اولین پیروزی انتخاباتی به بایدن و دومی به ترامپ رسید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

دو محله در ایالت نیوهمپشایر آمریکا مجموعا با جمعیت ۲۶ نفر اولین نتایج انتخابات را نیمه شب سه‌شنبه اعلام کرده‌اند و براساس آن جو بایدن، اولین پیروزی در روز انتخابات را از آن خود کرده و دومین پیروزی به ترامپ رسیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محله «دکسویل نوچ» در ایالت نیوهمپشایر دقایق اولیه بامداد امروز (سه‌شنبه) به وقت آمریکا نتایج نهایی رای‌گیری در انتخابات ریاست جمهوری را در آنجا اعلام کرد و براساس آن، تمامی پنج رای به جو بایدن دموکرات رسید.

این منطقه در نزدیکی مرز کانادا، اولین منطقه‌ای در آمریکاست که طی ۶۰ سال گذشته نتایج انتخابات را اعلام می‌کند. هیلاری کلینتون هم در انتخابات ۲۰۱۶ در آنجا به پیروزی رسید. در همین حال، ۱۲ مایل دورتر در «میلسفیلد» نیوهمپشایر، صندوق‌های رای در اولین دقایق بامداد امروز باز شد. براساس آن، ترامپ در آنجا با ۱۶ رای به پیروزی رسید و بایدن پنج رای به دست آورد.

قوانین انتخاباتی در نیوهمپشایر به مناطقی با کمتر از ۱۰۰ سکنه اجازه می‌دهد تا حوزه‌های اخذ رای را نیمه شب باز کنند و بعد از آنکه همه رای‌دهندگان ثبت نامی رای دادند، شعب را ببندند. اکثر حوزه‌های رای‌گیری در ساحل شرقی ساعت شش یا هفت صبح به وقت محلی رسما باز می‌شوند. در ایالت ورمونت، رای‌دهندگان از ساعت پنج صبح (یک و نیم بعد از ظهر به وقت تهران) به پای صندوق‌های رای می‌روند. رای‌گیری تا ساعت ۹ شب به وقت شرق آمریکا ادامه خواهد داشت اما در بخش‌هایی از ایالت ایندیانا و کنتاکی، شعب اخذ رای ساعت شش شب به وقت محلی بسته می‌شوند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دموکراتها,احتمال تقلبشون هم خیلی بالااست. من خیلی نگرانم. شانس ترامپ رازیر 50 درصد می بینم متاسفانه.

چینیها در ازمایشگاههاشون انواع ویروس کرونا رادراین سالها ازمایش کرده بودند هرسال اپیدمی فصلی داشتند. جمعیت چینی مقاوم به کرونا باقی مانده بود برای همین انها فقط 3000مرگ داشتند. کشورهای دیگر جمعیت حساسشون بیشتر بود به کرونا. اگر کرونا اتفاق نیفتاده بودشانس ترامپ بیشتر بود

روت میشه با 26 نفر سر تیتر بزنی؟ اگه اینطوریه منم چون مذکر هستم و والده شما مونث، پس من پدر شما هستم!

اوضاع تون انقدر بی‌ریخت شده که از شعبه محلات شروع کردید!؟ اندکی صبر، سحر نزدیک است امام_زمان_را_آزاد_کنید

دلتون رو خوش نكنید . ھر كدوم بیاد باز ننە‌ رھبر گاییدس

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: پیروزی بزرگی در انتظار ما است؛ بایدن: ترامپ آماده رفتن باشدنتایج نظرسنجی‌ها نشانگر رقابت تنگاتنگ دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری با پیشتازی جو بایدن است. نه بایدن جان .. تو منتظر رفتن باش .. مگر این که خداوند نایودی آمریکا رو مقدر کرده باشه با انتخاب تو ... در غیر اینصورت کاری نمیشه کرد .. شاید ترامپ.ایرادهایی داره .. ولی برای آمریکا یک برکته. .. اما تو یک انسان بیمار خطرناکی هستی برای منافع کشورت ... همش کار جمهوری اسلامیه!!!!!!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخابات آمریکا؛ آخرین تلاش‌های ترامپ و بایدن برای پیروزی در ایالت‌های کلیدیدونالد ترامپ می‌گوید «موج» آرای جمهوریخواهان برای چهار سال دیگر وی را راهی کاخ سفید خواهد کرد. خودتون رو جر ندید عمو ترامپ انتخاب میشه همش دروغه! آخوندا میخوان ترامپ برنده شه تا مردمو بیشتر بکشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اميدوارم ترامپ برنده بشود تا چپ جهان و كلوباليستهاى عوضى روشون كم بشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دوستداران ترامپ و بایدن در دونبگ و بالینادونبگ و بالینا دو شهر کوچک از جمهوری ایرلند هستند که شهروندانش به ترتیب و به دلایلی نسبتا متفاوت از دونالد ترامپ و رقیب دموکراتش جو بایدن حمایت می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 1 نوامبر📊 اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - ۱ نوامبر 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline آمارهاتون همش الکیه، ترامپ بااختلاف میبره
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

پیش‌بینی برتری بایدن در ایالت‌های کلیدی طبق آخرین نظرسنجی‌هاپیش‌بینی برتری بایدن در ایالت‌های کلیدی طبق آخرین نظرسنجی‌ها نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهند، جو بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری دموکرات‌های آمریکا در ایالت‌های مهم و تعیین‌کننده پنسیلوانیا و فلوریدا برتری چشمگیری بر رقیب جمهوری‌خواهش دونالد ترامپ دارد دوباره کانال های خبری اصلاحات خاک برسر مثل ایسنا دنبال باید اخه بی ناموسا اگر با رای گیری امریکا میخواست ایران خوب بشه شما بی ناموسا چرا برای روحانی تبلیغ کردید خب لشتونو واسه انتخابات شما اصلاحات های ذلیل نیارید ایران ایر قدرت میشه وقتی شما پوفیوزا نباشید America and the world security in the next four years. With President Trump. بلی. ولی در نظرسنجیهای ننه صغری و عمه بلقیس و خاله اقدس و رسانه‌های چپول
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چه کسانی به ترامپ و چه کسانی به بایدن رای می‌دهند؟ | DW | 01.11.2020همه می‌پرسند آمریکایی‌ها به چه کسی رای می‌دهند، اما باید گفت سخن از کدام آمریکایی ‌در میان است: سفیدپوستان، سیاهپوستان، لاتین‌تباران یا زنان؟ در انتخابات پیشین اینان چه کسی را برگزیدند و این بار به چه کسی رای می‌دهند؟ چقدر توئیتتون کثیف و نژادپرستانه و سکسیسته man khodam dirooz be biden ray dadam, alaki masalan manam amrikaiam 😁😁 انقدر گوساله اید که فکر می‌کنید معیار و سلیقه رای دادن تو امریکا به این چیزها بستگی داره. مصداق اینکه اگه خر رو ببری آکسفورد بازم خره.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »