اوکراین, هواپیمای_اوکراینی, ویروس_کرونا, Newsletter, ایران, اوکراین, هواپیما اوکراینی

اوکراین, هواپیمای_اوکراینی

اوکراین خواستار مجازات «حبس ابد» برای عاملان سقوط هواپیمای اوکراینی شد؛ این تراژدی یک «جنایت بزرگ» بود

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

13/11/2020 11:01:00 ب.ظ

اوکراین خواستار مجازات «حبس ابد» برای عاملان سقوط هواپیمای_ اوکراین ی شد؛ این تراژدی یک «جنایت بزرگ» بود رویترز می‌نویسد که مقامات ایران ی در گذشته مسائل فنی و تاثیرات شیوع ویروس_کرونا را عامل تاخیر در تحقیقات سقوط هواپیمای اوکراین ی عنوان کرده‌اند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

اوکراین می‌گوید ایران با خودداری از همرسانی اطلاعات مربوط به پرونده سرنگونی هواپیمای اوکراینی در حومه تهران، روند رسیدگی به این پرونده را طولانی کرده و به درخواست‌ها برای همکاری پاسخ نمی‌دهد.رویترز روز جمعه ۲۳ آبان گزارش داد، گیوندوز ممدوف، معاون دادستان عمومی اوکراین، در اظهاراتی که به صورت کتبی در اختیار رویترز قرار داده، گفته است که ایران همچنین درخواست کیف را مبنی صدور حکم حبس ابد برای کسانی که مسئول شلیک موشک به هواپیما بوده‌اند، رد کرده است.

آیا مدال طلای جواد فروغی پس‌گرفته می‌شود؟ | DW | 01.08.2021 جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

این نوشته پیش از سومین دور مذاکرات دو کشور بر سر مسئله سقوط آن هواپیما، که قرار است ماه آینده میلادی برگزار شود، در اختیار رویترز قرار گرفته است.بامداد چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ خطوط هوایی اوکراین با ۱۷۶ سرنشین عازم کانادا بود پس از برخاستن از فرودگاه تهران، با اصابت دو موشک شلیک شده توسط سپاه پاسداران سرنگون شد.

مقامات ایران تا چند روز دلیل سقوط هواپیما را نقص فنی اعلام می‌کردند. اما ایالات متحده در همان زمان به طور مشخص از سرنگونی هواپیما خبر داد. پس از چند روز، سپاه پاسداران سرانجام اعتراف کرد که این هواپیما را به اشتباه هدف قرار داده است. این تاخیر در اعلام حقیقت و فریبکاری نظام، موجب خشم مردم و اعتراضات عمومی شد. headtopics.com

با این حال، نه تنها مسببان سرنگونی این هواپیما هنوز محاکمه نشده‌اند، بلکه چندین فعال مدنی که به اقدام سپاه معترض بودند نیز توسط دستگاه قضایی ایران به زندان محکوم شده‌اند.رویترز می‌نویسد که مقامات ایرانی در گذشته مسائل فنی و تاثیرات شیوع ویروس کرونا را عامل تاخیر در تحقیقات سقوط هواپیمای اوکراینی عنوان کرده‌اند.

معاون دادستانی اوکراین گفته است که ارزیابی اولیه حقوقی نشان می‌دهد که این تراژدی یک «جنایت بزرگ» است که ۱۷۶ غیرنظامی با تجهیزات نظامی کشته شدند. او گفته است که مجازات حبس ابد باید اعمال شود و به خانواده قربانیان غرامت پرداخته شود.معاون دادستانی اوکراین بدون جزئیات بیشتر گفت اگر به تقاضاهای اوکراین پاسخ داده نشود آن کشور ممکن است یک «مسیر موازی» را طی کند.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

یعنی رهبر بجای اعدام باید حبس ابد بشه ؟ دستور اصلی رو رهبر جنایتکار رژیم آخوندی داده، زندانی کردن چندتا سرباز عوام فریبی است شماها هنوز به دروغگویی و بیغیرتی جمهوری فاضلابی خامنه ای پی نبرده اید موافقم به شرطی که عاملین همه جنایات به همین سرنوشت دچار بشن! از زدن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکایی ها در جنگ نفتکشها تا جنایات جنگی در ویتنام و گواتمالا و به وجود آوردن قحطی در کشور من و و و و .......

