اوکراین: هیچ گروه تهاجمی روسیه در نزدیکی مرزهای ما وجود ندارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع اوکراین وجود گروه تهاجمی روسیه در نزدیکی مرزهای کشورش را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، الکسی رزنیکوف وزیر دفاع اوکراین صبح سه شنبه اعلام کرد که هیچ گروه تهاجمی نیروهای روسیه در نزدیکی مرز اوکراین وجود ندارد.

رزنیکوف گفت: با تمام مسئولیت و بر اساس داده‌های اطلاعاتی اوکراین و داده‌هایی که از شرکا دریافت می‌کنیم، تأکید می‌کنم که تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۲ یک گروه تهاجمی واحد ایجاد نشده است. وی همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر هیچ دلیلی برای اعمال حکومت نظامی در کشور وجود ندارد و همچنین شخصا معتقد نیست که روسیه بتواند به کی‌یف حمله و آن را تصرف کند.

وی گفت: ما کاملا از آنچه امروز در خاک کشورمان می‌گذرد آگاه هستیم و از خطرات آن آگاه هستیم، اما اوضاع کاملاً تحت کنترل است. امروز نمی‌بینیم که یک حمله گسترده توسط روسیه در ۱۶ یا ۱۷ فوریه برگزار شود. پیشتر در گزارش‌های رسانه‌های ایالات متحده ادعا شده بود که حمله روسیه به اوکراین ممکن است در ۱۶ فوریه رخ دهد، در حالی که مسکو بارها هرگونه قصد حمله به اوکراین را رد کرده و غرب را به دامن زدن به هیستری در مورد این موضوع برای رسیدن به اهداف خود متهم کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سپاه: تا بحال هیچ حمله ای از سوی اسرائیل به ما نشده است، همه چی آرومه من چقدر خوشحالم 😂🤣🤣

چه مزخرف...

رسالت خبرگزاری دانشجو حمایت از دانشجویان و داوطلبان دکتری است. تعویق_کنکور_دکتری_1401

تعویق_کنکور_دکتری_1401

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروه هفت مسکو را تهدید به «تحریم‌های سنگین» کردگروه هفت اعلام کرده اگر کاخ کرملین هر نوع اقدام تهاجمی به اوکراین را دستور دهد آماده است به‌طور جمعی تحریم‌های اقتصادی و مالی علیه مسکو را اعمال کند که عواقب عظیم و فوری بر... دیگه به شر و ور گفتن افتاده ن گروه هفت ایران رو تحریم کرد گند زد به اقتصاد خودش و نوچه هاش ملکه خاک بر سر شده خود امریکا مثل خر تپیده تو گل اروپا که هنوز نفهمیده چی شده پوتین دقیقا میدونه داره چیکار میکنه ماهی گرفتن از آبی که برای ایران گل آلود کردید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

افشاگری‌ ظریف؛ رابرت مالی و گروه بحران به نفع برجام «لابی‌گری» کردندجواد ظریف، وزیر خارجه پیشین جمهوری اسلامی ایران، به طور تلویحی رابرت مالی، نماینده ویژه دولت ایالات متحده در امور ایران را متهم کرد که در جریان مذاکرات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روسیه می‌گوید در حال بازگرداندن بخشی از نیروهای نظامی خود از مرز اوکراین استروسیه می‌گوید شماری از نیروهایش در نزدیکی مرز اوکراین با پایان مأموریت، در حال بازگشت به پایگاه‌های خود هستند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه می‌گوید بخشی از نیروهایش را به پایگاه‌‌ها بازمی‌گرداند؛ واکنش محتاطانه اوکراین🔺روسیه می‌گوید بخشی از نیروهایش را به پایگاه بازمی‌گرداند؛ واکنش محتاطانه اوکراین ▪️تحلیلگران نظامی غربی می‌گویند که برای اطمینان یافتن از میزان هرگونه تنش‌زدایی هنوز خیلی زود است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: هر لحظه امکان دارد تهاجم روسیه به اوکراین آغاز شودایالات متحده آمریکا با اعلام این‌که هیچ نشانه ملموسی مبنی بر کاهش تنش در شرق اروپا دیده نمی‌شود، هشدار داد که هر لحظه امکان دارد تهاجم روسیه به اوکراین
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پارلمان روسیه خواستار حمایت پوتین از تجزیه شرق اوکراین شددومای روسیه خواستار حمایت پوتین از استقلال و تجزیه دو منطقه در شرق اوکراین شد. *Iran اینا هم ودکا روزدن هزیون میگن یا سفید کاری پوتینه که اورامبرا ازتهاجم به اکراین کنند،بگویند مقصر کس دیگریست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »