اوپن آمریکا؛ اوساکا: کرونا کمک کرد که قهرمان شوم - BBC News فارسی

23/06/1399 01:40:00 ب.ظ

اوپن آمریکا؛ اوساکا: کرونا کمک کرد که قهرمان شوم

نائومی اوساکا، قهرمان بخش زنان اوپن آمریکا می‌گوید در دورانی که به دلیل شیوع کرونا مجبور شده بود از مسابقات تنیس دور بماند، به او کمک کرده تا سومین قهرمانی در گرند‌اسلم‌ها را بدست آورد. اوساکا پس از شروع مجدد مسابقات تنیس که به دلیل همه‌گیری جهانی کرونا متوقف شده بود، نمایشی درخشان داشته است. او در مسترز سین‌سیناتی و اوپن آمریکا به یازده برد پیاپی رسید.

یک قهرمان جدید از بین دو دوست قدیمی

Getty Images تیم و زورف در خارج از زمین تنیس دوستانی صمیمی هستند و از دوران بازی در رقابت‌های پایه تنیس همدیگر را می‌شناسند در یک سوی زمین ساشا (آلکساندر) زورف ۲۳ ساله قرار دارد که برای اولین بار به فینال یک گرنداسلم رسیده است و در سوی دیگر دومینک تیم ۲۷ ساله است که سه فینال قبلی در گرنداسلم‌ها را با باخت پشت سر گذاشته است.

با پایان دیدار نهایی در "فلاشینگ مدوز" نیویورک، رقابت‌های انفرادی مردان گرنداسلم پس از مدتی طولانی یک قهرمان جدید را معرفی خواهد کرد؛ آخرین باری که چنین اتفاقی افتاد در اوپن آمریکا ۲۰۱۴ بود که مارین چیلیچ جام قهرمانی را بالای سر برد. headtopics.com

غیر از "سه غول" دنیای تنیس، استن واورینکای سوئیسی تنها مردی است که تا کنون توانسته در یکی از مسابقات اوپن استرالیا، اوپن فرانسه، ویمبلدون و اوپن آمریک قهرمان شود. آخرین بار این تنیس‌باز سوئیسی در رقابت‌های سال ۲۰۱۶ اوپن آمریکا قهرمان شد.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

دانشگاه آکسفورد آزمایش واکسن کرونا را از سر می‌گیرد - BBC News فارسیآزمایش ها به روی یک واکسن کرونا که دانشگاه آکسفورد و شرکت استروزنکا مشغول توسعه آن هستند بار دیگر بعد از تعلیقی به دلیل عارضه جانبی یکی از بیماران در بریتانیا از سرگرفته خواهد شد.

۲۱۳۹ ابتلای جدید کرونا در کشور/ شمار قربانیان از ۲۳ هزار تن گذشتشناسایی ۲۱۳۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۱۳۹ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۱۶ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۹۹۹۴۰ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۴۴۵۱۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۳۰۲۹ نفر

خراب‌کارهایی که برای به هم زدن روابط عاشقانه استخدام می‌شوند - BBC News فارسیاگر در ژاپن زندگی می‌کنید، می‌توانی به ماموران خصوصی به نام 'واکارساسیا' (wakaresaseya) پول بدهید تا همسر یا شریک زندگی‌تان را از راه به در کنند.

هفته‌ای که گذشت به روایت تصویر - BBC News فارسیمجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری هفته گذشته (۵ - ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰) در نقاط مختلف دنیا

تلسکوپ غول‌آسایی که از کلم بروکلی جاسوسی می‌کند - BBC News فارسیاگر بخواهید حس‌گر جدید بزرگ‌ترین دوربین دیجیتال دنیا را امتحان کنید، چه کار می‌کنید؟ این که سوال ندارد، از کلم بروکلی عکس می‌گیرید.

ایران توافق بحرین و اسرائیل را 'ننگین و خفت‌بار' توصیف کرد - BBC News فارسیوزارت امور خارجه ایران، عادی سازی روابط بحرین با اسرائیل را به شدت محکوم کرده و آن را اقدامی 'ننگین و خفت‌بار' از سوی بحرین توصیف کرده است. دولت ترکیه هم این اقدام بحرین را محکوم کرده اما عربستان سعودی هنوز در این باره واکنشی نشان نداده‌ است.