اوكراين به شليك كنندگان هواپيمايي كه سرنگون كرد چه مجازاتي داد ؟ اوکراین هنوز باورش نشده حقوق بشر در ایران معنی نداره؟ اگر اینا ارزشی برا حقوق بشر و جان آدما قائل بودن که هواپیمای مسافربری رو با دو موشک نمی‌زد خب پس مایک پمپئو و دونالد ترامپ و نتایاهو و رئیس جمهوری اوکراین رو تحویل بدن که بفرستیمشون تا ابد اب خنک بخورن که با گروگان گیری مسافرا در یک هواپیمای جاسوسی برای مشخص کردن نقاط حساس و بعدم با لورفتن نقشه سیستم موشکی رو فریب دادن و باعث کشته شدن اون بیگناهان شدن

اخر و‌ عاقبت مماشات ۴۱ ساله با یک چنین رژیمی که به هیچ اصولی چه از نوع بشری و چه از نو ع دینی ان پایبند نیست ، همین میشه. ریشه یابی شلیک به هواپیمای اوکراینی! ترورِ فرمانده بزرگِ مبارزه با داعش،توسط آمریکا و اعتراف ترامپ به این ترور،منجر به مقابله به مثل ج.ا.ا شد و تهدیداتِ مجدد آمریکا، نهایتاً باعث شلیک موشک پدافند به سوی هواپیمایی شد که به سمتِ نقطه حساس،تغییر جهت داده بود! دولت آمریکا پاسخ دهد

باید خامنه ای که فرمانده سپاه تروریست هستش به اشد مجازات که اعدام هستش برسه . منظورت رژیم اسراییل هست که با دستکاری روی نوک هواپیما و به اشتباه انداختن رادارهای ایران مسولین رو به اشتباه انداختند و منحر به این سانحه شد . تازه خود اوکراین باید محازات شود نه ایران یک هفته قبل این سانحه همین هواپیما در فرودگاه رژیم صهیونیست یک هفته روش آن کار کرده بودند .

درخواست اوکراین از ایران برای توضیح درباره حادثه سقوط هواپیمابیانیه مشترک اوکراین ، کانادا، افغانستان، سوئد و انگلیس: * ایران به طور کامل و دقیق درباره حادثه هواپیمای اوکراین ی توضیح دهد *ما ایران را مسئول می‌دانیم که عدالت را درخصوص این حادثه اجرا و به خانواده‌های قربانیان و کشورهای آسیب دیده غرامت کامل پرداخت کند بی‌شرفای داخلی با بی‌شرفای خارجی متحد شدن. بله خیال ندارند یقه جانیان را ول کنند باید پاسخگوی جنایت قرن باشید. ایشالا که ولتون نمیکنن تا حق این بیچاره های بی گناه رو از شما بیشرفا بگیرن.که تو حقه بازی و مخفی کاری شیطون رو درس میدین.دروغگوهای پست مارموز.

اوکراین گوه خورد با مدیر مهد کودک voa بی پدرای الدنگ یعنی توقع اجرای حبس ابد برای سردار حاجی زاده را دارند؟! دومی رو چرا زدن؟. کدام_آبان

ادعای وزیر خارجه کانادا درباره سقوط هواپیمای اوکراینیادعای وزیر خارجه کانادا: *خطای انسانی نمی‌تواند دلیل سقوط هواپیمای اوکراین ی باشد *طرف مسئول این وضع در حال تحقیق خودش است که بخش عمده آن به طور مخفیانه انجام می‌شود *این هیچ اعتماد و اطمینان را بر نمی‌انگیزد *در مورد هر چیزی که بگویند تحقیق خواهم کرد اربابشون می خواهد سپاه را بعنوان تروریسم معرفی کنه .اینها هم باید یک پارسی کرده باشند خطای انسانی یک موشک شلیک میکنه نه دو موشک. کاملاً حق میگه و هرچی تف زمین و زمانه بر صورت فرمانده کل قوای این مجموعه که فرق موشک و هواپیما رو نمیدونن برای اسرائیل شاخ و شونه میکشن. خطاى انسانى ٤٢ سال پيش بود كه هواپيماى اير فرانس سالم به تهران آمد.

اوکراین و کانادا برای آغاز دور جدید گفت‌وگوها با ایران آماده می‌شوندوزرای امور خارجه اوکراین و کانادا اعلام کردند که این دو کشور برای دور جدید مذاکرات با ایران درباره سانحه هواپیمای اوکراین ی آماده می‌شوند.

فرمانده کل سپاه: قطعاً عاملان این جنایت بزرگ مجازات خواهند شدفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی با محکومیت ترور دانشمند پاسدار دکتر فخری زاده تاکید کرد: قطعاً عاملان این جنایت بزرگ مجازات خواهند شد و راه شهید فرخی زاده نیز پرشتاب تر از گذشته تداوم خواهد یافت. 😂😂😂😂😂 چه روز جمعه خوبی :)))) راه شهید کی ؟ چرا اشتباه نوشتی ادمین .

توضیحات جنیدی درباره استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی برای پرونده هواپیمای اوکراینیمعاون حقوقی رئیس جمهوری درباره اقدامات این معاونت در پرونده سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین ی و چگونگی استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی برای جبران خسارات خانواده‌های داغدار این حادثه، توضیحاتی ارائه کرد. منبع دیگر پولهای بلوکه شده ایران توسط ترامپ😁😁😁 ما رو می‌کشند و از جیب ما غرامت می دند. نمی تونند بگند چرا زدند. کی زده. مجازات امران و عاملان چی شده. ولی دستشون تو جیب ما راحت می ره. بعد که می‌گیم خودشون رو صاحب جان و مال ما می‌دونند معترض می شن.