اولین توئیت تاریخ روی دست خریدار ایرانی آن ماند

25/01/1401 09:04:00 ب.ظ

سینا استوی هفته گذشته این توئیت را در «اوپن سی»، پرطرفدارترین بازار مجازی رمزکلیدهای یگانه، به بهای اولیه ۴۸ میلیون دلار به حراج گذاشت.

سینا استوی هفته گذشته این توئیت را در «اوپن سی»، پرطرفدارترین بازار مجازی رمزکلیدهای یگانه، به بهای اولیه ۴۸ میلیون دلار به حراج گذاشت. روز پنجشنبه بالاترین قیمتی که پیشنهاد شد، ۲.

۲ رمزارز اِتر بود که تقریبا معادل شش هزار و ۸۰۰ دلار است. سینا استوی که اخیرا از زندانی در ایران آزاد شده است به خبرگزاری رویترز گفت: «قیمت اولیه‌ای که تعیین کرده بودم بالا بود و هر کسی نمی‌تواند چنین پولی بپردازد. اکنون در فروش این رمزکلید یگانه تردید دارم».

او افزود: «برای من خریدار بسیار مهم است و این رمزکلید یگانه را به هر کسی نخواهم فروخت چون به نظرم هر کسی سزاوار آن نیست». سینا استوی، سرشناس‌ترین فعال بازر رمزارز در ایران، بازداشت شد ان‌اف‌تی شکلی از دارایی رمزنگاری شده است که مالیکت فایل‌های دیجیتال مثل تصویر، ویدئو و یا متن را ثبت می‌کند.

ارزش رمزکلیدهای یگانه هیچ تضمینی ندارد و بازار معاملات آن پر از کلاهبرداری، نمونه‌های تقلبی و انواع و اقسام دستکاری‌ها و اعمال نفوذ است.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

چرا سانسور ری استارتیها ، تاوان جهانی دارد؟ چون برای تربیت کردن ، ما هر شوک الکتریکی را که بهمون وارد بشه…نگه نمیداریم بلکه آنرا بین تمام جهانیان ، تقسیم میکنیم … زیرا ما هادی هستیم!! یعنی ختم کلام در یک جمله ؛ ما رسانه نیستیم ، ما رسانا هستیم!!! رهبر_فقط_حسینی

به نام توسعه، به کام معدن‌دار؛ اعتراض روستاییان به جایی نرسیدبا این که مردم سه روستای «برز»، «طره» و «کمجان»، از توابع بخش مرکزی شهرستان نطنز در اعتراض به فعالیت معادن اطراف کوه‌های «کرکس» راهپیمایی کردند، فعالیت این معادن از سر گرفته شده است. شهروندخبرنگار

کارشناس آمریکایی ارزهای دیجیتال به دلیل کمک به کره شمالی به ۶۳ ماه زندان محکوم شدویرجیل گریفیت که در آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی به پایتخت کره شمالی سفر و در آنجا یک سخنرانی با موضوع ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین کرده است، پس از بازگشت به ایالات متحده در نوامبر همان سال دستگیر شد.

مأموران با یورش به خانه نرگس محمدی، او را به زندان بردندتقی رحمانی، شوهر نرگس محمدی در توییتر نوشت: «هجوم مأموران اطلاعات به منزل ما برای بازداشت نرگس و عالیه مطلب‌زاده و تحویل آنها به دادستانی اوین؛ در صورتی که قرار بود آنان به زندان بازگردند.» کاری بابدیهای حکومت ایران ندارم فعلا،نرگس محمدی الان مثل شیرین عبادی!🤣تمام جایزه هاروتوخارج ازکشوردِروکرده!🤣شوهرشم که سالهاست بیرون ازایرانه!داره هی فعالیت سیاسی!🤣میکنه،جوری که انسان ازفعالیت سیاسی متنفرمیشه!خب،بسه دیگه!مگه کم مادرستاربهشتی روبازی داده؟!تااینجااون برنده شده!! 💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕 1-چرا با پایان دوره مرخصی هنوز به زندان بازنگشته بودند؟ 2-شما به عنوان شوهر حواس جمع ، چرا فراموش کردید که به آنها یادآوری کنید مرخصی تمام شده و باید برگردید؟ بنظرم میخواستید شو اجرا کنید. 3-ماموران اطلاعات بیکار نیستند که برای بازگرداندن 2مهره سوخته، وقت خود را تلف کنند.

جوان متهم به قتل نماینده پارلمان بریتانیا به حبس ابد محکوم شدبنا به حکم دادگاه جنایی لندن علی حربی علی، ۲۶ ساله امکان بهره‌مندی از آزادی مشروط را در آینده نخواهد داشت. قتل دیوید آمس، نماینده محافظه‌کار مجلس عوام سال گذشته افکار عمومی و فضای سیاسی بریتانیا را تحت تاثیر قرار داده بود. دمش گرم که چنین موجودات نفرت انگیزانگلیسی را به 'دَرَک' واصل کرد.

تهدید روسیه به هدف قرار دادن محموله‌های سلاح به اوکراین؛ کرملین «نسل‌کشی» را رد کردجوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، اعلام کرد که کشورهای عضو این اتحادیه با ارسال ۵۰۰ میلیون یورو کمک نظامی جدید به اوکراین موافقت کرده‌اند. ⭕️ 1 دلار آمریکا = ۵۰۰ ریال یمن (کشور فقیر جنگ‌زده) 🔹 1 دلار آمریکا = ۲۸۰,۰۰۰۰ ریال ایران (یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان) 🔹 ریال ایران طبق آمار رسمی صندوق بین المللی پول، بی ارزش‌ترین پول جهان بشمار میرود . راز حمله روسیه به اوکراین چیست؟ رازی که تمام رسانه های جهان در مورد آن سکوت کرده اند! ✔️✔️ دین هیتلر چه بود ؟! برای دیدن برنامه ، فشار دهید👇

خامنه‌ای، بر خلاف آمار بانک مرکزی، میزان بدهی خارجی ایران را «نزدیک به صفر» اعلام کرددر حالی که بانک مرکزی می‌گوید ایران در پایان سال گذشته، بیش از ۸.۴ میلیارد دلار بدهی خارجی داشته است، رهبر جمهوری اسلامی امروز گفت بدهی خارجی کشور «نزدیک به صفر» است. پایان سال گذشته. در سال جدید نیز بخش دیگری از ان پرداخت شده immortal_king_of_iran اخه حاجیمون همه‌‌ش رو هاپولی کرده