکوبی‌های به گفته او «مشهود و نامتعارف» هستند. داعش بخواب که خامنه ای بیدار است 😂😂 این مسائل چه ربطی به پلیس پیدا میکنه؟

سرقت کابل‌های برق در تهران ۳۰ درصد افزایش یافتتهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: سرقت کابل های برق با توجه به قیمت فلزات نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است. ان مربوطبه خلاف وظیفه عمل کردن کشوراست که مانع اشتغال وزندگی سالم مردم کشوراست که موجب مواردخلاف درجامعه شده است که بایددانش پیداکنندتا علت ومعلول رادرست بشناسند که بداننداصل سرقت وگسترش ان درجامعه مربوط به چیست ودنبال سراب نباشندکه به اب نرسند.

دموکرات‌ و جمهوری‌خواه در تلاش برای پیشگیری از وقوع جنگ با ایرانمجله آمریکایی فارن‌ پالسی گزارش داد ۲۸ نماینده از میان دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا در حال تهیه لایحه‌ای با هدف ممنوعیت تخصیص بودجه برای حمله_نظامی به ایران بدون کسب مجوز کنگره‌اند.

روحانی: در صورت لغو تحریم‌ها ایران برای مذاکره آمادگی دارد | DW | 06.08.2019حسن روحانی گفت ایران حتی اگر آمریکا حاضر به بازگشت به توافق هسته‌ای نباشد، برای مذاکره و گفت‌وگو با آن کشور آمادگی دارد. روحانی بار دیگر تاکید کرد که یگانه شرط ایران برای مذاکره با آمریکا، لغو تحریم‌های ایران است. احتمالا حزب الله لبنان و جناب اسد مشکل مالی پیدا کردن و دیگه تاخیر جایز نیست تنها شرط مذاکره آمریکا با ایران که من دارم. انجام سفر من به عنوان مقام غیر رسمی به آمریکا است. بدون انجام آن تحریمی تعلیق نخواهد شد. و این را دولت روحانی بداند. خخخخخخخ😂🤮

جو حاکم در ورزشگاه‌ها برای حضور زنان مناسب نیست🔻پاسخ دفتر آیت‌الله العظمی مکارم_شیرازی به سوال اعتمادآنلاین درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها: 🔹جو حاکم در ورزشگاه‌ها برای حضور زنان مناسب نیست 🔹اختلاط جوانان سرچشمه مشکلات زیادی از نظر اخلاقی و اجتماعی می‌شود 🔹این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 این کار شما چیزی کمتر از مخالفت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها نداره یعنی چی تو این شرایط استفتا از مراجع؟ قانون هم که طبق معمول کشک! سینماها رو هم زنونه مردونه کنن دیگه! آخه تو تاریکی سینما بیشتر میشه کارهای خاک بر سر کرد تا توی روز روشن تو ورزشگاه شایدباحضورزنان درورزشگاههااین بی اخلاقی هاوفحاشی هاتموم بشه بایدبفال نیک گرفت ..تازه بعدازچندوقت عادی میشه مثل مانتوی جلوباز .... این اعتراف یک مرجع تقلید شیعه است که حکومت اسلامی شیعه بعد ۴۰سال نتوانسته است حتی در حد سالم نگه داشتن محیط استادیومهای ورزشی موفق باشه چه برسد در حد کلان تر یعنی سالم نگه داشتن محیط شهری و یا کشوری و منطقه🤔 حکومت_اسلامی_ناکارآمد مکارم‌‌‌_شیرازی تجاوز در مکانها آموزشی هم روش

رای به صدور گواهینامه موتورسیلکت برای زنان در ایران قطعی نیستدر پی انتشار اخباری درباره رای دیوان اداری بر لزوم صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان، این دیوان قطعی بودن چنین رایی را تکذیب کرد. ماجرای الزام صدور گواهینامه موتوسیکلت برای زنان از انتشار «دادنامه گفتم خامنه‌ای ال KGB و ساندیس خور هایش اهل این کارا نیستند اسلام زن ستیز در صورتی که پنج رای صادره از دویاچند شعبه دیوان عدالت اداری مشابه هم باشند آنگاه به هیت عمومی دیوان ارسال وحکم قطعی در خصوص وحدت رویه ولازم الاجرا بودنش صادر خواهد شد.اما در ایران اراده ای برای چنین آزادی هایی در حال حاضر متصور باشد در حالی که در قانون جرم نیست این حکومت قرون وسطایی تا به حال هیچ قانونی رو به نفع حقوق زنان تصویب نکرده این هم اگر تصویب شد من اسمم رو عوض می کنم.