اوپن آمریکا؛ سال نحس 'صربیناتور' تکمیل شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اوپن آمریکا؛ سال نحس 'صربیناتور' تکمیل شد

عملکرد درخشان جوکوویچ تا دور چهارم اوپن آمریکا هم ادامه داشت اما در امتیاز ۵-۶ ست اول مقابل پابلو کارنرو بوستا، جوکوویچ گیم سرویس خود را از دست داد و در خشمی آنی توپی را از جیبش بیرون آورد و با راکت به آن کوبید؛ از بخت بد او توپ به گردن یکی از داوران خط خورد و مسابقه متوقف شد.

این خبر با استقبال هواداران راجر فدرر و رافائل نادال در شبکه‌های مجازی روبرو شد. آن‌ها حالا می‌توانند دست‌کم برای مدتی کوتاه آسوده باشند که جوکوویچ با ۱۷ قهرمانی در گرند‌اسلم‌ به فدرر و نادال نمی‌رسد.برای اینکه بهتر متوجه شوید حذف جوکوویچ چه معنایی برای بازیکنان جوان دارد، کافی است بدانید که پس از استن واورینکا در اوپن آمریکای ۲۰۱۶، تمامی گرنداسلم‌ها به فدرر، نادال و جوکوویچ رسیده است.

این تمام جنجال‌های کرونایی جوکوویچ نبود. او متهم شد که مخالف واکسن کرونا است هرچند که بعد خودش این موضوع را رد کرد. اندی ماری، مرد شماره یک پیشین تنیس جهان نیز از این تصمیم انتقاد کرد و گفت چرا هیچ تنیس‌باز زنی در بین این افراد وجود ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه نفر در ارتباط با حمله سه سال پیش جده عربستان به اعدام محکوم شدندعربستان سعودی شهروندان خود را از پیوستن به «جهادی‌ها» در خارج از این کشور منع و برای هوداران داعش مجازات زندان تعیین کرده و از روحانیون سنی در رد و طرد کردن داعش بهره برده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سه سال زندان در مصر؛ مجازات دختری که در تیک‌تاک رقصید | DW | 06.09.2020بار دیگر پست‌های اینترنتی یک زن در مصر، تحت عنوان 'نقض هنجارهای اخلاقی' جرم‌انگاری شد. فعالان مدنی می‌گویند، این رویکرد تنها ناشی از تبعیض جنسیتی نیست، بلکه به خودکامگی دولتی در جهت استحکام نظام سنتی موجود باز می‌گردد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تعداد مبتلایان به کرونا در اسلواکی به ۲۲۶ نفر افزایش یافتمقام‌های اسلواکی تصمیم گرفته‌اند تا اقدام‌های سخت گیرانه تری را برای پیش گیری از ابتلا به این بیماری اعمال کنند. زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از جمله تصمیم‌های اتخاذ شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در قاره آفریقا به بیش از یک میلیون و297 هزار نفر رسیدتعداد مبتلایان به ویروس کرونا در قاره آفریقا به 1 میلیون و 297 هزار و 322 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سومین شب ناآرامی‌ها در لایپزیگ در واکنش به بحران مسکن | DW | 06.09.2020شهر لایپزیگ برای سومین شب پیاپی شاهد ناآرامی‌های شدید و درگیری میان معترضان بحران مسکن و نیروهای پلیس بود. معترضان سنگ و مواد آتش‌زا به سمت ماموران پرتاب کردند و مجوز یک تظاهرات اعتراضی به دلیل اعمال خشونت لغو شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از 1 میلیون و 25 هزار نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با شناسایی 5195 مورد جدید طی یک روز گذشته به 1 میلیون و 25 هزار و 505 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »