اوکتای: باید در این شرایط دشوار از کسب و کارهای کوچک حمایت شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اوکتای: باید در این شرایط دشوار از کسب و کارهای کوچک حمایت شود معاون رئیس جمهور ترکیه بر لزوم حمایت از کسب و کارهای کوچک در برهه دشوار کنونی و راه حل‌های نوآورانه‌ برای تقویت ظرفیت‌های صادرات تاکید کرد.

معاون رئیس جمهور ترکیه بر لزوم حمایت از کسب و کارهای کوچک در برهه دشوار کنونی و راه حل‌های نوآورانه‌ برای تقویت ظرفیت‌های صادرات تاکید کرد.فواد اوکتای، معاون رئیس جمهور ترکیه در مراسم اختتامیه سی و هفتمین اجلاس وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی که در مرکز کنگره استانبول برگزار شد، سخنرانی کرد.

وی ضمن اشاره به گفت‌وگوهای سازنده صورت گرفته در این اجلاس، تصریح کرد: در نتیجه توافق حاصل شده، پیشرفت قابل توجهی در همکاری حاصل شده است. اوکتای در ادامه گفت: در این شرایط دشوار، ضروری است که به طور مستمر از کسب و کارهای کوچک و بنگاه‌های کوچک و متوسط حمایت و راه حل‌های نوآورانه‌ برای تقویت ظرفیت‌های صادراتی آنها ایجاد کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای بنگاه‌های کوچک و متوسط ​​در کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی مهم است با هدف کشف مسیرهای تجاری جدید و بازارهای صادراتی جدید با یکدیگر متحد شوند. اوکتای همچنین تاکید کرد: ترکیه برای ایفای نقش فعال‌تر در تولید محصولات حلال فعالیت کرده و به حمایت از همکاری در این زمینه ادامه خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

افت ارزش لیر تورکیه اقتصادی نیست و خیانت سیاسی صلیبچیهای استعمار جهانی به عهد نامه ها و حمله ی سیاسی اقتصادی صلیبچیها به اقتصاد تورکیه است. احزاب سیاسی تورکیه بایستی به حق حقیقتها روشن و آگاه باشند بیخردانه و سودجویانه، آب به آسیاب دشمنان تورکیه نریزند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بریتانیا پس از سه دهه بابت ماجرای گروگانگیری مسافران بریتیش ایرویز در کویت عذرخواهی کردوزیر امور خارجه بریتانیا با این حال گزارش‌های پیشین را در این خصوص که هیچ مامور ویژه‌ای در میان مسافرین پرواز ۱۴۹ شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز به مقصد کویت حضور نداشته‌اند، تایید کرد. فقط خدا می‌داند چه مردم خوبی هستند کویتیها
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند بهائی در شیراز؛ فرهاد ثابتان: امسال بیش از ۵۰ بهائی بازداشت شد‌‌ه‌اند🔺بازداشت یک شهروند بهائی در شیراز؛ فرهاد ثابتان: امسال بیش از ۵۰ بهائی بازداشت شد‌‌ه‌اند به گفته آقای ثابتان، منزل مسکونی پدرام عبهر مورد تفتیش قرار گرفته است و او در حال حاضر به مکانی نامعلوم در تهران منتقل شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: It is not surprising to the world that countries that have nuclear weapons themselves, such as the United States, have even used them in Japan, even Israel, which is not part of the PT, and does not allow inspectors to inspect. Then we are told that you should not have nuclear e
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جمعی از مردم چهارمحال و بختیاری در مخالفت با اجرای پروژه‌های انتقال آب تجمع کردندتجمع جمعی از مردم چهارمحال و بختیاری در مخالفت با اجرای پروژه‌های انتقال آب جمعی از مردم چهارمحال و بختیاری امروز با هدف اعلام مخالفت با اجرای پروژه‌های انتقال آب از چهارمحال و بختیاری به استان‌های کویری، در محل امامزادگان دو خاتون شهرکرد تجمع کردند انتقال آب چاره کار نیست استانها را نباید درگیر هم کرد چاره کار کشیدن آب از دریای عمان و خیلج فارس و شیرین کردن هست یا صنایع را از اصفهان برد به سواحل دریا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیر نزولی آمار مرگ و میر کرونا در کشور ناشی از رفتار ویروس نیستدبیر کمیته علمی کشوری کرونا گفت: اینکه مدارس و دانشگاه‌ها تا به حال بسته بودند، یکی از عوامل مهم کمک‌کننده در کاهش تعداد مرگ و میر و بستری کرونا بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سایت‌های برخی نهادها و سازمان‌ها در ایران از دسترس خارج شدند☑️تکذیب حمله سایبری به اطلاعات سدهای کشور 🔹مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در خصوص حملات سایبری به سیستم اطلاعات سدهای کشور گفت: برخی محدودیت‌ها از سوی وزارت نیرو برای افراد خارج از سیستم به منظور دسترسی به اطلاعات اعمال شده است.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان از درگیریهای نظامی اخیر در منطقه قفقاز ابراز نگرانی کرددکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و آرارات میرزویان وزیر امور خارجه ارمنستان امشب در یک گفت‌ و گوی تلفنی در خصوص موضوعات مختلف از جمله روابط دوجانبه، همکاری‌های اقتصادی دو كشور و کمیسیون مشترک اقتصادی، نشست سران اکو و تحولات منطقه ای و بین المللی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »