اوکراین: اولویت‌های ما در مذاکرات با روسیه پایان جنگ، تضمین امنیت و تمامیت ارضی است

26/12/1400 09:42:00 ق.ظ

رئیس جمهور اوکراین گفت که اولویت‌های این کشور در مذاکرات با روسیه پایان جنگ، تضمین امنیت، احیای حاکمیت و تمامیت ارضی است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور اوکراین گفت که اولویت‌های این کشور در مذاکرات با روسیه پایان جنگ، تضمین امنیت، احیای حاکمیت و تمامیت ارضی است. - خبرگزاری آناتولی 17.03.2022 کی‌یف/خبرگزاری آناتولی ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین طی یک پیام ویدئویی اعلام کرد که اولویت‌های این کشور در مذاکرات با روسیه پایان دادن به درگیری، تضمین امنیت، احیای حاکمیت و تمامیت ارضی، تضمین واقعی برای حفاظت از اوکراین است.

وی تاکید کرد که اولویت اصلی حفظ دولت اوکراین است. زلنسکی به سربازان روس پیشنهاد کرد که به جای مرگ در میدان نبرد در اوکراین، سلاح‌های خود را زمین بگذارند. هر سرباز روس که سلاح خود را زمین بگذارد، فرصتی برای زنده ماندن خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه جنگنده‌های روسیه عمدا ساختمان تئاتر درام در شهر ماریوپل را که صدها غیرنظامی در آن پناه برده بودند را بمباران کردند، گفت: در نتیجه ساختمان ویران شد. هنوز تعداد قربانیان این حمله مشخص نشده است. محاصره ماریوپل با محاصره لنینگراد در طول جنگ جهانی دوم چه تفاوتی دارد؟ headtopics.com

زلنسکی با اشاره به اینکه با وجود تحریم‌های اعمال‌شده، روسیه همچنان «ماشین جنگ» را در اوکراین حفظ کرده است، گفت: نیاز به بسته‌های تحریمی جدید علیه روسیه است. جهان باید در نهایت بپذیرد که روسیه به یک کشور تروریستی تبدیل شده است و مهمتر از همه، اوکراین باید حمایت بیشتری دریافت کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تداوم رشد نقدینگی در پایان ۱۴۰۰؛ «سردرگمی در فضای اقتصادی کشور» حاکم استتداوم رشد_نقدینگی در پایان ۱۴۰۰؛ «سردرگمی در فضای اقتصادی کشور» حاکم است بانک مرکزی ایران در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ رشد نقدینگی در کشور را حدود ۳۹.۸ درصد اعلام کرد. دولت پیشتر وعده داده بود با مهار نقدینگی، از افزایش تورم جلوگیری خواهد کرد. دولت پشت پرده تصمیم گیرنده است اینهم سرنوشت احمدی نژادراپیدا خواهد کرد تمام ادم های جلودیدمترسکی بیشتر نیستند ایران باید کاملا حسینی بشه یادا اولین جلسه قرآنشان بخیر

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

مدفون شدن دست‌کم ۱۵ خانه در خاک در پی ریزش دامنه کوه در پروپس از این حادثه ساکنان تلاش کردند تا با تخریب دیوارهای چندین خانه، افراد گرفتار شده را نجات دهند.

کاخ سفید: همچنان معتقدیم دیپلماسی بهترین مسیر در تعامل با ایران استسخنگوی کاخ سفید تاکید کرد، ما همچنان بر این باوریم که دیپلماسی بهترین مسیر پیش‌رو در تعامل با ایران است.

لاوروف: مذاکرات وین در حالت نهایی قرار گرفته/امیرعبداللهیان: بر حسن روابط با روسیه تاکید داریموزیر خارجه روسیه در دیدار با وزیر خارجه کشورمان به روابط مستحکم دو کشور اشاره و تاکید کرد : مناسبات تهران و مسکو در همه زمینه‌ها رو به گسترش است و در حال حاضر نیز سند جامع همکاری‌های بلندمدت دو کشور در دست بررسی و نهایی شدن است.

لاوروف: روسیه حتی در شرایط تحریم‌های غیرقانونی نیز با ایران همکاری خواهد کردلاوروف: روسیه حتی در شرایط تحریم‌های غیرقانونی نیز با ایران همکاری خواهد کرد لاوروف: آمریکا نسبت به عدم تاثیر تحریم‌ها بر روابط میان روسیه و ایران ضمانت داده است