اپل انتشار ابزار محافظت از کودکان در فضای مجازی را به تاخیر انداخت

13/06/1400 10:21 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این غول فناوری آمریکا دلیل این تصمیم را نیاز به زمان بیشتر به‌منظور ارتقای این برنامه جدید اعلام کرده است.

این شرکت در اطلاعیه‌ای گفت، با توجه به واکنش کاربران، گروه‌های مدافع حریم خصوصی، پژوهشگران، و غیره، تصمیم گرفتیم زمان بیشتری را برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر و بهینه‌سازی این امکان مهم محافظتی از کودکان صرف کنیم.

اپل پیشتر گفته بود این ابزار را امسال در قالب به‌روزرسانی سیستم عامل تلفن‌های آیفون، ساعت‌های هوشمند (اپل واچ)، و رایانه‌های تولیدی خود ارائه و در آنها نصب خواهد کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

گام بایدن در راستای انتشار برخی از اسناد طبقه‌بندی شده حملات ۱۱ سپتامبربنا به دستور اجرایی جو بایدن وزیر دادگستری آمریکا موظف است تا طی شش ماه آینده اسنادی را که از حالت طبقه‌بندی شده خارج می‌شوند منتشر کند. تجدیدنظر در طبقه‌بندی مدارک مرتبط با حملات ۱۱ سپتامبر یکی از وعده‌های انتخاباتی جو بایدن بود.

چین پخش تصاویر مردانِ زن‌سان و دارای زیبایی‌های زنانه را از تلویزیون ممنوع کردحزب کمونیست همچنین دسترسی کودکان به بازی‌های آنلاین را محدود کرده و سعی دارد از آنچه «توجه ناسالم و نامناسب به افراد مشهور» خوانده شده جلوگیری کند. بالاخره یه جا رو حسینیه کردیم 🤣😐🤧

ترس قضات زن افغانستان از انتقام مردانی که آنها را محکوم و روانۀ زندان کردندافغانستان حدود ۲۵۰ قاضی زن دارد که تعداد کمی از آنها توانستند در هفته‌های اخیر این کشور را ترک کنند. بیشترآنها همچنان در افغانستان و به دنبال راهی برای فرار از این کشور هستند. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ قضات زن تنها نیستند قضات زن نظر به قانون فیصله صادر نموده اند حیف بر ان است که .....!

سگ‌ها انسان‌ها را بیشتر از تصور مرسوم می‌فهمند | DW | 03.09.2021پژوهشی بین‌المللی نشان می‌دهد که سگ‌های خانگی می‌توانند احساسات صاحبان خود را بر اساس رفتارهای آنها پردازش کنند و این کارایی را در تعامل با انسان‌ها به کار برند.سگ‌های باهوش‌تر حتی وضعیت احساسی فرد را تشخیص می‌دهند. بعد تو دین کثیف اسلام سگ که وفادارترین موجود هست نجسه

آمریکا: اگر طالبان شرایط خاصی را فراهم کند دولت آینده افغانستان را به رسمیت خواهیم شناختوزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد اگر طالبان شرایط خاصی را فراهم کند دولت آینده افغانستان را به رسمیت خواهیم شناخت. - خبرگزاری آناتولی

کاهش محسوس دما از بعد از ظهر امروز/اهواز گرمترین و اردبیل خنک‌ترین شهرهامدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران و کاهش محسوس دما در برخی استانهای کشور و از بعد از ظهر امروز خبر داد.