اوکراین: طی روز گذشته 40 سرباز کشته و حدود 50 خودروی نظامی روسیه منهدم شدند

15/01/1401 10:51 ق.ظ

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد که طی روز گذشته چهار حمله نیروهای روسیه را دفع در جریان درگیری‌‌ها 40 سرباز روسیه را کشته ‌اند.

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد: ارتش اوکراین طی روز گذشته چهار حمله نیروهای روسیه را دفع و در جریان درگیری‌‌ها 40 سرباز روسیه را کشتند. در ادامه این اطلاعیه آمده‌است: همچنین حدود 50 خودروی نظامی روسیه از جمله هواپیماهای جنگی و هلیکوپتر منهدم شد.

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد: ارتش اوکراین طی روز گذشته چهار حمله نیروهای روسیه را دفع و در جریان درگیری‌‌ها 40 سرباز روسیه را کشتند. در ادامه این اطلاعیه آمده‌است: همچنین حدود 50 خودروی نظامی روسیه از جمله هواپیماهای جنگی و هلیکوپتر منهدم شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

درآمدهای نفتی عراق به بالاترین رقم طی ۵۰ سال گذشته رسیددرآمدهای صادرات نفت عراق در ماه گذشته میلادی، به ۱۱ میلیارد و ۷۰ میلیون دلار رسید که بالاترین رقم طی ۵۰ سال گذشته است. کشورهای عضو اوپک بلد نیستن با این پولها چکار کنند باید دو کار مهم انجام دهند یکی تمام خطوط جاده ای شان را دوبانده کنند که تصادف کمتر بشه دوم نصب دستگاه آب شیرین کن در دریا و انتقال آن به شهرهایشان باید انجام بشه دهه آینده دهه بی آبیه🖐🖐🖐🖐 و البته پولش به دست عراقی‌ها نمی‌رسه!

تغییر ساعت ورود به طرح ترافیک/ احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک طی روزهای آیندهمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک از ساعت ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ از ۱۵ فروردین خبر داد و گفت: طبق رصدهای صورت گرفته امروز در طول معابر حدود ۳۵ درصد ترافیک بیشتری نسبت به همین زمان در سال گذشته مشاهده می‌شود.

سازمان ملل: 1417 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختندسازمان ملل: 1417 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختند سازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 1417 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 176 هزار و 401 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند.

طی حمله نظامیان اسرائیل به باب العامود قدس 19 فلسطینی زخمی شدندنظامیان اسرائیل با یورش به منطقه باب العامود قدس اشغالی 19 فلسطینی را مجروح کردند. - خبرگزاری آناتولی

شور و شعف افطار در نخستین روز رمضان در پاکستانشور و شعف افطار در نخستین روز رمضان در پاکستان مردم در نقاط مختلف اسلام‌آباد، پایتخت پاکستان در نخستین روز از ماه مبارک رمضان سفره‌های افطار خیابانی پهن کرده و در کنار یکدیگر افطار کردند.

روز طبیعت در اصفهان و تبریز- عکس استانها تسنیم | Tasnimروز طبیعت در اصفهان و تبریز گزارش تصویری تسنیم را در لینک زیر ببینید

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد که طی روز گذشته چهار حمله نیروهای روسیه را دفع در جریان درگیری‌‌ها 40 سرباز روسیه را کشته ‌اند.کی‌یف/خبرگزاری آناتولی

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد: ارتش اوکراین طی روز گذشته چهار حمله نیروهای روسیه را دفع و در جریان درگیری‌‌ها 40 سرباز روسیه را کشتند.

در ادامه این اطلاعیه آمده‌است: همچنین حدود 50 خودروی نظامی روسیه از جمله هواپیماهای جنگی و هلیکوپتر منهدم شد.

در این بیانیه تاکید شد که نیروی هوایی اوکراین در طول روز دو فروند موشک کروز، یک فروند بالگرد، یک فروند جنگنده سوخو 34 و یک فروند جنگنده سوخو 35 و یک فروند هواپیمای کنترل هوایی ایل 22 را منهدم کرده است.