اوپک: تولید روزانه نفت ایران به 2 میلیون و 86 هزار بشکه رسید- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

14/02/2020 10:23:00 ق.ظ

اوپک تولید نفت ایران در نخستین ماه سال جاری میلادی را 2 میلیون و 86 هزار بشکه در روز اعلام کرد که این رقم نسبت به ماه قبل از آن 9 هزار بشکه کاهش داشته است.

اوپک, نفت

اوپک : تولید روزانه نفت ایران به ۲ میلیون و ۸۶ هزار بشکه رسید اوپک تولید نفت ایران در نخستین ماه سال جاری میلادی را ۲ میلیون و ۸۶ هزار بشکه در روز اعلام کرد که این رقم نسبت به ماه قبل از آن ۹ هزار بشکه کاهش داشته است

اوپک تولید نفت ایران در نخستین ماه سال جاری میلادی را 2 میلیون و 86 هزار بشکه در روز اعلام کرد که این رقم نسبت به ماه قبل از آن 9 هزار بشکه کاهش داشته است.

به نقل از رویترز، اوپک در جدیدترین گزارش ماهانه خود با اشاره به شیوع ویروس کرونا به عنوان یک عامل مهم، پیش بینی خود در مورد رشد تقاضا برای نفت در سال جاری میلادی را کاهش داد.بر این اساس اوپک پیش بینی کرده که رشد تقاضا برای نفت در سال 2020 میلادی به 0.99 میلیون بشکه در روز برسد. این رقم نسبت به ارزیابی منتشر شده در گزارش ماه گذشته اوپک 0.23 میلیون بشکه کاهش نشان می دهد.

اوپک همچنین در این گزارش متوسط قیمت نفت سنگین ایران را در ماه ژانویه 62 دلار و 61 سنت اعلام کرده که نسبت به ماه پیش از آن1.9 درصد کاهش نشان می دهد.همچنین میزان تولید نفت ایران در ماه نخست سال جاری میلادی بر اساس برآورد منابع ثانویه اوپک، 2 میلیون و 86 هزار بشکه برآورد شده که 9 هزار بشکه نسبت به ماه دسامبر 2019 کاهش نشان می دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ شولتس: اعتراضات زنان شجاع ایران مرا تحت تاثیر قرار داد

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

ورود 60 هزار تن از آوارگان کامرونی به نیجریه

بیش از ۹ میلیون ۶۰۰ هزار تهرانی واجد شرایط رای دادن هستندرئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ۹ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۹۸۱ نفر در استان تهران واجد شرایط رای دادن هستند. ۹میلیون «و» ۶۰۰‌هزار حرف واو رو از گشنگی خوردین یا از بی‌سوادی؟ امیدوارم تمامشان رای بدهند به احترام خون 1500 نفر رای_بی_رای تحریم_انتخابات

هنوز 80 هزار مشترک گیلانی با قطعی برق روبرو هستند/ با بارش‌های پیش‌بینی نشده روبرو شدیممعاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه تردد در همه راه های اصلی گیلان تا پنجشنبه تسهیل می‌شود، گفت: هنوز 80 هزار مشترک گیلانی با قطعی برق روبرو هستند و با وصل شدن برق، مشکل آب آشامیدنی نیز برطرف می‌شود.

برق دار شدن ۹۰ هزار مشترک گیلانی تا ظهر فردا/ قطع آب در ۳۷ روستانوبخت در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران در گیلان: از ۲۵۰ هزار مشترک گیلانی در حال حاضر ۹۰ هزار مشترک در خاموشی به سر می برند، با حضور اکیپ های کمکی از سایر استان ها قرار شد تا ظهر فردا مشکل برق را حل کنیم

برق ۱۴۰ هزار مشترک گیلانی وصل شدرشت – ایرنا- استاندار گیلان با اشاره به بارش سنگین برف در استان طی دو روز گذشته و قطع برق ۲۵۰ هزار مشترک گفت: با وصل شدن پست ۲۳۰ کیلو ولت فشار قوی و پست های کوچک تا کنون برق ۱۴۰ هزار مشترک استان وصل شده است.

