اکثریت قاطع سنای آمریکا دو طرح را علیه توافق هسته‌ای ایران تصویب کردند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اکثریت اعضای مجلس سنای آمریکا با بررسی دو طرح، عدم خروج سپاه پاسداران از فهرست گروه‌های تروریستی این کشور و همچنین اعمال تحریم‌های مرتبط با تروریسم علیه

طرح عدم خروج سپاه پاسداران از فهرست «گروه‌های تروریستی» که اجرای آن هنوز برای دولت آمریکا الزام‌آور نیست، شامگاه چهارشنبه 4 مه به وقت محلی، با 62 رای موافق و 33 رای مخالف تصویب شد.این طرح توسط جیمز لانکفورد، سناتور جمهوری‌خواه و در قالب طرح بررسی قانون «نوآوری و رقابت» آمریکا برای مقابله با چین، به سنای این کشور ارائه شد.

این طرح خواستار عدم لغو هرگونه تحریم علیه سپاه پاسداران و عدم خروج این نهاد از فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا است. گفته می‌شود سناتورهای آمریکایی درباره این طرح دچار اختلاف شده و شماری از دموکرات‌ها تلاش کردند که مانع رای‌گیری در این زمینه شوند. کریس کونز، سناتوری که از او به عنوان «وزیر خارجه جو بایدن» یاد می‌شود، اندکی پس از این رأی‌گیری اعلام کرد، رای مثبت او به این طرح در تناقض با «حمایت دائمی او از تلاش‌های دولت برای مذاکره» با ایران نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این طرحها علیه توافق هسته ای نیستند. فقط گول زنک هستند برای پوشیدن بیشتر گاو شیرده 😂🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش دوباره جمهوری‌خواهان در سنای آمریکا برای حفظ نام سپاه در فهرست تروریسمدر ادامه تلاش حزب جمهوری‌خواه برای جلوگیری از خروج نام سپاه پاسداران از فهرست تروریسم توسط دولت جو بایدن، دو طرح پیشنهادی در این باره روز چهارشنبه با رای اکثریت به تصویب رسید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

زیاده‌خواهی آشکار آمریکا در برجام با تصویب دو طرح ضد ایرانیزیاده‌خواهی آشکار آمریکا در برجام با تصویب دو طرح ضد ایرانی اعضای مجلس سنای آمریکا طرحی را به تصویب رساندند که مانع از اقدام دولت بایدن (رئیس جمهور آمریکا) برای خارج کردن نام سپاه پاسداران از فهرست تروریستی آمریکا می‌شود. واکنش مسئولین ما چیه؟ الان مجلسمون سریع یه چیزی تصویب میکنه علیه آمریکا که خدای نکرده کم نیاورده باشه. زندگی مردم بازیچه این لجبازی بچگانه شده. امضا کنید بره دیگه اعصاب نمونده برامون. افت_ریال برجام تحریم مذاکرات_وین سپاه رئیسی قالیباف گرانی raisi_com Amirabdolahian خدا بداد مردم برسه باید منتظر ابرتورم باشیم غیر الزامیه. سواد رسانه و سیاسی ندارین یه ۴ تا سرچ کنین؟ دوست دارین به جون مردم استرس بندازین؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موضع‌گیری جدید سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درخصوص روند مذاکرات وینسخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا مدعی شد، واشنگتن خود را برای هر دو سناریوی حصول توافق با ایران و یا شکست مذاکرات وین آماده می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح مجلس سنا آمریکا برای حفظ تحریم‌های بانک مرکزی و سپاه پاسدارانمجلس سنای آمریکا دو طرح را به تصویب رسانده که بر اساس آن از دولت جو بایدن خواسته شده تا سپاه پاسداران را از فهرست سازمان‌های تروریستی ایالات متحده خارج نکند و تحریم‌ها علیه بانک مرکزی ایران را نیز حفظ کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله با چاقو در نزدیکی تل‌آویو به کشته شدن سه اسرائیلی انجامیدمقامات اسرائیل اعلام کردند که دو مهاجم فلسطینی شامگاه پنچ‌شنبه در شهرکی نزدیکی تل‌آویو سه نفر را با ضربات چاقو از پای درآورده و چهار نفر دیگر را نیز زخمی کرده‌اند. حال دو مهاجم چطوره؟ 🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: در حل مسائل برای بازگشت‌ به برجام پیشرفت‌ داشته‌ایمنماینده آمریکا در سازمان ملل با تاکید بر تعهد رئیس جمهور این کشور به بازگشت به توافق هسته‌ای، در یک کنفرانس خبری به سوالی درباره آخربن وضعیت مذاکرات وین پاسخ داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »