اپلیکیشن دونالد ترامپ به‌زودی آغاز‌ به‌ کار می‌کند

01/12/1400 02:10:00 ب.ظ

اپلیکیشن دونالد ترامپ به‌زودی آغاز‌ به کار می‌کند العربيه_فارسى

«تروث سوشال»، پروژه رسانه‌های اجتماعی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق ایالات متحده، قرار است فردا دوشنبه 21 فوریه در «اپ استور اپل» آغاز به کار کند.به گزارش آخرین به روزرسانی: 20 فوریهٔ ,2022: 03:07 شب GST Share آدرس کپی شد «تروث سوشال»، پروژه رسانه‌های اجتماعی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق ایالات متحده، قرار است فردا دوشنبه 21 فوریه در «اپ استور اپل» آغاز به کار کند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز» یک مدیر اجرایی در «اپ استور» گفته که قرار است، اپلیکیشن ترامپ به‌زودی آغاز به‌ کار کند. او گفت راه‌اندازی این پروژه می‌تواند نشانه‌ای از بازگشت رئیس‌جمهوری سابق آمریکا به رسانه‌های اجتماعی باشد.

Advertisement این پروژه، حضور مجدد ترامپ را در رسانه‌های اجتماعی پس از گذشت بیش از یک سال از ممنوعیت از سوی «توئیتر»، «فیس‌بوک» و «یوتیوب»، میسر خواهد کرد. در پی حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در 6 ژانویه 2021 شبکه‌های رسانه‌ای اجتماعی، تمام حساب‌های شخصی او را به اتهام «تحریک به خشونت» مسدود کردند. headtopics.com

هدف تروث سوشال گروه «رسانه و فناوری» ترامپ به ریاست دوین نونز، نماینده سابق جمهوری‌خواه، به گروهی از شرکت‌های فناوری روبه رشد می‌پیوندد که خود را به‌عنوان قهرمانان آزادی بیان معرفی می‌کنند و امیدوارند کاربرانی را که احساس می‌کنند ابراز نظراتشان در پلتفرم‌‎های دیگر به گونه‌ای منع شده است، به خود جلب و جذب کنند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

دفتر آمار ملی بریتانیا: دورکاری مفید‌تر و سازنده‌تر از کار حضوری استدورکاری به رغم آنکه بر اساس تحقیقات انجام شده در بریتانیا و کانادا سبب افزایش بهره‌وری می‌شود اما به اعتقاد برخی کارشناسان ممکن است فرسودگی ناشی از کار و استرس و ناراحتی‌های روحی را تشدید کند. جزئیات بیشتر🔽

طرح تازه بانک جهانی؛ کمک ۱ میلیارد دلاری به افغانستان دور از دست طالبانبانک جهانی با هدف کمک به برنامه‌های آموزشی، کشاورزی، بهداشتی و حمایت از تغذیه خانواده‌ها ۱ میلیارد دلار به صندوق بازسازی افغانستان (ARTF) واریز می‌کند. جزئیات بیشتر🔽 تمام این پولرا دوباره بنامهای مختلف خود غربیها دزدی میکنند درودها دوستان فردا دوشنبه 21.2.2022 رستاخیز بر پاپ بانو 19.7.1443 خورشید بر سوارکار 2.12.1400 پاپ بانو بر بدآرآویخته برای همنوعان افغانم بسامان شدن اوضاع را آرزومندم، خبر خوبی بود.

رئیس‌جمهور دوشنبه به دوحه سفر می‌کندآیت الله سید ابراهیم رئیسی، دوشنبه دوم اسفندماه به دعوت رسمی تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در سفری دو روزه به دوحه خواهد رفت. مقدمات در حال فراهم است.

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون تا ساعاتی دیگر با پوتین گفتگو می‌کندآمریکا با تکرار ادعای خود تاکید می‌کند که «هر لحظه» احتمال حمله روسیه به اوکراین وجود دارد. به گفته واشنگتن روسیه ۱۵۰ هزار نظامی خود را در مرز با اوکراین مستقر کرده است. ماییدن گارو بابا 🙄 هی حمله میکنه، نه نمیکنه! ماکرون همین چند روز پیش با پوتین دیدار و گفتگو کرد!

اردوغان به کشور آفریقایی سفر می‌کندرئيس جمهور ترکیه دوشنبه آینده به کشورهای آفریقایی کنگو، سنگال و گینه بیسائو سفر خواهد کرد . - خبرگزاری آناتولی The organization's history in Iraq dates back to 2003, when Abu Musab al-Zarqawi founded what was then known as the Jihad and Unity Organization in September 2003.This organization went through many stages and deviations until the announcement of the 'Islamic State'.Iraq 'in 2006

تلاش پاکستان برای جلوگیری از ورود جنگجویان از خاک افغانستانارتش پاکستان در هفته‌های اخیر با راه‌اندازی عملیات‌های نظامی‌ در مرز با افغانستان تلاش می‌کند تا از ورود جنگجویان طالبان پاکستانی از افغانستان به خاک این پاکستان که خودش تولید کننده اسلامگراها هست. تو هر دهات و شهر و کپر یک مدرسه قرآن دارن.