اکبر طبری: منزل صادق لاریجانی بودم که به دست گروهی ۵۰ نفره بازداشت شدم | DW | 17.11.2020

27/08/1399 04:20 ب.ظ

اکبر طبری، متهم یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های فساد در سیستم قضایی ایران می‌گوید روزی که بازداشت شده، ناهار مهمان آملی لاریجانی بوده است و یک گروه ۵۰ نفر پس از درگیری با نیروهای حفاظتی لاریجانی او را بازداشت می‌کنند.

اکبر طبری، متهم یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های فساد در سیستم قضایی ایران می‌گوید روزی که بازداشت شده، ناهار مهمان آملی لاریجانی بوده است و یک گروه ۵۰ نفر پس از درگیری با نیروهای حفاظتی لاریجانی او را بازداشت می‌کنند. به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید «امین روسپیدی از کار درآمدم» طبری در دوران ریاست محمود هاشمی شاهرودی بر قوه قضائیه مدیر کل امور مالی این نهاد بود هم‌چنین"تمامی اعمال ساختمانی مربوط به رشته تخصصی" وی به عنوان...

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید «امین روسپیدی از کار درآمدم» طبری در دوران ریاست محمود هاشمی شاهرودی بر قوه قضائیه مدیر کل امور مالی این نهاد بود هم‌چنین"تمامی اعمال ساختمانی مربوط به رشته تخصصی" وی به عنوان کارشناسی رسمی دادگستری بوده است. او می‌پرسد: «آیا خرید از بنیاد شهید انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) زمین‌خواری محسوب می‌شود؟! و آیا شخص خریداران از این ارگان‌ها که زیر نظر مقام عظمای ولایت فقیه هستند، مفسد اقتصادی هستند؟!»

اکبر طبری اواخر سال ۱۳۹۷ و با شروع دوران ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضائیه برکنار و در تیرماه سال ۹۸ توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت شد.

ادامه مطلب:
dw_persian »