رقابت بیش از ۷ هزار نفر برای ورود به مجلسرئیس ستاد انتخابات کشور: اسامی داوطلبان انتخابات_مجلس که تاییدصلاحیت شده اند به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است ۷ هزار و ۱۴۸ نفر برای ۲۹۰ کرسی نمایندگی در مجلس رقابت می‌کنند رای_بی_رای تحریم_انتخابات رای_بی_رای تحریم_انتخابات انتخابات يکطرفه!حتا اصلاح چی هاهم اجازه رقابت ندارند،خیمه شب بازی آخوندی

خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، اوپک در جدیدترین گزارش ماهانه خود با اشاره به شیوع ویروس کرونا به عنوان یک عامل مهم، پیش بینی خود در مورد رشد تقاضا برای نفت در سال جاری میلادی را کاهش داد.سازمان ملل اعلام کرد طی یک هفته اخير بر اثر درگیری ها میان نیروهای امنیتی کامرون و جدایی‌طلبان انگلوفون 60 هزار نفر از شهروندان این کشور به نیجریه پناه برده‌اند.به گزارش ایسنا، شکرالله حسن بیگی در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان تهران اظهار کرد: ۹ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۹۸۱ نفر در استان تهران واجد شرایط رای دادن هستند که ۲۰۰ هزار و ۱۹۸ نفر از آنها  رای اولی هستند.به گزارش ایلنا از رشت، محمدباقر نوبخت چهارشنبه شب در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار گیلان و رئیس سازمان مدیریت بحران کشو در استانداری گیلان برگزار شد، اظهار کرد: گزارش هواشناسی حاکی از آن است که با بارش هایی بیش از آنچه که پیش‌بینی می شد، مواجه شدیم.

بر این اساس اوپک پیش بینی کرده که رشد تقاضا برای نفت در سال 2020 میلادی به 0.99 میلیون بشکه در روز برسد.02. این رقم نسبت به ارزیابی منتشر شده در گزارش ماه گذشته اوپک 0. انتهای پیام.23 میلیون بشکه کاهش نشان می دهد. آنها در منازل آشنایان خود، مدارس و بیمارستان‌ها اسکان داده شدند. اوپک همچنین در این گزارش متوسط قیمت نفت سنگین ایران را در ماه ژانویه 62 دلار و 61 سنت اعلام کرده که نسبت به ماه پیش از آن1. وی خاطرنشان کرد: مقرر شد با دستور وزیر راه و شهرسازی و تجهیزاتی که از استان های همجوار برای گیلان آمده، تا فردا بتوانیم تردد در همه راه های اصلی را با برف روبی تسهیل کنیم و وارد بازگشایی راه های فرعی شویم.

9 درصد کاهش نشان می دهد. گفتنی است که به دنبال انتصاب معلمان و قضات غیرانگلیسی زبان در منطقه آنگلوفون کامرون در سال 2016 اعتراضات خیابانی جدایی‌طلبان آغاز شد. همچنین میزان تولید نفت ایران در ماه نخست سال جاری میلادی بر اساس برآورد منابع ثانویه اوپک، 2 میلیون و 86 هزار بشکه برآورد شده که 9 هزار بشکه نسبت به ماه دسامبر 2019 کاهش نشان می دهد. مجموع تولید نفت اوپک در ژانویه 2020 با 509 هزار بشکه کاهش نسبت به ماه پیش از آن به 28 میلیون و 859 هزار بشکه در روز رسیده است. او سال گذشته توسط پلیس نیجریه دستگیر و به کامرون مسترد شد. تجدیدنظر اوپک در پیش بینی خود در مورد میزان رشد تقاضا برای نفت احتمال موافقت اوپک و متحدانش با کاهش بیشتر تولید نفت در پی شیوع ویروس کرونا و افت تقاضای چین را تقویت کرده است. انتهای پیام/ ..