اُمیکرون در ایران؛ هفت میلیون نفر هنوز واکسن نزده‌اند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

در حالی‌که گزارش‌هایی از ابتلای دست‌کم۷۳۰نفر به سویه_امیکرون ویروس کرونا خبر داده‌اند،محسن زهرایی،رییس ایمن‌سازی بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت در برنامه‌ای تلویزیونی اعلام کرده که هنوز«هفت میلیون نفر»، دوز اول واکسن_کرونا را نزده‌اند. کرونا_در_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایرـ در حالی‌که گزارش‌هایی از ابتلای دست‌کم ۷۳۰ نفر به سویه «امیکرون» ویروس کرونا خبر داده‌اند، یک مقام وزارت بهداشت در برنامه‌ای تلویزیونی اعلام کرده که هنوز «هفت میلیون نفر»، دوز اول واکسن کرونا را نزده‌اند.

این در حالی است که مقامات وزارت بهداشت از ورود سویه بسیار مسری امیکرون به ایران خبر داده‌ و نسبت به ورود ایران به پیک ششم همه‌گیری ویروس کرونا، هشدار داده‌اند. این آمارها در حالی اعلام می‌شود که پیش از این مقامات وزارت بهداشت ایران درباره کمبود کیت‌های مخصوص تشخیص سویه امیکرون و آزمایشگاه‌های پیشرفته‌ای که بتوانند نوع سویه‌ها را از هم تفکیک کنند، در ایران خبر داده‌ بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت بهداشت ایران: هنوز هفت میلیون نفر در کشور واکسن کرونا نزده‌اندرئیس ایمن‌سازی بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت ایران می‌گوید هنوز «هفت میلیون نفر» از جمعیت کشور دُز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند. محسن زهرایی در این باره به تلویزیون...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

صادرات 137 میلیون دلاری دوچرخه از ترکیه در سال 2021در سال 2021 میلادی 136 میلیون و 745 هزار دلار انواع دوچرخه از ترکیه به خارج از کشور صادر شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در دیدار احمد مسعود با طالبان در تهران چه گذشت؟برخی رسانه‌های خبری در افغانستان به نقل از نزدیکان جبهه مقاومت ملی اعلام کردند که نمایندگان این جبهه در مذاکرات دو روزه با هیات طالبان در تهران بر تشکیل «دولت انتقالی» در کشورشان تأکید کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هجده نفر در حمله مسلحانه در نیجریه کشته شدنددر اثر یک حمله مسلحانه درایالت پلاتو در نیجریه، 18 نفر کشته و 6 نفر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کشف بزرگ‌ترین محموله‌ هروئین و کوکائین در کرواسی در بدنه کاذب قایقپلیس این فیلم از غواصان را در زیر آب و در جریان عملیات بریدن بدنه کاذب این قایق و انتقال هروئین منتشر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جیمی کارتر: آمریکا در لبه پرتگاه و در آستانه جنگ داخلی است +تصاویر و فیلمجیمی کارتر: آمریکا در لبه پرتگاه و در آستانه جنگ داخلی است رئیس‌جمهور سابق آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره دموکراسی در آمریکا می‌گوید ایالات متحده دارد لبه پرتگاه تلوتلو می‌خورد و احتمال جنگ داخلی وجود دارد. یادداشت کامل رئیس جمهور سابق آمریکا را بخوانید:
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »