اوکراین: تا امروز حدود 18 هزار سرباز روس کشته شده‌اند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد که از آغاز حمله روسیه به این کشور تا امروز حدود 18 هزار سرباز روس کشته شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد که از آغاز حمله روسیه به این کشور تا امروز حدود 18 هزار سرباز روس کشته شده‌اند.ستاد کل ارتش اوکراین امروز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از آغاز حمله روسیه به این کشور در 24 فوریه تا امروز 3 آوریل حدود 18 هزار سرباز روس کشته شده‌اند.

بر اساس این بیانیه، ارتش اوکراین همچنین 143 فروند جنگنده، 134 فروند بالگرد، 644 فروند تانک، 1830 دستگاه خودروی زرهی، 325 عراده توپ، 105 سامانه راکت انداز و 54 سامانه پدافند هوایی متعلق به ارتش روسیه را منهدم کرده است. ارتش اوکراین همچنین اعلام کرد که 1249 دستگاه خودروی نظامی، 7 قایق تندرو سبک، 76 دستگاه تانکر حمل سوخت‌ و 89 فروند پهپاد روسیه را نیز منهدم کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انشالله تا 9 می بشه 100 هزار

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تغییر ساعت ورود به طرح ترافیک/ احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک طی روزهای آیندهمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک از ساعت ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ از ۱۵ فروردین خبر داد و گفت: طبق رصدهای صورت گرفته امروز در طول معابر حدود ۳۵ درصد ترافیک بیشتری نسبت به همین زمان در سال گذشته مشاهده می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزش باد نسبتا شدید در شمال کشور/ کاهش دما تا ۱۰ درجهرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به حاکمیت جو پایدار در کشور تا سه شنبه (۱۶ فروردین) ازافزایش تدریجی دما و وزش باد نسبتا شدید جنوبی و کاهش دما تا ۱۰ درجه سانتیگراد در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل از سه شنبه خبر داد. اخبار چند روز دیگه : 😁👇 وزیر بهداشت طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم از آنها خواست به دلیل اوج گیری کرونا و پُر شدن تخت های بیمارستانی ؛ همان سیستم آموزش از راه دور را ادامه داده و از آموزش حضوری جداً خودداری کنن ؛؛ !!😁😁😁🖐🖐🖐🖐 😯
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌بینی ساعات پرترافیک جاده‌ها تا فردامعاون مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: مردم برای بازگشت از سفرهای نوروزی و عزیمت به شهرهای خود تلاش کنند بر اساس وضعیت ترافیکی ساعات و زمان‌بندی خود را تغییر دهند تا شاهد کاهش تصادفات و مدیریت ترافیک بهتری باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همه طرف‌ها خواهان احیای برجام هستند/ تا زمان حل موضوع اوکراین احتمال رسیدن به توافق کم استاستاد تئوری سیاسی روابط بین‌الملل تاکید کرد: در شرایط فعلی همه طرف‌ها خواهان توافق هستند، چین خواهان به نتیجه رسیدن سریع‌تر مذاکرات و دور کردن کشور خود از تنش و درگیری است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زلنسکی: بیش از ۳ هزار نفر از محاصره ماریوپل نجات یافته‌اندرئیس جمهوری اوکراین روز شنبه اعلام کرد که بیش از سه هزار نفر از شهر محاصره‌شده ماریوپل به مناطق امن منتقل شده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا چین را به انجام حملات سایبری علیه اوکراین متهم کرددر حالی که چین تاکنون از محکوم کردن تهاجم نظامی روسیه در اوکراین خودداری کرده و صرفا از همه طرف‌ها خواسته تا خویشتن‌‌داری کنند، اتهاماتی مبنی بر حملات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »