اولیانوف: ایران غنی‌سازی ۶۰درصدی اورانیوم را متوقف می‌کند | DW | 22.05.2021

22/05/2021 09:21:00 ب.ظ

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در کمیسیون مشترک برجام از توقف غنی‌سازی ۶۰ درصدی اورانیوم توسط ایران خبر داد. او گفت، این اقدام در چند روز آینده و در روند مذاکرات رخ خواهد داد.

میخائل اولیانوف, توقف غنی‌سازی ۶۰درصد

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در کمیسیون مشترک برجام از توقف غنی‌سازی ۶۰ درصدی اورانیوم توسط ایران خبر داد. او گفت، این اقدام در چند روز آینده و در روند مذاکرات رخ خواهد داد.

​​​​​​​میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در کمیسیون مشترک برجام از توقف غنی‌سازی ۶۰ درصدی اورانیوم توسط ایران خبر داد. او گفت، این اقدام در چند روز آینده و در روند مذاکرات رخ خواهد داد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدنمایندگان آمریکا در محل مذاکرات حضور داشتند ولی بطور مستقیم با هیأت ایرانی مذاکره نکردند.محمدجواد ظریف و فدریکا موگرینی با قرائت بیانیه مشترکی آغاز اجرای برجام را اعلام کردند. محمدجواد ظریف و فدریکا موگرینی در یک کنفرانس خبری بیانیه مشترک بیانیه اجرای برجام را قرائت کردند.

اوباما با صدور فرمانی، تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران را لغو کرد.بیانیه‌ی یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین‌المللی ایران منتشر شد. آمانو تایید کرد که ایران همه‌ی تعهدات خود را اجرایی کرده است.تصویر دیدار محمد جواد ظریف و جان کری و هیات ایران و آمریکا در هتل کوبورگ وین در روز شنبه ۲۶ دی‌ماه قبل از"اعلام اجرای برجام". وزیر خارجه ایران از لغو تحریم‌ها خبر داده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

چرا کارمنداشون تو‌ رژیم خبرا رو‌نمیدن؟!!! این بابا خالی بنده می خواد فالوور جمع کنه هر وقت ایران اعلام کرد باور کنین اولیانوف کسشعر زیاد میگه تصمیم مجلس ایران به گونه ای دیگر است و این تصمیم مجلس است که دولت موظف به اجرای آن است. عزم ملت ایران بر غنی سازی است که توسط تصمیم نمایندگانشان باید اجراء شود.