اوکراین: در حملات روسیه 115 کودک کشته شده‌اند

29/12/1400 03:49:00 ب.ظ

اوکراین: در حملات روسیه 115 کودک کشته شده‌اند دادستانی کل اوکراین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حملات ارتش روسیه طی بازه زمانی 24 فوریه تا 20 مارس جاری در اوکراین 115 کودک کشته شده‌اند.

در حملات ارتش روسیه به اوکراین از 24 فوریه تا کنون 115 کودک کشته و 140 تن دیگر زخمی شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی 20.03.

2022 کی‌یف/ خبرگزاری آناتولی دادستانی کل اوکراین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حملات ارتش روسیه طی بازه زمانی 24 فوریه تا 20 مارس جاری در اوکراین 115 کودک کشته شده‌اند. براساس این بیانیه، طی این بازه زمانی در اوکراین 140 کودک نیز زخمی شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ادامه جنگ در اوکراین؛ ناکامی مسکو در دستیابی به اهداف نظامی و تشدید بحران انسانی🔺ادامه جنگ در اوکراین؛ ناکامی مسکو در دستیابی به اهداف نظامی و تشدید بحران انسانی ▪️در ۲۴مین روز از تهاجم روسیه به اوکراین، زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین هشدار داد هزینه تداوم این تهاجم نسل‌های آینده روسیه را نیز متضرر خواهد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: اگر روسیه فعلا پیروز در اوکراین نبوده آمریکا هم پیروز در آن‌ نبوده بازنده اصلی ملت اوکراین و یک‌کشور جنگ زده با ده ها میلیارد دلار خَسارت مالی و جانی میباشد مجموعه ای از اسناد فاش شده توسط واشینگتن پست نشان میدهد تک تک کلمات و تصاویر در صدها فیلم هالیوودی و برنامه های تلویزیونی به دقت توسط مقامات ارشد نظامی پنتاگون مورد بررسی قرار گرفته و تایید می شدند تا بینندگان را در مورد جنگ افغانستان و ...متقاعد کند و حالا هم‌نوبت اوکراین است 🌄 امارات ۲۰۱۲: اسد باید برود امارات ۲۰۲۲: اسد خوش آمد! ((ایران مقتدر )) 👤 ایشی‌خاکی 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید:

میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

پنتاگون: پیشروی روسیه در اوکراین تا حد زیادی متوقف شده است

کمیسیون اروپا: اوکراین در مسیر پیوستن به اتحادیه اروپا استاورسولا فون دیر لاین، رئیس کمیسیون اروپا به ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین اطمینان داد که این کشور در مسیر پیوستن به اتحادیه اروپا است.فون دیر لاین،

چین: کلید حل بحران اوکراین در دست آمریکا و ناتو استوزارت خارجه چین با اعلام اینکه کلید حل بحران فعلی اوکراین در دست آمریکا و ناتو است، ابراز امیدوار کرد که واشنگتن واقعاً برای صلح و عدالت بیشتر کشورهای در حال توسعه جهان تلاش کند. چین چه با سیاست می گه می ترسه از روسیه 😆😆😆😆😆😆😆😆😆 اما چین پشت صحنه به کسی نگید همه می فهمند چین آرزو دارد رقیب اش روسیه نابود شود 😆😆😆😆😆😆😆😀😀😀 سال ۱۴۰۰ تمام شد و سال ۱۴۰۱ در شرف اغازه اما از ریشه کنی فقرمطلق خبری نشد کاری هم انجام نگرفت انگار یه گوساله ای یه گوزی زد و رفت هیچ کس اقدامی نکرد تکونی نخورد هیچچی هیچچی خاک تو سرتون بیعرضه ها

کمک به کودکان سرطانی اوکراین در خاک لهستانبا شروع جنگ در اوکراین، ادامه روند درمانی کودکان سرطانی اوکراینی امکان ناپذیر شده. بویژه اینکه بسیاری از این کودکان به همراه خانواده هایشان مجبورند از ترس حملات هوایی و موشکی روسیه ساعت های متمادی را در پناهگاه بگذرانند. کاری که برای افراد سالم هم طاقت فرساست، چه برسد به کودکان مبتلا به سرطان. از سیاسیون که انتظاری نیست.اما مردم دنیا نیاید این دردهای جانکاه ومسبب آن پوتین ها را فراموش کند.