اپوزیسیون روسیه: برکناری وزیر دفاع احتمالاً به دلیل افشای اطلاعات محرمانه هسته‌ای بود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 6 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 51%

اوکراین اخبار

پوتین,آندری بلوسف,روسیه

پوشش جامع خبرهای فوری محلی و جهانی، ارائه گزارش های زنده از آخرین امور سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی. فقط در العربیه.

برکناری سرگئی شویگو ، وزیر دفاع روسیه که سال‌ها در این منصب به عنوان فرمانده نیروهای نظامی روسیه فعالیت کرد، همچنان خبرساز است.

اوسیشکین در «تلگرام» نوشت ابعاد عمیق‌تر «کمپین پاکسازی» ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، سه شنبه 25 اردیبهشت، برملا شد. زیرا مشخص شد که سه تن از معاونان شویگو دست کم یک هفته قبل از رئیسشان، استعفا کرده‌اند. بر اساس گزارش «نیوزویک»، برخی دیگر تأکید کردند که دو معاون دیگر شویگو نیز قبل از برکناری او از سمتش، استعفا کرده‌اند.این گمانه‌زنی‌ها پس از آن بود که شویگو از نزدیک‌ترین متحدان پوتین، یکشنبه گذشته به شکلی غیرمنتظره از سمتش برکنار و به عنوان دبیر شورای امنیت روسیه منصوب شد. آندری بلوسف، اقتصاددان و معاون سابق نخست‌وزیر به عنوان وزیر دفاع جدید روسیه منصوب شد.

پوتین آندری بلوسف روسیه سرگئی شویگو

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوتین وزیر دفاع خود را کنار گذاشت؛ از بقیه تغییرات در کابینه روسیه چه می‌دانیم؟همزمان با حملات سنگین روسیه به شرق و شمال شرقی اوکراین، کرملین از برکناری سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه توسط ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

معاون وزیر دفاع روسیه به ظن فساد بازداشت شدمقامات انتظامی روسیه، تیمور ایوانف، معاون وزیر دفاع را به ظن رشوه‌گیری بازداشت کردند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

لاپید: بن‌گویر با یک توئیت یک‌کلمه‌ای اسرائیل را مضحکه دنیا کردرهبر اپوزیسیون در پارلمان رژیم اسرائیل بعد از توئیت وزیر امنیت داخلی این رژیم در توصیف حادثه اصفهان به او حمله کرد و خواستار برکناری او شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا، وزیر و وزارت اطلاعات ایران را به دلیل حمله سایبری به آلبانی تحریم کردبر اساس بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا وزارت‌ اطلاعات و اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات ایران «به دلیل دست داشتن در حمله سایبری گسترده به آلبانی» تحت تحریم قرار گرفته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوتین دستور انجام رزمایشی با سلاح هسته‌ای تاکتیکی را صادر کردوزارت دفاع روسیه اعلام کرد رزمایش تازه‌ای شامل تمرین استفاده از سلاح‌های هسته‌ای تاکتیکی برگزار می‌کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خبر خوشی که طرفداران شیائومی را به وجد می‌آورداطلاعات بیشتری از پرچمدار ردمی لو رفت؛ احتمالاً این گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون ۴ نسل ۲ خواهد بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »