اوکراین: فقط ده درصد سلاح‌هایی که خواسته‌ایم ارسال شده است | DW | 14.06.2022

24/03/1401 11:01:00 ب.ظ

روسیه شماری ازفعالان رسانه‌ای و مقام‌های مرتبط با وزارت دفاع بریتانیا را تحریم کرده است. اوکراین می‌گوید که برای سال‌ها از بازار غله حذف خواهد شد. سفر رهبران فرانسه، آلمان و ایتالیا به اوکراین هممچنان در ابهام است.

روسیه شماری ازفعالان رسانه‌ای و مقام‌های مرتبط با وزارت دفاع بریتانیا را تحریم کرده است. اوکراین می‌گوید که برای سال‌ها از بازار غله حذف خواهد شد. سفر رهبران فرانسه، آلمان و ایتالیا به اوکراین هممچنان در ابهام است. او بار دیگر خواهان رفع تعویق و تعلل در ارسال سلاح به اوکراین شد و گفت: «هر روز تاخیر روزی علیه زندگی سربازان و ملت ماست.

» به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید پیش‌تر نیز ولودیمیر زلنسکی در ویدئوی روزانه خود مجددا خواهان ارسال هر چه سریعتر سلاح از سوی کشورهای غربی شد. رییس جمهوری اوکراین با بیان این که"تسلیحات روسیه ده و حتی صدبرابر اوکراین است" گفت، ارتش کشورش با محدودیت در موشک‌های دوربرد و خودروهای زرهی روبرو است.

۴۹ شهروند بریتانیا در لیست سیاه روسیه روسیه ۴۹شهروند بریتانیایی از جمله شماری از چهره‌های سرشناس رسانه‌ای این کشور را در فهرست سیاه خود قرار داده و ورود آنها را ممنوع کرده است. به گفته وزارت خارجه روسیه روزنامه‌نگارانی که در این فهرست قرار گرفته‌اند"در پخش اخبار نادرست یا یک جانبه از روسیه و رودیداهای اوکراین و منطقه دونباس" دست داشته‌اند. نام‌های مدیرعامل بی بی سی و مدیران مسئول نشریاتی مانند گاردین و دیلی میل و دیلی تلگراف و همچنین روزنامه‌نگارانی از این نشریات به علاوه مجریانی از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در میان ۲۹ نفری است که از اهالی رسانه‌ها در فهرست سیاه روسیه وارد شده‌اند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ده درصد هم نمیشه؟؟!! کدخداشون قرار بود ۴۰ میلیارد دلار کمک کنه که چی شد پس؟!

عفو بین‌الملل: روسیه در خارکیف از تسلیحات خوشه‌ای استفاده کرده است | DW | 13.06.2022عفو بین‌الملل در گزارشی جدید، روسیه را متهم به استفاده از تسلیحات خوشه‌ای در مناطق مسکونی در شرق اوکراین کرده است. در عرصه دنیای دیجیتال، هکرهای ناشناس توانستند به وب سایت‌های تلویزیون دولتی روسیه نفوذ کنند. چه طور برای کسی که پیام تبریک علی خامنه ای و حسن روحانی او را خوشحال کرد و بنا بگفته ی خودش شاید آن لحظه ای که خبر تبریک را شنید یکی از بهترین لحظات زندگی اش بوده است اجازه ی زندگی در دویچستان بعنوان پناهجو ممکن است؟ کیمیا_علیزاده نه_بفریبکاری

«طرح شفافیت» به مجلس برگردانده شد/ خط قرمزمان جایی است که حقوق مردم تضمین نشده باشد«طرح شفافیت» به مجلس برگردانده شد سخنگوی شورای نگهبان خبر داد که «طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها» به مجلس برگردانده شد.

فوتبال ایران و الجزایر؛ خط دفاع لرزانی که نگران کننده است - BBC News فارسیتیم ملی ایران که پس از لغو بازی دوستانه با کانادا و اکوادور، در شرایطی عجیب قرار گرفته بود و پیش از قطعی شدن مسابقات دوستانه خود، اردو در دوحه را آغاز کرده بود، سرانجام دیشب در یک بازی دوستانه مقابل الجزایر قرار گرفت. bbcpersian وقتی میگیم دلال کروات بی دلیل نیست ، ۳ تا دفاع وسط تخصصی هست رو نیمکت ، میاد نورافکن که دفاع وسط اصلا بازی نکرده رو میذاره دفاع وسط .

پروین: حضور مجدد کی‌روش در تیم‌ملی اشتباه است/ مربی ایرانی بیاید خوب استپیشکسوت پرسپولیس می‌گوید فدراسیون نباید کوتاهی کند و به هر قیمتی که شده برای تیم ملی بازی‌های دوستانه برگزار کند. آقای پروین اون سری که به رئیسی رای دادی گفتی کشورمو دوست دارم الان بو گوهش بلند شده، خفه بمیری كص ميگه ديوث

خطیب‌زاده: سال‌هاست که برجام برای ایران کار نکرده و توافق منافع اقتصادی برای مردم ایران نداشته استخطیب‌زاده: سال‌هاست که برجام برای ایران کار نکرده و توافق منافع اقتصادی برای مردم ایران نداشته است

دلیل اعتراض صنف فروشندگان لوازم خانگی/ فروش واحدها کاهش داشته استرییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: متاسفانه فشار سازمان امور مالیاتی برای روی افراد شناسنامه‌دار بیشتر است، همه اطلاعات ما در اختیار دولت است و از تمام پرداخت‌ها و تراکنش‌های ما مطلع هستند و از همین روی فشار بر ما را افزایش می‌دهند اما برای افراد دیگر که تراکنش بانکی هم دارند، این شرایط وجود ندارد و دولت سراغ آنها نمی‌رود.