اوکراین: آماده مذاکره با روسیه اما مخالف اولتیماتوم هستیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه اوکراین اعلام کرد که آماده مذاکره با روسیه برای توقف جنگ اما مخالف اولتیماتوم هستیم. - خبرگزاری آناتولی

02.03.2022​​​​​​​دیمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین در رسانه‌های اجتماعی پیامی در رابطه با جنگ روسیه و کشورش منتشر کرد.

وی با اشاره به برگزاری دور اول مذاکرات بین هیئت‌های روسیه و اوکراین در 28 فوریه، تاکید کرد که در این مذاکرات «گامی به عقب برنداشتیم». کولبا در این پیام نوشت: مطالبات روس‌ها تغییر نکرده است. اینها خواسته‌های پوتین است که در سخنرانی خود قبل از شروع جنگ بیان کرد. ما آماده مذاکره و دیپلماسی هستیم، اما حاضر نیستیم اولتیماتوم روسیه را بپذیریم. هنوز مشخص نیست که مذاکرات جدید چه زمانی انجام می‌شود.

وی در رابطه با درخواست از ناتو برای اعلام منطقه پرواز ممنوع، گفت: ناتو در حال بررسی این درخواست است. از نظر دفاعی نیز مکانیسم‌های جایگزینی برای تضمین امنیت هوایی داریم. تمام تلاش خود را برای محافظت هوایی از اوکراینی‌ها انجام خواهیم داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران: برای توافق آماده هستیم، اما تا ابد منتظر نمی‌مانیمایران: برای توافق آماده هستیم، اما تا ابد منتظر نمی‌مانیم سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با انتشار پیامی توئیتری درباره روند مذاکرات وین، نوشت: ایران برای توافق آماده است اما تا ابد منتظر نمی‌ماند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هیات علمی سازمان ملل: جامعه بشری آماده مقابله یا انطباق با تغییرات اقلیمی نیستمهار گرمایش زمین در حد ۱.۵ درجه سانتیگراد ممکن است از ضایعات شدید به محیط طبیعی، جوامع و اقتصاد پیشگیری نکند ولی ابعاد این ضایعات را در حد چشمگیری کاهش خواهد داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: اگر ایران ناسازگاری نشان دهد، آماده خروج از مذاکرات هستیمسخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه گفت اگر ایران با حسن‌نیت تمایل به مشارکت در مذاکرات نداشته باشد، آمریکا، متحدین و شرکایش «گزینه‌های جایگزین» را پیگیری خواهند کرد. خروج آمریکا بمعنی حذف فیزیکی شخص خامنه‌ای است و برای این گزینه و گزینه‌هایی که حتی‌المقدور موجب تجزیه ایران نشود فکر شده احتمالآ هفته آینده روز سرنوشت ج ا است .روسیه در این شرایط بهیچ وجه مایل نیست برجام شکل بگیرد و همین امر موجب خروج از برجام میشود . بایدن خیلی ساده لوح هستش اگر گول خامنه ای و دار دستش رو بخوره
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کرملین: هیئت روسیه امشب منتظر طرف اوکراینی برای مذاکره خواهد بود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درگیری‌های شدید در خارکیف؛ نیروهای روسیه کنترل خرسون را به‌دست گرفتندهمزمان با هفتمین روز حمله نظامی روسیه به اوکراین، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای این کشور به‌صورت کامل کنترل مرکز منطقه‌ای شهر خرسون در جنوب اوکراین
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به اسرائیل در مورد انتقال اموال ثروتمندان روس از راه این کشوربا گسترش تهاجم روسیه به اوکراین و در پی برقراری تحریم‌های مالی علیه روسیه، واشینگتن به اسرائیل هشدار داد مراقب نقل و انتقال اموال الیگارش‌های ‌‌‌‌روس-اسرائیلی از راه اسرائیل باشد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »