اوکراین: ارتش روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پزشکان تیراندازی کرد

14/01/1401 10:43 ب.ظ

اوکراین: ارتش روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پزشکان تیراندازی کرد بر اثر تیراندازی نیروهای روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پرسنل بیمارستانی در اوکراین یک نفر کشته شد.

بر اثر تیراندازی نیروهای روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پرسنل بیمارستانی در اوکراین یک نفر کشته شد.

سینگوبوف تصریح کرد که طبق توافق برقرار شده با طرف روس، قرار بود یک کاروان کمک بشردوستانه برای تخلیه بیماران و پسنل این بیمارستان وارد شهر شود اما به‌دلیل ممانعت ارتش روسیه، این افراد مجبور شدند به‌تنهایی از شهر خارج شوند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

چقدر میگیری این همه دروغ سر هم کنی؟

تولید دستگاهی برای کمک به بیماران سرطانی در ترکیهبا ابتکار مرکز زیست پزشکی و ژنوم ازمیر ترکیه دستگاهی برای تشخیص سریع داروهای موثر در درمان بیماران سرطانی طراحی و ساخته شد. - خبرگزاری آناتولی

لحظه‌ به لحظه با جنگ اوکراین؛ حمله موشکی روسیه به بندر اودسااوکراین می‌گوید روسیه با هدف حذف حداکثری دست به «کشتار عمدی» ساکنان شهر بوچا در حومه شمال کی یف زده است. جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: I didn’t see any blood near the body

هشدار اروپا به پکن درباره کمک به روسیه همزمان با افشای حملات سایبری چیندر روز انتشار گزارشی از حملات سایبری چین به اوکراین، مقامات اتحادیه اروپا روز جمعه به پکن در مورد هر گونه کمک به روسیه در تهاجم به اوکراین هشدار دادند.

صنعت خودرو ایران در سال ۱۴۰۰؛ به نام تحریم، به کام فساددرسال ۱۴۰۰ فساد‌ گسترده صنعت خودرو ایران در حالی نمایان شد که همچنان راه واردات خودرو بسته ماند، قیمت خودرو باز هم افزایش یافت و خودروسازان به انبار کردن خودروهای خود ادامه دادند. مادزدان ایرانیم کوسکشهای خندانیم فرزندان قرانیم💩💩💩💩پیروان محمد همون کوسکش قاتل کوسبازمامسلم خونخواریم کوسکش های ایرانیم ثروت ایران راارث پدرکوسکش خود میدانیم مابایدجبار باشیم بیرحموخونخوار باشیم برای حفظ قدرت بایدکه مسلم باشیم نابود باشی ایران اباد باشی غزه ویران باشی ایران

حکم دادگاه دانمارک به دیپورت دوباره زن پناهجوی کُرد ایرانی؛ وزیر مهاجرت به مجلس می‌روددر پی انتشار ویدئویی از ضرب و جرح زن پناهجوی ایرانی در کمپی در دانمارک، وزیر مهاجرت این کشور برای ادای توضیحات به مجلس فراخوانده شد. آخه چرا دیپورت حداقل بزارم برم یک کشور دیگر چرا آنها را چنگال جلاد میفرستادند که برای نجات از آن به آنجا پناه آوردند؟

عمران خان، آمریکا را به دست داشتن در اقدام به کودتا در پاکستان متهم کردعمران_خان، آمریکا را به دست داشتن در اقدام به کودتا در پاکستان متهم کرد

بر اثر تیراندازی نیروهای روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پرسنل بیمارستانی در اوکراین یک نفر کشته شد.اولگ سینگوبوف، رئیس اداره منطقه‌ای نظامی خارکیف در گفت‌وگو با یک شکبه تلویزیونی محلی از تیراندازی ارتش روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پزشکان بیمارستان بالاکلیا در نزدیکی خارکیف خبر داده و گفت که بر این حمله راننده یک اتوبوس کشته شده است.

سینگوبوف تصریح کرد که طبق توافق برقرار شده با طرف روس، قرار بود یک کاروان کمک بشردوستانه برای تخلیه بیماران و پسنل این بیمارستان وارد شهر شود اما به‌دلیل ممانعت ارتش روسیه، این افراد مجبور شدند به‌تنهایی از شهر خارج شوند.

گفتنی است بیمارستان مرکزی بالاکلیا دیروز توسط ارتش روسیه هدف حمله قرار گرفته و تخریب شد. بنابراین، مقامات محلی اعلام کردند که تقریبا 70 نفر از جمله بیماران و پرسنل بیمارستان باید فورا تخلیه شوند.