اپیدمی نسبتا سنگین کرونا در خوزستان / رصد نیازهای بیماران بستری در بیمارستان‌ها

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

وزیر بهداشت: *در خوزستان با اپیدمی نسبتا سنگینی از کووید-۱۹ روبرو هستیم *پیک بیماری در این استان تا چند روز دیگر افت خواهد کرد *در تلاشیم تا کمبودها را جبران کنیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دکتر سعید نمکی در نشست با مجمع نمایندگان استان خوزستان اظهار داشت: من به خاک خوزستان مدیونم و پای همه مردمان این استان را می بوسم. افتخار داشتم که روز سوم جنگ تحمیلی، در منطقه حضور داشتم و با صحنه هایی که در خوزستان دیدم، تمام عمرم، خودم را به این استان مدیون می‌دانم.

وی افزود: اولین موارد ابتلا به کووید19 در خوزستان که گزارش شد، به همکارانم تاکید کردم که خوزستان را دریابید چون با همه استان‌های کشور، از نظر اقلیم و فرهنگ متفاوت است. خوزستان را خوب می‌شناسم و در سیلاب‌های سال گذشته دو بار به این استان سفر کردم و حتی یک مورد اپیدمی بیماری در این استان نداشتیم. نمکی خاطرنشان کرد: در خوزستان با اپیدمی نسبتا سنگینی روبرو هستیم و تنها راه نجات ما، همدلی، وفاق و هماهنگی است و باید دو کار مهم انجام دهیم؛ اول آموزش به مردم برای حفظ فاصله مورد توجه قرار گرفته و شاهد همراهی برای رعایت پروتکل ها در مشاغل و مردم باشیم. دوم به همدیگر کمک کنیم تا این موج بیماری را سپری کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوتین در رژه «روز پیروزی» در میدان سرخ در آستانه همه‌پرسی قانون اساسیولادیمیر پوتین روز چهارشنبه در مراسم «روز پیروزی» در میدان سرخ مسکو حاضر شد. به باور منتقدان برگزاری این مراسم در آستانه همه‌پرسی قانون اساسی که می‌تواند دوران ریاست جمهوری او را تا سال ۲۰۳۶ تمدید کند، نمایش تبلیغاتی میهن‌پرستی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موج ناآرامی‌ها در افغانستان؛ ۱۵ مامور امنیتی در حملات شبانه کشته شدندبه گفته سخنگوی والی قندوز (کندز) پس از حمله طالبان به پاسگاه‌های امنیتی در ولسوالی دشت ارچی، درگیری‌ها تا چهار ساعت ادامه داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آنکارا: پرسنل نظامی ترکیه در حمله انتحاری امروز در سومالی هیچ آسیبی ندیده‌اندوزارت دفاع ترکیه اعلام کرد که در حمله انتحاری امروز در نزدیکی پایگاه نظامی کشور در سومالی هیچ کدام از پرسنل نظامی ترکیه آسیب ندیده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جمهوری‌خواهان خواستار تجدیدنظر‌ در برنامه کاهش سربازان آمریکایی در آلمان شدندنمایندگان جمهوری‌خواه می‌گویند که حضور نظامی ایالات متحده در آلمان نه تنها در راستای منافع استراتژیک واشنگتن در اروپاست بلکه منافع این کشور در خاورمیانه، آفریقا و مناطقی که شاهد رشد حضور فزاینده روسیه و چین هستند را نیز تامین می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سپاه: پایگاه های تروریست‌ها در شمال عراق در کانون اهداف ما قرار داردفرمانده نیروی زمینی سپاه ایران خطاب به مردم اداره اقلیم کرد شمال عراق گفت عناصر گروهک‌های تروریستی را از پیرامون خود طرد کنند چرا که هر قرارگاه و پایگاهی مربوط به تروریست‌ها، در کانون اهداف سپاه قرار دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتشار هزار سند در سامانه انتشار آزاد اطلاعات در دو ماهه اول سال ۹۹وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها در فروردین و اردیبهشت ماه ۹۹ به ترتیب، ۱۱۶ و ۹۴۵ سند شامل قوانین و آیین‌نامه‌ در حوزه‌های تخصصی و ماموریتی خود در سامانه «انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» منتشر کرده‌اند که سازمان برنامه ‌و بودجه با انتشار ۴۰۸ سند در این مدت، در رتبه نخست انتشار اسناد قرار دارد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »