اوکراین از سرنگونی هواپیماهای جنگی روسیه خبر داد | DW | 01.05.2022

11/02/1401 08:38:00 ق.ظ

به گزارش منابع نظامی اوکراین این کشور دو هواپیمای جنگی و چندین پهپاد روسی را سرنگون کرده است. این کشور همچنین از تلفات بالای روسیه خبر داده و گفته است بیش از ۲۳ هزار سرباز روس از آغاز جنگ تاکنون کشته شده‌اند.

به گزارش منابع نظامی اوکراین این کشور دو هواپیمای جنگی و چندین پهپاد روسی را سرنگون کرده است. این کشور همچنین از تلفات بالای روسیه خبر داده و گفته است بیش از ۲۳ هزار سرباز روس از آغاز جنگ تاکنون کشته شده‌اند. به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید بر اساس آمارهایی که اوکراین داده است از آغاز جنگ تاکنون ۲۳ هزار سرباز روسی در اوکراین کشته شده‌اند.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در یک سخنرانی گفته است: «علاوه بر این، بیش از هزار تانک و حدود ۲۵۰۰ خودروی نظامی روسیه نیز منهدم شده است.» مسکو نیز شمار تلفات نیروهای اوکراین را بیش از ۲۳ هزار نفر اعلام کرده است. تخمین تلفات نظامی واقعی دو کشور به صورت مستقل دشوار است.

به گفته منابع روسی در حملات ارتش این کشور به ۱۷ تاسیسات نظامی اوکراین در روز شنبه ۳۰ آوریل حداقل ۲۰۰ سرباز اوکراینی کشته شده‌اند. ارتش و وزارت دفاع روسیه اعلام کرده‌اند که علاوه بر این، یک مرکز فرماندهی، ۲۳ خودروی زرهی و یک انبار مهمات در اوکراین که در آن موشک‌ نگهداری می‌شد را منهدم کرده‌اند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

Не может быть. اگر اینجور باشه جنگ باید تموم شده باشه چون روسیه 2 تا لشکر از دست داده.

واردات انرژی اتحادیه اروپا از روسیه پس از حمله به اوکراین بیشتر شده استواردات انرژی اتحادیه اروپا از روسیه پس از حمله به اوکراین بیشتر شده است سخنگوی یونیپِر، شرکت خدمات برق و گرمایش آلمان، نیز اعلام کرده که ترجیح می‌دهد گاز روسیه را از طریق بانک‌های روسی خریداری کند، تا بانک های آلمانی. ⬇️ بیشتر بخوانید: 🌄 یه عکس جالب👌 سال ۱۹۴۷ میلادی بندر حیفا‌ ۴۵۰۰ نفر یهودیِ مهاجر که بهشون اجازهٔ ورود به فلسطین را ندادن‌،اومدن روی یک پارچه‌ بزرگ نوشته اند: آلمانی‌ها خانواده‌های ما را نابود کردند،شما امیدهای مارا نابودنکنید بعد حالا راحت صاحب فلسطین شدن😔 FreePalestine القدس_هی_المحور 🎦 این نسل تکلیفِ دشمنانِ انقلاب و اسلام را یکسره خواهند کرد القدس_هی_المحور مقتدر_مظلوم 👤 حنین 📨به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: 🌄 عمر بحرین ۴۱سال و امارات ۴۸سال است با رژیمی دست دادند که عمرش ۷۲سال است علیه سرزمینی که عمر کوچکترین درخت زیتونش ۲۰۰سال می‌شود! امارات سال۱۹۷۱ و شرکت تولید کفش نابولی در الخلیل۱۹۴۷ تاسیس شد پس 'ای فلسطینی' حق توست که بدانی 'کفشهای شما'بر'تاریخ'اینها اقدم هستند القدس_هي_المحور

ساعت رسمی کشور از سال آینده تغییر نمی کندساعت رسمی کشور از سال آینده تغییر نمی کند با تصویب مجلس، ساعت رسمی کشور از سال آینده تغییر نمی‌کند.

سازمان ملل متحد از کشور مالی خواست تا محدودیت‌های مطبوعاتی جدید را لغو کندسازمان ملل متحد از کشور مالی خواست تا محدودیت‌های مطبوعاتی جدید را لغو کند این دفتر در آستانه روز جهانی مطبوعات هشدار می‌دهد که محدودیت‌های رسانه‌ای جدید اعمال شده در مالی نشانه عدم تحمل فزاینده نسبت به آزادی مطبوعات در منطقه است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

استفاده ۴۹ درصدی از ماسک در کشور/ مدارس در قعر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعیاستفاده ۴۹ درصدی از ماسک در کشور در هفته ۱۱۴ همه‌گیری کرونا، باوجود ادامه روند کاهشی بیماری، اما همچنان بر لزوم رعایت پروتکل‌ها تاکید می‌شود. این درحالی است که میانگین استفاده از ماسک بعنوان یکی از مهم‌ترین پروتکل‌های ضدکرونایی بالغ بر ۴۹.۴۳ درصد بوده است هنوز موبایل میزنن روو کمر؟

کانون نویسندگان ایران: محروم کردن بهنام موسیوند از درمان، جنایت استدر ادامه واکنش‌ها به وضعیت وخیم جسمانی بهنام موسیوند، زندانی سیاسی در اعتصاب غذا، کانون نویسندگان ایران با انتشار بیانیه‌ای درباره تکرار «فاجعه قتل بکتاش_آبتین در مورد موسیوند هشدار داد. بهنام_موسیوند حقوق_بشر

برنده جوایز عکس استانبول 2022: یکی از بهترین مسابقات در جهان است