اکثریت حاکمان و تصمیم‌سازان کشور با قرائت مصباح‌یزدی به جمهوری اسلامی التزام دارند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

محمدرضا خباز، عضو حزب اعتمادملی: اکثریت حاکمان و تصمیم‌سازان کشور با قرائت مصباح‌یزدی به جمهوری اسلامی التزام دارند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محمدرضا خباز نوشت: من به نظام ملتزم هستم ولی نظامی با قرائت حضرت امام و اکثریت حاکمان و تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران کشور با قرائت آقای مصباح‌یزدی به جمهوری اسلامی التزام دارند و بین این دو قرائت تفاوت از زمین تا آسمان است.

2- مسوول برگزاری انتخابات در این دوره که معاون سیاسی وزارت کشور هم هست سال‌ها فرماندهی سپاه پاسداران استان سمنان را بر عهده داشت و زیرمجموعه شورای تامین استان بود و من هم استاندار و رییس شورای تامین استان بودم؛ چگونه او مرا نمی‌شناسد و برایش صلاحیت من احراز نشده است؟ بنابراین همه کارگزاران باید حقگو، حق‌جو و حق‌طلب باشند اگرچه احیای حق به ضرر فردی و گروهی آنان باشد و اما عدم التزام به نظام جمهوری اسلامی ایران که به بنده نسبت داده‌اند مانند سکه‌ای است که دو رو دارد یک روی آن اتهامی نادرست است و سوابق من حاکی از دروغ بودن آن اتهام است ولی روی دیگر سکه این است که من به نظام ملتزم هستم ولی نظامی با قرائت حضرت امام و اکثریت حاکمان و تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران کشور با قرائت آقای مصباح‌یزدی به جمهوری اسلامی التزام دارند و بین این دو قرائت تفاوت از زمین تا آسمان است.

۲. اگر مردم با اصرار از امیرالمومنین تقاضای حضور در راس حکومت را نمی‌داشتند چه بسا بعد از ۲۵ سال انزوا حضرت علی بقیه عمر خویش را مانند گذشته سپری می‌کردند و زمینه تشکیل حکومت افتخارآمیزی را فراهم نمی‌کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید ایران و عراق بر هماهنگی در زمینه مبارزه با مواد مخدر، تروریسم و کنترل مرزهافرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با وزیر کشور عراق دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصویب طرح تشدید تحریم‌های نفتی علیه جمهوری اسلامی در مجلس نمایندگان آمریکااعضای مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا از هر دو حزب اصلی این کشور طرحی را برای تقویت تحریم‌های نفتی علیه جمهوری اسلامی به تصویب رساندند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رضا پرچی‌زاده: سران جمهوری اسلامی با هماهنگی مسکو و پکن عامل حمله حماس به اسرائیل شدندرضا پرچی‌زاده: سران جمهوری اسلامی با هماهنگی مسکو و پکن عامل حمله حماس به اسرائیل شدند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنگ اسرائیل و حماس از زمین و هوا؛ «۴۳۶ فلسطینی» ظرف ۲۴ ساعت کشته شدندرضا پرچی‌زاده: سران جمهوری اسلامی با هماهنگی مسکو و پکن عامل حمله حماس به اسرائیل شدند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همه مسلمانان خواهان نابودی اسرائیل هستنددفاتر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور نامه ای به حاکمان کشورهای اسلامی نوشته و تاکید کردند که همه مسلمانان خواهان نابودی اسرائیل هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بررسی تحولات قفقاز در دیدار سفیر ایران در آذربایجان با دستیار علی‌افدر دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان با دستیار سیاست خارجی رئیس‌جمهور این کشور تحولات منطقه قفقاز و چشم‌انداز گفتگوهای صلح جمهوری آذربایجان و ارمنستان مورد بررسی قرار گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »